Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velmi zapomenutelné.
  • Dvojku mam na Steame uz minimalne 2 roky a este som ju nehral *1*
    Nejak sa k tomu neviem dostat, kolko casu tomu treba venovat dvojke, ak budem plnit vsetky questy?
    • TheGGG
      všichni ti kecaj, dvojku sem dohrál přesně za 24 hodin a to jsem plnil aj vedlejšáky a nijak nespěchal.
    • Hrat ani nemusis, povinnost si si uz splnil a hru kupil
    • http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=10268
    • Tady se můžeš podívat http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=10268
    • 95martin
      CP oficiálně uvádí 55 h
    • Hodne—ale litovat nebudes(!)
    • Hra je v půlce rozdělane do dvou částí, tudíž povinost dohrát minimálně od půlky 2x = 30+ hodin.
      Může to být ale mnohonásobně víc, když tě chytne..
      • a ja zeekd ma zaklinac skor take uzavretejsie mensie mapy, tak to pojde rychlejsie...ale co, aj v novom Alienovy som nahral cez 50 hodin, to dam :D
        A ako sa to rozdeluje? akzoe si v polovici budem musiet vybrat jednu z dvoch ciest, ktorou sa vydam?
        • Chvilku budeš hrát, nastíní se ti děj, načrtnou postavy a budeš si muset zvolit, ke které straně se připojíš. Není to jen kosmetická volba ve smyslu, že se povolí nebo zakážou některé dialogy, ale celá hra se pak odvíjí úplně na odlišných místech, stejně tak se setkáš s jinými postavami a plníš jiné úkoly. Pokud si na to najdeš dost času, zahraj si obě varianty. Zažiješ tak oba úhly pohledu. Nebudeš litovat :-)...
          • a ked budem chciet dohrat obe cesty, tak budem musiet zacat uplne od znovu pri druhej variante, alebo mozem zacat od tej polovice?
            Kazdopadne idem do toho *3*
            Inak hra sa to lepsie s Xbox gamepadom, alebo skor mysou? pri hre, ktora zameriava prakticky sama mi tom gamepadom pride asi pohodlnejsie
            • Pri ďaľšom komente sa spýtaj, čo to za teba niekto neodohrá :D:D
        • Přesně, nicméně nech se překvapit.
  • Nebudu se na to dívat počkám až na hru, u dvojky jsem se koukal na každej obrázek a pak jsem nebyl z tý hry vůbec překvapenej.
  • jediný co mi to přineslo je, že doufám, že tam koním půjdou sekat hlavy *14* *14*
  • OMFG nadpis ma byt neutralni, uplne kazdej titulek hlasa jak je tohle a tamto paradni nejlepsi nejvetsi nejpropracovanejsi nejasasinovatejsi.
    Co to ma kurv4 byt, ctenar si udela sam nazor jestli je to paradni nebo ne.
    Stado si ale nazor samo neudela co, tupci potrebuju aby jim nekdo rekl co si maji myslet.
  • Video náhodou bomba. Zvláštní je, že v každým uvolněným videu a nebo gameplayi vypadá Geralt trochu jinak, ale vyloženě tady působí jako pravý Zaklínač (alespoň podle mě). Yennefer nezaostává. Z obou vyzařuje to správný charisma. Co víc říct. Těším se! :-)
  • Video celkem dobrý, ale jako úvodní intro nic moc. Yen asi jasný fakt, že se ve hře potkají. No ještě aby ne. Divokej hon.. ještě 4 měsíce vydržet, snad to dám :)
  • Proč Geralt vypadá jak 60ti letý bezďák , ty bílý vlasy jsou strašný.
    • ,protože šedesátiletým bezďákem je.
      • Po pravdě spíš stoletým.
        • Možná už jo. V tom případě mu chybí hůlka, přeci jenom ani zaklínač nevydrží v plném tempu takovou dobu.
          • prave ze vydrzi
    • A trailer dost bída teda, respektive od takové hry bych čekal lepší.
  • Gojira
    Na hru se těším, ale todle fakt nic moc.Jediné štěstí je, že to nedělal CDPR..Je to moc over-the-top. Vesemir vypadá jak gal...
  • Předpokládám že to byla yennefer, nebo se pletu?
    • Gojira
      To byla Fringilla Vigo

      edit: Byl to joke na Toma..
      • tady píšou že to byla Yennefer... ale může to být taky jen jejich dohad http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-24-the-extravagant-witcher-3-intro-cinematic-is-here
        • Je to určitě Yennefer.
      • Myslim, ze to bola Yennefer. Frigilla ma pixie strih. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit