Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze, zase zadne skakani pres/z male skalky. Efektu ze zablesky z spellu (ono totiz i salto z5 musi mit efekt) by mohlo slusne osvetlit diskobar... ach jo :-(
    • Co to meleš? Máš otevřený svět kde prakticky nejsi limitovaný, a skákat můžeš přes co chceš pokud to není příliš velký kopec nebo balvan apod. Příště se pořádně podívej na video a pak piš kraviny osle.
  • Krudanze
    ocenil bych min svetelnejch pestrobarevnejch efektu. tohle vypada jak final fantasy. taky je vtipny ze i po tolika letech jsou ve vetsine her (zejmena rpg) zbrane porad prilepeny na zadech hrdinu bez jakyhokoliv uchyceni. manhunt 1 mel popruhy na zbrane a vypadalo to skvele. na druhou stranu vim ze je tam min zbrani. ale nejak standardizovat to uchyceni by snad slo. jinak hra vypada jako pomerne zabavny akcni rpg. ve srovnani s dragon age 1 to ale pusobi dost detsky a neseriozne. mluvim hlavne o vizualni strance (ale prostredi je hezky). pokusim se to nevnimat jako pokracovani DA
  • Hraje na PC a pouziva gamepad - PR@SE jedno !!! Kazdy vi, ze neni nic lepsiho nez klavesnice, mys, 60 fps a 1080p.
  • Klobasor
    Jednicku jsem dohral a bylo to celkem fajn. Dvojka pr.ser a trojka vypada ze je to barevne konzolovy cirkus s epileptickym krizencem kralika a trpaslika. Jsem na dalsi dil zvedavy ale tohle video me moc nepotesilo...
    • TheGGG
      konzoloví? jak bych řekl pcčkoví, tam milují omalovánky. *1* *1*
      • To bys rekl uplne blbe.
        • TheGGG
          ale je to tak, temná hra na PC neexistuje. Leda když si ztmavíš monitor u WoW a i pak je to sra*ka
          • wenceslaus
            A co je tak temného na konzole?
            • TheGGG
              hry, co nevypadaj jak když se pozvrací duha (což jsou prakticky všechny ty moba a p2w online blbinky co hrajete)
  • Btw DA:O je momentálně na Originu zdarma *1*
    • Holý základ.
    • ješte dotaz: ma smysl si tím zasírat disk?
      • No můžeš zkusit postup: nainstalovat, zahrát, odinstalovat, zapomenout. Nikdo neřekl, že si musíš do nebo na disk sr.t
    • super, diky za pripomenutí. mne se líbí jak origin sem tam rozdáva AAA hry
  • TheGGG
    Ninja trpaslík to fakt zabil. *1* *1* Čeho se dočkáme příště, elfího no pain, no gain bodybuildera v posilovně? Draka hipstera? yolo swaggins démona? hlavně když to bude pořádně barevný. *1*
    • priste bude assassins creed b mordoru. oh wait, tohle tu už je... *1* *11*
      • TheGGG
        no jo, možná pak bude max pain in the ass *3*
  • Koukám, že tady je to samej kritik. Proboha nač tolik zbytečnýho pesimismu? Lidi běžte raději ven a trochu se pohnout. Nechápu, proč se někdo zajímá o hry, které se mu nelíbí a nikdy je hrát nebude. Proč si místo těch stížností nedopřejete nějaký pěkný věci, něco co vás baví? Myslela jsem si, že tady posdílím a najdu lidi, co si tuhle hru rádi zahrajou. Ale vidím, že v této diskuzi těch lidí, co se na hru těší je pomálu. No to je škoda. Protože myslím, že vypadá krásně a tento druh grafiky je přesně můj šálek kávy. Líbí se mi celá série. Těším se i na Zaklínače, o to víc, že zaklínač má češtinu. To je u mě zatím jediná vada na kráse u DAI, že je bez češtiny.
    • co je špatneho na kritice?
      • Na kritice není nic špatného, pokud je konstruktivní a vychází z většího podnětu než je 9 minutové video. Člověk si musí prvně hru vyzkoušet, aby dohromady měl vůbec ponětí co kritizuje a jestli je kritika oprávněná. To co se tady děje je zcela neřízený hate: trpaslík skáče salta, je to moc zelené, apod. Až si to ti kritikové zde pořádně vyzkouší alespoň pár hodin tak uvidíme kolik jich tu bude psát stejně jako dnes.
    • a tohle se objevuje pod každým článkem o téhle hře, nemusíš ty komenty ani číst, protože pokaždé je to jedno a to samé
    • Protoze lidem jako GGG apod. vubec nejde o to diskutovat o hre, ktera je zajima nebo o tom o cem clanek je. Ale o to, aby zabili kus svyho nudnyho a zbytecnyho zivota nadavanim a rejpanim do ostatnich lidi a rozvirovanim hadek. Proc by jinak psali porad dokola jedno a to same, hlavne aby to bylo na vsech strankach diskuze a mohlo se tak nachytat a reagovat na ne vic lidi...
      • TheGGG
        to bylo krutý, asi jsem se zas dotkl nějakýho fanatika do omalovánek.
    • Je to smutná skutečnost. Lidi smýšlejících jako ty je tady jako šafránu. Hra bude pecka stejně jako zaklínač.
  • To je hra nebo kravina?
    • Hra, není to tak těžké rozeznat, ale kdykoliv se zeptej rád ti poradím.
  • Sleduju všechny zatím dostupný videa a nějak na mě z toho nedýchá stejně jako v DA2 jakási epičnost, která byla v DA:O. Lokace se zřejmě výrazně zlepšili oproti DA2, ale ty pohyby při boji mi přijdou pořád strašně rychlé. A ten saltující trpajzlík co skáče jako vylekanej králík tomu na epičnosti moc nepřidá.
  • la furia roja a Del0 jsou stejné osoby nebo jsou to dva trolové se stejným stylem trolovaní? Vidím je snad v každé diskuzi, v bleskovkách snad všude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit