Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to komedie, stejne to vetšine pc hráču komp neutáhne víc než na 40 fps ale budou tady delat ramena:))
    • 30 a 40 je docela znatelný rozdíl
      • nezminil jsem propady framerate pri narocnych scenach i pod 20 fps, tedy pokud nemate Titana a 8jader. naproti tomu next gen beží na plynulých 30 fps porad
        • species
          cece ty vubec netusis, AC4 jsem hral na PRASTARE AMD 5770 OC na high, zadne propady jsem nezaznamenal ani pri lodnich bitvach.

          Ted mam 770GTX a to mi ver ze 60fps utahne :D Kor kdyz vsechny hry budou znasilneny tim vasim nevykonym kramem
        • C-BEAM
          pre nevedomých ako je max, ktorí si myslia, že na konzolách nie sú prepady fps : https://www.youtube.com/watch?v=0fYensfhf94&feature=player_detailpage#t=195 *1*
  • jonatan.hanzlik
    Dotaz na Games.cz: Kdo je autorem článku? PR Ubisoftu nebo opravdu pan Adam Homola? Není mi to z toho článku jasné. Nedá se jasně rozlišit názor autora a Ubisoftí reklamy. (nebo možná jen nechci věřit, že můj oblíbený český web o hrách tady má takový blábol)
    • species
      games.cz jdou celkove celkem do riti, od mazani prispevku, priserne reklamy az po tyhle "clanky"
  • palver
    30 fps je lepší, než 60 fpt... ale tak určitěééé *15*
  • Spades
    D€menti, všude samí d€menti.
    Kdo říká, že HFR vypadá divně, tak na Hobbitovi v HFR nebyl, a říká to jen proto, že za a) to viděl na své luxusní televizi za 3 tácy, kde to vypadá jak pomazané hovnem, nebo za b) jde s bandou ovcí.
    Zkoušel sem HFR na televizi, je to samozřejmě humáč největšího kalibru, protože v Real-Time se to prostě kvalitně překódovat nedá, ale když to někdo předrenderuje, je to v pohodě. Viděl sem tak i filmy co nebyly původně v HFR a bylo to dost koukatelné.
    Ohledně nativního HFR... Viděl sem záznamy z nějakých japonských koncertů v 60FPS a vypadalo to jk naživo. Žádný "televizní vzhled"... ani nevím co si pod tím mám sakra představit. Jediné co je v televizi v HFR je sport, tak jestli to nemyslí takto, ale to je snad dobře ne?
    • C-BEAM
      odporúčam megui + avisynth, presný postup je tu : http://www.spirton.com/convert-videos-to-60fps

      funguje to výborne, skoro to vyzerá ako by boli natívne 60fps a je to tak trochu nový zážitok z pozerania filmov *4*
      • Spades
        Dík mrknu na to.
    • hobbit je stejne blbost i kdyby to melo 200fps
      • kdyby to melo 200 fps tak ti praskne ten tvuj vymastenej mozek diky kterymu si napsal takovouhle sr*cku.
      • jonatan.hanzlik
        To je pravda, ale pointa je jinde :-D
  • Nejsem žádnej HC gamer ale sakra poznám kdyz mi nahodou hra klesne pod 60fps (pro ty co začnout tvrdit že víc jak 60 stejne neuvidim tak jedu na 120Hz) a 30fps je proste nehratelný! 30FPS na film pohodička staci protože se jen dívám ale když mám na něco reagovat myší tak tam se projevý ta "divná, nepřirozená" pomalost. A tvrdit že mín fps je lepší je ta největší blbost co jsem kdy kde viděl.
    • Matthew1J
      Hlavně ve hrách nemáš motion blur.
      • ve hrach ale funguje motion blur uplne jinak,kdyz si pauznes hru,je to vzdycky dokonale ostrej obrazek,kdyz si pauznes film,je to rozmazany
    • C-BEAM
      kto raz vyskúša plných 100+ fps už sa mu ťažko zvyká na 30. A nie je to len o lagu, čím vyššie fps tým sa človek ľahšie vžije do hry, pretože obraz začína byť rovnako plynulý ako v realite.

      Sekanie obrazu nie je pre mozog prirodzené, človek ho má iba zafixované z filmov ktoré takto vnímal od malička. V budúcnosti budú hry i filmy bez sekania, ľudia už nebudú vedieť čo je to trhanie obrazu a keď im niekto ukáže 24-30 fps film tak im bude pripadať neprirodzene a nezvyknú si na to. Tak ako nám je nepohodlné pozerať sa na prvé nemé filmy s 12-16 fps.
  • La_Furia_Roja
    Tohle už je moc. Jak si může firma jako Ubisoft vypouštět takové bludy? Po těch podvodech, které na své zákazníky udělali *16* Měli by sekat dobrotu a snažit se získat si lidi zpět. Všude se na Ubisoft plive a oni ještě vypustí takovou hovadinu....nepochopitelné.
  • Ale není tomu tak dávno jak každý tady nadával na Ubisoft i na AC a najednou se tady nic jiného neřeší jenom jak pojede všem AC a když sem řekl že se těším na AC takových mínusu sem měl že sem měl pocit jako kdybych přecházel na islám :)))
    • To víš, musíš držet partu hráčů, kteří nadávají na velké zlé společnosti (MS, Sony, EA...) a na velké zlé hry (AC, COD, Destiny...). A samozřejmě, pokud máš konzoli, tak tady radši ani nepiš, protože jedině hráči pouze na PC vědí, co je správné hrát a co uznávat a tvůj názor, jakožto konzolisty se stává neplatným...
  • smejki
    *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • To sú ti vydavateľa jebnutý alebo čo? Ako to može byť lapšie keď sa mi to bude sekat ako ko*ot???
  • 30 FPS master race - feťáci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit