Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A to jsem přestal hrát Divinity, protože to na mě bylo moc akční *1*
  • Devítiminutové video z Vagon Page: Whatever, aneb jak se Bioware postupem času a vlivem změny důležitých osob na vůdčích pozicích přetransformoval ze studia, které vytvořilo Baldur's Gate na studio, které vytvořilo tuhle barevnou splácanici.

    Pozoruji tenhle sestupný trend u Bioware už od DA:O / ME 1 (obě tyto hry byly ještě skvělé, jejich následníci stáli za houby). Generické questy. Souboje kde nezáleží na tom kam se kde s kým postavíte a co děláte, však on už toho draka někdo zabije. Příběh, který ani nestojí za to číst, omílání třikrát přežvýkaných a vysvětlených motivů, nelogicky a dětsky reagující NPC.

    Škoda no, kdysi to bylo skvělé studio.


    A nejlepší je, jak si Bioware pořád vytírá hubu s "my tam máme romance a promakané vztahy mezi postavami - můžeš být zlý, hodný a neutrální" :)) Připomíná mi to prezentaci Skyrimu, když Peter Hines ukazoval, že kouzlit se dá i DVĚMA rukama zároveň.
  • To zas bude chujovina :)
  • flash789
    Hmm..jak jsem tam ted videl toho trpa jak meta kozelce pozadu, moje ocekavani sli krapet dolu :(
  • Aj Vám tak strašne blikal obraz a prebiehali po ňom farebné šmuhy? Dúfam, že to v bete opravia.
  • No tak se ukazuje, ze meli pravdu vsischni ti, co rikali, ze to bude DA2 v jinem enginu. Ale opravdu jsem necekal, ze to bude jeste horsi.
    A nez nekdo zacne tu ohranou pisnicku, ze z 9 minut nemuzu soudit hru. Muzu. Stejne jako jsem mohl u dvojky. Stejne jako u dvojky i po vydani dema, kde snad i slepy musel videt, co z toho udelali se naslo par infividui, co nas stale presvedcovali, ze demo neni finalni verze...
    No nic, Bioware, teda pardon, EA Edmonton, jsou definitvne na smetisti dejin.
    • Nemůžeš, zakazuji ti to :D
  • Hraje na PC a pouziva gamepad - PR@SE jedno !!! Kazdy vi, ze neni nic lepsiho nez klavesnice, mys, 60 fps a 1080p.
  • Koukám, že tady je to samej kritik. Proboha nač tolik zbytečnýho pesimismu? Lidi běžte raději ven a trochu se pohnout. Nechápu, proč se někdo zajímá o hry, které se mu nelíbí a nikdy je hrát nebude. Proč si místo těch stížností nedopřejete nějaký pěkný věci, něco co vás baví? Myslela jsem si, že tady posdílím a najdu lidi, co si tuhle hru rádi zahrajou. Ale vidím, že v této diskuzi těch lidí, co se na hru těší je pomálu. No to je škoda. Protože myslím, že vypadá krásně a tento druh grafiky je přesně můj šálek kávy. Líbí se mi celá série. Těším se i na Zaklínače, o to víc, že zaklínač má češtinu. To je u mě zatím jediná vada na kráse u DAI, že je bez češtiny.
    • co je špatneho na kritice?
      • Na kritice není nic špatného, pokud je konstruktivní a vychází z většího podnětu než je 9 minutové video. Člověk si musí prvně hru vyzkoušet, aby dohromady měl vůbec ponětí co kritizuje a jestli je kritika oprávněná. To co se tady děje je zcela neřízený hate: trpaslík skáče salta, je to moc zelené, apod. Až si to ti kritikové zde pořádně vyzkouší alespoň pár hodin tak uvidíme kolik jich tu bude psát stejně jako dnes.
    • a tohle se objevuje pod každým článkem o téhle hře, nemusíš ty komenty ani číst, protože pokaždé je to jedno a to samé
    • Protoze lidem jako GGG apod. vubec nejde o to diskutovat o hre, ktera je zajima nebo o tom o cem clanek je. Ale o to, aby zabili kus svyho nudnyho a zbytecnyho zivota nadavanim a rejpanim do ostatnich lidi a rozvirovanim hadek. Proc by jinak psali porad dokola jedno a to same, hlavne aby to bylo na vsech strankach diskuze a mohlo se tak nachytat a reagovat na ne vic lidi...
      • TheGGG
        to bylo krutý, asi jsem se zas dotkl nějakýho fanatika do omalovánek.
    • Je to smutná skutečnost. Lidi smýšlejících jako ty je tady jako šafránu. Hra bude pecka stejně jako zaklínač.
  • Krudanze
    ocenil bych min svetelnejch pestrobarevnejch efektu. tohle vypada jak final fantasy. taky je vtipny ze i po tolika letech jsou ve vetsine her (zejmena rpg) zbrane porad prilepeny na zadech hrdinu bez jakyhokoliv uchyceni. manhunt 1 mel popruhy na zbrane a vypadalo to skvele. na druhou stranu vim ze je tam min zbrani. ale nejak standardizovat to uchyceni by snad slo. jinak hra vypada jako pomerne zabavny akcni rpg. ve srovnani s dragon age 1 to ale pusobi dost detsky a neseriozne. mluvim hlavne o vizualni strance (ale prostredi je hezky). pokusim se to nevnimat jako pokracovani DA
  • pajmic
    Těžko říct na jakou obtížnost to pán dává. Podle mě to bude obtížnost "casual" jako na předváděčkách. Přeci jen sám pod videem píše, že RPGčka nehraje. No, je to vidět :)
    Jinak bylo již řečeno, že hra má 4 stupně obtížnosti přičemž "hard" má být těžší než "Nightmare" v Origins. To by mě zajímalo kdo si troufne na "noční můru" v Inkvizici.

    Graficky je hra pěkná. Prostředí vypadá detailně, textury taktéž. Všiml jsem si "doskakování" určité vegetace v závislosti na pozici kamery a ty efekty by také mohli trochu ubrat. Na oko ty souboje vypadaji nudně, ale pěkné na tom je, že hrát to je úplně jiná pohádka. No, snad se to při troše dobré vůle podaří dotáhnout do zdárného konce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit