Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, todle už na PC nějakou chvíli je... a taky je to důvod proč jsem posledních pár víkendů zabil u Diabla *1*
    • nightborne
      Jo...kdyby jenom vikendu. Bakalarka place. Nebo by plakala, kdybych ji misto diabla konecne zacal psat =D.
  • Diablo forever!
    KOnecne maji i nasi konzolovi bratri moznost zkusit nejnovejsi patch *4*
    • Veskoslav
      No na pc teď vyšel 2.1.1 *1*
      • Tak urcite. A za chvili vyjde dalsi. A dalsi a... Vime,jak hezky se blizzard o diablo stara!
        • Tak ohlasen je jeste jeden datadisk, a i po nem bude par patchu. Takze proc ne. Jinak o diablo se skutecne stara Blizzard dobre. Jednotlivy vylepseni opravdu zkvalitnuji hru.

          Edit: Nic proti, ale ja osobne mam Blizzard rad vzhledem ke kvalite her. Ano jsou tam nejake klopitnuti, ale zpravidla to vylepsuji dobre.
          • Žádný další datadisk zatím ohlášen není, pouze proběhl průzkum zda by o něj byl zájem, našel jsem i vyjádření blizzardu (http://diablo.incgamers.com/blog/comments/diablo-3-sword-of-wisdom) že momentálně není nic naplánováno (přestože v minulosti údajně někde řekli že budou 2 datadisky) :).
  • A na Stare konzole serou
    • Tak snazit se delat lepsi hru na neskutecnou sunku je celkem opruz, protoze si musis hodne vybirat, kde uberes kvalitu, resp. vybirat misto, kde neco vubec pridas.
    • Se dalo čekat. Bohužel
      • Ta dalo, kdyz to Blizz uz tak pred ctvrt rokem sam oznamil. :)
  • v tom cesspools lokacii (na pc) mam sialene fps dropy
    pod 10 mi to pada na par sekund casto ..a preto tu mapku nemam rad.
    a goblinak vault otvara hodne zriedka tak si to clovek ani moc neuzije.
    • lagpools and laggis crossing. normalka.
    • nightborne
      Taky se mi cesspools vcelku neprijemne skubou u vetsich bitev. A nejsem sam, hraju obcas s bratrancem, jsme na skype, a ty propady fps mame v presne stejnych chvilich. Ale coz, oni to doladi. Snad.
      • Ne nedoladí. V PC verzi je taky takové místo.. dokonce jich je víc.. všichni vědí, že i na NASA počítačích tam propady v FPS jsou a to nemalé..2 roky, stále stejné...
    • Mne tam nedropnul ani jeden FPS a to je skoda protoze kdyby mi jich droplo treba 5 tak bych si je naenchantoval a hra by mi jela jak z praku
      • lol
  • Nadpis je opravdu zavadejici. Na PC je jiz 2.1 nejakou chvili dostupny....
  • Tak jsem byl z nadpisu nadšen předčasně, slušelo by se tam říct spíš že Next-gen verze dostanou velký update 2.1.0 . Už jsem si myslel, že zas přibude nějaká nová lokace i pro PC verzi. Takže to jen Next gen verze hodí na úroveň té PC, takže vlastně nic nového a jen to co už bylo dávno ohlášeno. Jo a Vault a Greed boss je fajn .... je sranda že se pak dá hrát si s mrtvolou bosse :D :D .... zkoušel jsem to celkem dlouho v očekávání nějakého achievmentu a nic ... možná sem zkoušel málo dlouho :D :D
  • eh, to je rychlost.. tohle je uz nejakej mesic stara zprava, 2.1.0 tu s nama uz nejakou dobu je.
    anebo jste to zjistili az ted, kdyz to vydali i na konzole?
    • tak o PC updatu informovali, tady je jen trochu zavádějící nadpis článku ...
  • rami.cz
    Tento patch je opravdu vyborny. Na cca mesic mate co delat :D
  • Já bych skákal do stropu jen tehdy, když by D3 bylo kompletně předělané na D2 s D3 grafikou, adventurer modem a PvP arénami. Vše ostatní by zůstalo jako u D2 což je: možnost obchodování, možnost přerozdělovat staty podle svého a nikoliv automaticky, abilita blok by fungovala jak má, tj 100% dmg redukce, byly by zde staré dobré postavy jako amazonka, barbar, druid, atd. Prostě staré dobré D2: Lod s několika upgrady.
    Bohužel, ale studio Blizzard se nikdy z ničeho nepoučí a tudíž nám naservírovalo WoW klon pod známkou série Diablo. Předlouhé cooldowny na skillech, některé skilly se dokonce jmenují úplně stejně jako ve WoW, vše je tak hezky dětinsky malované a plné barviček a efektů. Člověk nemusí dělat vůbec nic, hra se hraje téměř sama bez nějaké interakce. Skilly se vesele odemykají a dávají do skill slotů úplně automaticky jak postavičce rostou levely. Stejně tak se člověk nemusí starat o jednotlivé staty, jelikož se body také rozdělují bez jediné interakce.Vše je tak WoWkovitě jednoduchoučké, roztomiloučké a barevňoučké, až by se z toho jednomu zvedl kufr. A místo horrorového "The Cow level" tu je "skrytý" ponny level, kde běhají medvídci a jednorožci. To by jeden blil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16*
  • No neke ! Vážně nové předměty ? Konečně důvod uklikat myš k smrti !
    • Z toho si nedělej prdel, ono to vypadá, že moje G500 opravdu díky Diablu / Borderlands odchází, dlouho teda nevydržela. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit