Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo 30 fps je urcite lepsi nez 60 fps.. Je videt ze Ubisaft LoL
    • ucho
      tak je to prostě takové filmovější
  • CrocoRay
    Tak 60 fps je určitě lepších než 30. Ale nejspíše schytám hromadu mínusek a možná i nenávistnou reakci, jaký nenáročný mamlas jsem *4*
    Ale těch 30 fps mi přijde dostačujících a AC 3 i 4 jsem hrál tak, že mi fps místy klesalo i pod těch 30 a bavil jsem se u toho. Samozřejmě ale záleží od hry a v multiplayeru to chce asi o něco více. Přece jen, když jsem hrál Maxe Payna 3 a fps něco kolem 30ti, tak mi to pořád přišlo takové "těžkopádné" neplynulé a docela jsem se vztekal u toho.

    Každopádně i když je těch 30 fps horších než 60, tak bych to jako konec světa neviděl a hru bych si dokázal užít i tak. Ale do Unity půjdu na PC a až s novým hardwarem, takže si tento díl asi zahraju lépe než poslední dva díly :-)
    • species
      Tady jsou to spis ty Ubisofti PR kecy ktery lezou lidem na nervy nez FPS count. Alespon myslim *3*
      • CrocoRay
        To máš pravdu. Ale třeba se na to povznést a brát to z té lepší stránky, že hra jako taková bude ve výsledku stejně hratelná a snad zaujme, i když už je celá série furt o tom samém a možná by fakt mohli na chvíli oprášit starého Prince :-)
        • Princa by rozhodne mohli spravit noveho! chystam sa odohrat vsetkych princov od Sands of Time az po toho posledneho *3*
          • Jack1947
            Né, vyjma posledního ten byl totiž špatný. *9*
  • Shenkster
    Tak tohle mohl vyslovit fakt jen nějakej blbec co nikdy nehrál hru na 60 a pak na 30 fps...vždyť to je prostě jasný že čím víc tím líp... *7*
  • ja myslim ze konzolim by stacilo i 640kb RAM to musi stacit kazdemu... asitak stejne jako 30fps
  • Tak urcite. A tuzemak je kvalitnejsi piti, nez kvalitni rum a gumova panna je na sex lepsi, nez realna zena :) Kdyby jednoduse napsali "sorry, nejsme schopni to napsat tak, aby to na 60fps jelo" tak dobry, ale valit lidem do hlavy takove nesmysly, to at si nechaji od cesty.
    • Ale schopny urcite aj su len nechcu:) Druha otazka je, ze aku zostavu by bolo treba na tych 60fps. ALe holt Ubisoft mal vzdy skvele PR, ktore davalo vzdy zmysel:)))
  • Vymenme si lizatkaaa, toto je lepsie.
  • 30 FPS bohate staci, hlavne aby to stabilnich 30 fps bez lagu.
    • species
      se mi libi jak prispevek pod thumbnailem rika neco jako "konzolisti to stejne odkyvou s tim ze nic nepoznaji"

      A hned prvni prispevek je potrefena husta, pekne pekne :)
      • ALe nahodou ma pravdu. 30fps na vacsinu hier naozaj staci. Nieje to lepsie ako 60 samozrejme, ale hrat sa to da.
  • trabant je lepší, porsche jede moc rychle....... *8* *7* *11* co to je za blitku? To je způsob jak napsat, sorry ale "nextgen" si neškrtne, tak se vymluvíme na filmovost? Proč další generaci vydávali, když to neutáhne hru rok po vydání? Jestli to půjde takhle dál, tak příštích 10 let nemusím kupovat nový počítač
  • jonatan.hanzlik
    Takové lži a blbosti do nás sypou a my že nemáme spřádat konspirační teorie? To je logické vyústění takovéhle oblbovací PR kampaně.

    Chtějí vytvořit nebezpečný precedens. Nepochybuju, že optimalizace na 60 FPS je obtížnější než na 30, ale pohodlnost vývojářů nebo nechuť platit vývoj takové záležitosti, která (alespoň na PC ) je samozřejmostí je zarážející. Nechce se jim a schovávaj to za "přednosti" nižšího FPS, které jsou přinejmenším diskutabilní, ne-li rovnou naprosto směšné. Tak si to sakra srovnejte. Stojí vývoj vaší hry (kterou už jste udělali snad 10x a jenom faceliftujete a trochu upravujete s každým dílem - tady generalizuju, lodě jsou asi velký skok, ale pořád to není dost) tolik, že nechcete investovat do optimalizace na 60 FPS? Konzole to nezvládaj (to je můj názor)? Tak to řekněte a nevymýšlejte takovéhle blbé řeči, protože my si potom konspirační teorie vymyslíme, když vidíme tyhle lži. (sorry, takovej angry rant, jistě se to dá podat v uhlazenější a výstižnější podobě, důvody můžou být také jiné)
  • Chudáci konzolisti *9*
    • tak to každopádně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit