Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě jako čtenáři Zaklínače tohle celkem stačí. Vím oč se jedná. Bohužel vývojáři musí více počítat s tím, že hráč nečetl knihy. A to se mi velmi líbí. Dokáži si přestavit v jaké situaci je Yenn a v jaké Geratlt. Díky vývojářům za tohle intro které mi řeklo oč půjde dále.
    PS: Střípek ledu, je fakt dobrý odkaz na knihy.
  • TheGGG
    Bože, to je diskuze. Zas tu děcka brečí, že tam nejsou pandy.
  • Charming_Cthulhu
    Boty na podpatcich - zdaleka nejlepsi obuv na bitevni pole.... *1*
    • deridon
      Tak když už si magicky dělají "plastické" operace ksichtu a těla, tak má asi i něco na ty boty.
    • No jo čarodějka - co by jsi od ní čekal *1* *1* (joke)
  • jediný co mi to přineslo je, že doufám, že tam koním půjdou sekat hlavy *14* *14*
  • Krescz
    trailer od jednicky i dvojky mi prisel lepsi, ale to neznamena ze tohle nebyla pecka *4*
  • Gojira
    Ještě by mě zajímalo co dělal voják Aedirnu v armádě Nilfgaardu
    • Kr.Pa
      V Nilf armádě byl kde kdo, když jim císař "slíbil" volnost a "samostatnost" státu po obsazení severních králostvi.
    • On to taktiež mohol byť zradca,agent,zbeh atď....Aedirn môže byť spojenec. Je tolko možností,je to len intro do hry. Až uvidíš epilóg a nebudeš ničomu chápať potom si môžeš sťažovať.
  • No nic moc teda...
  • Video náhodou bomba. Zvláštní je, že v každým uvolněným videu a nebo gameplayi vypadá Geralt trochu jinak, ale vyloženě tady působí jako pravý Zaklínač (alespoň podle mě). Yennefer nezaostává. Z obou vyzařuje to správný charisma. Co víc říct. Těším se! :-)
  • Tak první a druhý díl měl podle mě lepší intro
  • Velmi zapomenutelné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit