Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sipecka
    Jéééé to je roztomilá hra, všude krásně zelené barvičky, trpajzlík skáče kotolouly dozadu a vše to vypadá tak pohádkově, můj synovec bude mít zase radost....
    • Amylee.Anderson
      1. Koukni se z okna, co vidíš? Pokud nebydlíš v pustině nebo v centru města, tak nejspíš zelenou. A hodně.
      2. Kotoul se neskáče.
    • to sem netusil ze tyto vlastnosti museji byt striktne pro deti. Kde se takovej komickej zaver vzal, to by me zajimalo.
    • Asharak
      jen to ne
  • maros.goc
    a kde je ten dragon age? ja vidim len nejaku farebnu hack and slash hru
    • flash789
      hele klidek, neznamena ze když mas rad hry nejlíp cernobile, nebo maximelne odstiny hnede a sede a u toho mas na stole zapaleny kadidlo a v misce vnitrnosti z kravy ze to tak chtej všichni:)
  • Magister_Peditum
    Jsem se těšil, že konečně uvidím klasickej action bar, a místo toho to sice asi možná PC verze je, ale opět to někdo hraje na gamepadu... To je pak úplně jedno, jestli to je PC nebo konzolová verze, protože ten hlavní rozdíl tam prostě chybí. *7*
    • tomocz
      Přesně, to je vždycky demence největšího kalibru - ukážeme PC hru, ale hrát jí budeme na gamepadu. A hlavně u stříleček je to na přesdržku :D
  • MickeyMutant
    Ta komprese samozřejmě dělá z těch "maximálních detailů" jen špatný vtip.
  • Uprimne som dufal v nejaky high fantasy svet, aspon taky aky bol v Dragon Age:Origings toho sa mi ale nedostane zrejme...

    1.Loot je genericky a zrejme nejaka blbost, ktorou sa ani nebude treba obtazovat
    2.Obtiaznost je nastavena pre 3rocne deti... Strategia je v podstate nulova, cisty hack and slash a ak pocas mini boss fightu lootujete truhlu tak to svedci o tom ze je vam vlastne jedno co sa deje, ved on ho uz niekto zabije
    3.Trpaslik robiaci backflipy...to sa uz rovno mohli vsetci menit na vampirov, v tom novom open worlde robit parkour a kludne prihodit aj nejakych power rangers lebo tych farieb tam fakt nieje dost
    4.Z 9viatich minut som videl ako zrusili asi 50nepriatelov... ani som nestihal registrovat co to boli vlastne zac... tusim som zahliadol lukostrelca niekde ale niesom si isty kedze bol hned rozseparovany zmesicou duhovych efektov...
    5.Je krasne mat super open world svet kde bud to nic nieje alebo kde je nejaky WAYPOINT typu GO TO THE CAVE, KTORA JE NA MAPE a potom ked tam ZA TYM WAYPOINTOM dojdem tak mi povedia ze LOCATION DISCOVERED ak by som NAHODOU nevedel kam som predtym siel...pripadne pre ten oblubeny fast travel...

    Mal som vysoke ocakavania ale hrozim sa recenzie...Bojim sa repetetivneho obsahu, slabeho sveta, malickej vyzvu a prilisneho drzania za rucicku... (ako mam mat pocit z nejakeho exploration ked je vsetko v okoli aj tak povyznacovane?)
    • A to všechno jsi vypozoroval z devíti minut videa, kde si borec, co rpg hry vůbec nehraje, chtěl zkusit jen hrubý základ, aniž by se zdržoval čímkoliv jiným?? Jsi borec, nejlepší, nejlepší a ještě jednou :)
      • Jasne, ze som to prehnal.... ale to je len preto ze od Dark Souls 2 som nehral slusne RPG s velkym svetom a rozumnymi principmi... a toto jednoducho nevypa akoze to zaplni tu dieru...
        Ja dufam ze sa mylim a bude to BEST RPG EVA...
        • V tom případě pardon, nepochopil jsem tvůj příspěvek jak bylo třeba.
  • deridon
    Jo Witcher 3 bude super, myslím, že hodně pokročili s tím open-world světem, technologicky to vypadá hodně zajimavě, jelikož používají novou generaci Red Enginu, hudebně je to skvost a příběh na tom bude snad stejně. Moc se těšíme CDProjekt!
    • Příběh by snad už mohli napotřetí zvládnout. Snad.
      • Johnny
        Spíše hru by mohli už napotřetí zvládnout...
        • Zvládli 2x takže napotřetí zvládnou určitě.
          • Johnny
            negativní
      • Příběh zvládli už dvakrát.
  • BoB.2
    Kde je Dragon Age ? To je nové Diablo ? Novej Tekken ? Proč je to tak jednoduchý? Proč mě tohle dělají ? Další hra co spláchly do hajz.. *10*
  • 1. ta hra má uspěch jen proto že se jmenuje dragon age
    2. který kry*pl vymyslel že trpaslik bude skákat salto? vždyť jsou malí a těžci že nemužou ani plavat
  • Jesper666
    První myšlenka, kterou jsem měl, když jsem si pustil video byla, že se dívám na DA2. Nevím, stále o DA:I pochybuji, zatím jsem spokojen, že jsem si ho nepředobjednal. Nepřijde mi to...já nevím...jako by to dělali pro malé děti...nepřijde mi to jako hra pro dospělejší hráče. Barvičky nedokáží utáhnout celou hru.
  • TheGGG
    1. Díky moc blizzarde, několik let tvého působení a z fantasy žánru se stala kreslená fraška. To jen aby se nám upocení mobaři a wowkaři nezalekli trošky krve a temné atmosféry.
    2. Trpaslík co dělá salta? To je snad porušení všech pravidel fantasy, to by ani ten blizzard neudělal.
    3. Del0 je re*ard, nevím, kde se v tom vypláchnutém prostoru co má mezi ušima, vzala myšlenka, že se dvěma profily bude někoho zajímat.
    4. Díky bohu za bloodborne. *14*
    • del0
      TheQQQ dorazil. Kapesníček? *15*
      • TheGGG
        Už jsi pořešil svojí mentální disfunkci? Prvně bys měl začít tím, že se přestaneš hádat sám se sebou na diskuzi. *3*
    • No hej Bloodborne, kotulovana so zbranami 2x vacsimi ako postava, to je to prave realne rpg.
      • TheGGG
        Ty hlupáčku, podívej se na nějaký gameplay a schválně jestli tam za celou dobu uvidíš nějaký kotoul. Myslím že ne. Nemluvě o tom, že já mluvím o atmosféře, ne RPG prvcích.
        BTW: Jistě že tu hru nikdo nehraje, když ještě nevyšla, to zas nějakému upocenému wowkaři vyměkl mozek.
      • Však přímo pro něj. On hraje jenom hry, které nikdo nehraje.
    • umři
      • TheGGG
        wowkař leze z díry, dotař oknem, nespadne li server nezdachnem *3*
      • ámen :)
    • Tak zrovna Bloodborne se od tohohle moc lisit nebude. Obycejna hack&slash mlaticka s par RPG prvky a dialogy o rozsahu toaletniho romanu - ne vic nez 200 normostran jako DS2.
      • TheGGG
        Lepší 200 stran, který daj dobrý lore, než 5 000 stran omalovánek a plastovejch mečíků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit