Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za sebe musím říci, že už mě dlouho žádné herní CGI tolik nenadchlo jako tohle. Uznávám, že je to částečně dáno i mým nadšením pro Yennefer (Triss z duše nesnáším), ale i když to odfiltruji, tak je to vážně skvělé navnazení, nemít předobjednáno, tak bych předobjednával znova. *5*
  • Matthew1J
    Až na ty zapálené šípy velice pěkné. Ale Letho a Adda byli asi lepší.
  • Nebudu se na to dívat počkám až na hru, u dvojky jsem se koukal na každej obrázek a pak jsem nebyl z tý hry vůbec překvapenej.
  • Doufám, že v prodeji bude i něco navíc, někde jsem četl, že by se k tomu mohl prodávat knižní box, který je prý parádní.
  • hm popravde nic moc...bezi lesem a najednou je uprostred mezi 2 armadama ? Cele je to nejake ,,predimenzovane,, a snazici se o efekt, predchozi videa byla lepsi
  • HW požadavky, ale stále nikde.
    • Pokud si dobře pamatuji, tak jeden z vývojářů říkal v jednom rozhovoru, že na rozjetí v 1080p/60fps bez antialiasingu bude potřeba GTX 780 ti, 8 GB RAM a i7 (pokud 8x MSAA, maximální nastavení, 35-45fps). Podle mě budou požadavky podobné těm z AC: Unity, to jest minimální 6GB RAM, i5 nebo ekvivalent od AMD a GPU s 2GB VRAM.
    • Vzdyť to má vyjít ještě až za půl roku.
  • Keyz
    Pěkná bojová vrána.
  • sevastopol
    Ježiši, další šedivé video s nulovým příběhem, spoustou bitev a nepřehledným střihem. Jako to fiasko s Elders Scrolls Online. Animace ubohé, všichni se tváří strašně vážně (bez důvodu samozřejmě), do toho hudba o konci světa a koncept scény nula, kde nikdo nechápe proč, jak a kde, a vlastně ho to ani nezajímá. Tohle je jedna z největších AAA produkcí v herním průmyslu a my se musíme dívat na takovýhle srajdy. Katastrofální. 1/10.
    • Nikdo te prece nenuti se divat.
    • TheGGG
      No, ještě že ten trailer nedělal blizzard, to by to byly usměvavé omalovánky, kde by všechno svým retlým fanboys vysvětlili.
      • wat
    • Mluv za sebe, já moc dobře chápu proč, jak a kde...
    • Firingo
      Že je zde v oblibě na vše nadávat jsem si zvykl... ale Zaklínač byl zrovna jeden z mála na který se to nedělalo... časy se asi mění *1*
  • Gojira
    Na hru se těším, ale todle fakt nic moc.Jediné štěstí je, že to nedělal CDPR..Je to moc over-the-top. Vesemir vypadá jak gal...
  • Proč Geralt vypadá jak 60ti letý bezďák , ty bílý vlasy jsou strašný.
    • ,protože šedesátiletým bezďákem je.
      • Po pravdě spíš stoletým.
        • Možná už jo. V tom případě mu chybí hůlka, přeci jenom ani zaklínač nevydrží v plném tempu takovou dobu.
          • prave ze vydrzi
    • A trailer dost bída teda, respektive od takové hry bych čekal lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit