Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMFG nadpis ma byt neutralni, uplne kazdej titulek hlasa jak je tohle a tamto paradni nejlepsi nejvetsi nejpropracovanejsi nejasasinovatejsi.
    Co to ma kurv4 byt, ctenar si udela sam nazor jestli je to paradni nebo ne.
    Stado si ale nazor samo neudela co, tupci potrebuju aby jim nekdo rekl co si maji myslet.
  • Dvojku mam na Steame uz minimalne 2 roky a este som ju nehral *1*
    Nejak sa k tomu neviem dostat, kolko casu tomu treba venovat dvojke, ak budem plnit vsetky questy?
    • TheGGG
      všichni ti kecaj, dvojku sem dohrál přesně za 24 hodin a to jsem plnil aj vedlejšáky a nijak nespěchal.
    • Hrat ani nemusis, povinnost si si uz splnil a hru kupil
    • http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=10268
    • Tady se můžeš podívat http://www.howlongtobeat.com/game.php?id=10268
    • 95martin
      CP oficiálně uvádí 55 h
    • Hodne—ale litovat nebudes(!)
    • Hra je v půlce rozdělane do dvou částí, tudíž povinost dohrát minimálně od půlky 2x = 30+ hodin.
      Může to být ale mnohonásobně víc, když tě chytne..
      • a ja zeekd ma zaklinac skor take uzavretejsie mensie mapy, tak to pojde rychlejsie...ale co, aj v novom Alienovy som nahral cez 50 hodin, to dam :D
        A ako sa to rozdeluje? akzoe si v polovici budem musiet vybrat jednu z dvoch ciest, ktorou sa vydam?
        • Chvilku budeš hrát, nastíní se ti děj, načrtnou postavy a budeš si muset zvolit, ke které straně se připojíš. Není to jen kosmetická volba ve smyslu, že se povolí nebo zakážou některé dialogy, ale celá hra se pak odvíjí úplně na odlišných místech, stejně tak se setkáš s jinými postavami a plníš jiné úkoly. Pokud si na to najdeš dost času, zahraj si obě varianty. Zažiješ tak oba úhly pohledu. Nebudeš litovat :-)...
          • a ked budem chciet dohrat obe cesty, tak budem musiet zacat uplne od znovu pri druhej variante, alebo mozem zacat od tej polovice?
            Kazdopadne idem do toho *3*
            Inak hra sa to lepsie s Xbox gamepadom, alebo skor mysou? pri hre, ktora zameriava prakticky sama mi tom gamepadom pride asi pohodlnejsie
            • Pri ďaľšom komente sa spýtaj, čo to za teba niekto neodohrá :D:D
        • Přesně, nicméně nech se překvapit.
  • Graficky je to pěkné, obsahově uplně o ničem, stejně jako to odkazované intro k Zaklínači 2. Pokud si myslí, že to někoho naláká si hru koupit, tak proč ne.
    • vo to nejde hele, jde o to že v tom videu je skrytej vodkaz tvl. jako že je tam holka a nakonci budou šoustatvole rozumíštomu?
      • Krescz
        ocekavam minihru...nebo video s realnymi herci
    • Ty asi moc nevíš o čem to intro ke dvojce bylo, že?
      • dvojku jsem hrál někdy před rokem nebo víc. Vím že ten týpek co tam hodil tu zmrazovací ampulku byl ten zaklínač z jiné frakce, co s ním Geralt bojoval na konci. Předpokládám, že to mělo demostrovat, jak zavraždil nějakého krále, ne? Každopádně mi to připadá bezobsažné
        • TheGGG
          Že zrovna fanda forgotten realms (odhaduju podle nicku) mluví o bezopsažnosti. *5*
          • Nějak tu tvou poznámku nechápu. Máš pocit, že Forgotten Realms jsou bezobsažné? Sotva najdeš v současném fantasy svět, který by měl větší lore. Vývojáři nebo autoři fantasy můžou tuto lore použít a umístit tam svůj příběh, což se několikrát stalo. A vůbec, proč se dohadovat s někým, komu je podle fotky 13 let. *2*
            • TheGGG
              proč mám pocit, že lore je stejný jak ve hrách, tak v knížkách. No jo p*del se zase plete do věcí, který jsou nad možnosti jeho ochablého PC MUSTER RACE mozečku.
            • del0
              Proč mám dojem, že se Drizzt baví o fantasy herním světě/lore a ne literatuře. Aha, TheGGGay opět mimo. *15*
            • TheGGG
              Tak to očividně neznáš moc fantasy světů, pokud černobílý FR považuješ za nějaký masterpiece. Uznávám, že pokud je ti +-15 let a chceš něco nenáročnýho, tak se ty knížky daj, ale nesmíš u toho moc myslet. Každopádně pořád lepší než warcraft. *11*
            • ani jedno intro k zaklinacom nebolo bezobsazne - striga, vrzada krala a jennefer v bitke s nilfgardom...
              vsetky pekne zapadaju a odkazuju na obsah a udalosti v hre...
              to ze ty si to nevies pospajat alebo ti tieto suvislosti unikaju neznamena ze su bezobsazne...
              nehovoria nic o pribehu? nehovoria nic o svete, lore? trolling...
          • Hlavne ze tvoje sims a cod maju zmysluplny obsah, buzniku
            • Asharak
              neurážej Dark Souls!
            • TheGGG
              LoL prej sims a cod, tos mi to teda natřel. Šup šup, běž se vrátit k nějaké děcké předvidatelné černo bílé fantasy. *5*
        • Krescz
          chlape tahle hra neni pro tebe
          • proč by nebyla? Já jsem hrál oba zaklínače a oba jsem si užil. Kdysi hodně dávno (ještě v 90. letech) jsem četl i Sapkowského knihy o zaklínači. Na Zaklínače 3 se taky těším a rozhodně si ho zahraju.
            Vše co říkám je to, že jejich intra jsou graficky hezká, ale zcela bezobsažná, tudíž z mého pohledu zbytečná. Neříkají nic o příběhu, neříkají o světu, neříkají nic o ničem. Zobrazují jakousi z kontextu vytrženou akční scénu
            • deridon
              Jako názor ti neberu, jen nechápu to, že jsou "bezobsažná, nic neříkajicí o příběhu". Jako intro k prvnímu dílu je vlastně scéna z knihy, která je dokonalým příkladem zaklínačského řemesla, takže i pro člověka uplně neznalého, celkem informativní a určitě to nabudilo (aspoň pro mě v té době), že je to hodně zajímavé. A intro k druhému dílu říkalo o příběhu dost, hrál jsem nejdříve verzi u které intro ještě nebylo, takže mě vlastně zajímalo, jak asi ta vražda krále mohla vypadat (když Letho přinesl hlavu Iorwethovi a několikrát to bylo i zmíněno). Takže fajn doplnění k příběhu.
  • Nevim snad nebo spíš doufám že se pletu, ale příjde mi, žeani trojka jedničku nepřekoná.
    • Za me to docela vystihnul Yahtzee - https://www.youtube.com/watch?v=P0dXtOVi2yo
      • Jo jo, vystihnul to presne ten tvor s IQ tykve, takovy snad neni ani prumerny konzolista. Takoveho, aby clovek kus sveta hledal.
    • KIMCID
      ještě to není a ty děláš recenzi?
      • On uz to ma dohrane :), troll jeden.
    • Tu už překonala dvojka.
      • maros.goc
        kdeze dvojka aj podla mna na jednicku nemala
  • doufam že tohle bude poslední díl trilogie a pak už dají pokoj, nejlepší kdyby vobec prestali delat hry protože jim to moc nejde...
    • zastřel se
      • Treba zaklínač 2 byla fakt slabá hra. Vyhozený prachy...
    • Proc, pak bude pokoj? Hodlas chcipnout, aby si nezasmrazoval diskuzi?
    • Mimochodem pokud jsi zaklínače hrál ( nebo tu jen chodíš do diskuze prudit? ) jako CoD a ne jako RPG hru kde je nutné komunikovat s NPC a číst dialogy a pochopit děj. Pak tvoji frustraci chápu *3*
    • Nebudu ti říkat jak zbytečná byla tvoje poznámka. Ostatně pluska to vystihují i za mně. Je ti chci říct, že tě nikdo nenutí to hrát nebo snad ano?
  • Hmm, ktovie čo by na niektoré zábery povedal Alfred Hitchcock. Inak trailer by som ohodnotil takým stredným nadpriemerom.
  • Vogon
    Kdybych byl fanoušek, tak bych se právě asi štěstím tak moc posral, že bych došáhl na měsíc.
    • Nevim proc. Ja jsem fanousek a intro me zklamalo. Ne ze by to byl nejaky propadak,ale vubec tam na me nedychla ta zaklinacska atmosfera jako v predchozich cinematic trailerech.
      Opravdu me to zklamalo. Mozna je to jen tim,ze jsem cekkal prilis....
  • ale toho hnedáka odhlavil fajne..:DD *1*
  • flash789
    Hmm..zaklinac je fajn..ale tohle jako ma byt co..kvalita nic moc, je to dost o nicem a nuda..pred peti lety se delali hezci rendery.
    • Piš normálně, čunisko jedno.
      • to myslis jako aby psal s hackama a carkama? Sorry ale takhle se na internetu nemluvi, tak pisou akorat mentalove co kazdej den kontrolujou seznam a centrum a lidi co jsou naprosto mimo.
        • flash789
          jen ho nech, tady nejde o to jak pisu..ale aby mi něco vytknul. To ze pisu jak dobytek vim i bez nej, mimochodem, nebavi me to:)
  • Tohle už je na mě moc velká magořina, aneb I'm too old for this shit. *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit