Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak první a druhý díl měl podle mě lepší intro
  • Kr.Pa
    Je očividné, že into míří na mladé hráče a američany, snaží se zaujmout a nahnat je na koupi. Me se tedy více líbilo toto video: https://www.youtube.com/watch?v=HtVdAasjOgU&list=UUzybXLxv08IApdjdN0mJhEg
    • Ano míří to na mladé hráče, když je to rated 18+ a Mature. Další genius, který by raději měl mlčet.
    • To bylo dobrý, ale mě se víc líbilo video Killing monsters: https://www.youtube.com/watch?v=c0i88t0Kacs&list=UUzybXLxv08IApdjdN0mJhEg&index=9
  • Graficky je to pěkné, obsahově uplně o ničem, stejně jako to odkazované intro k Zaklínači 2. Pokud si myslí, že to někoho naláká si hru koupit, tak proč ne.
    • vo to nejde hele, jde o to že v tom videu je skrytej vodkaz tvl. jako že je tam holka a nakonci budou šoustatvole rozumíštomu?
      • Krescz
        ocekavam minihru...nebo video s realnymi herci
    • Ty asi moc nevíš o čem to intro ke dvojce bylo, že?
      • dvojku jsem hrál někdy před rokem nebo víc. Vím že ten týpek co tam hodil tu zmrazovací ampulku byl ten zaklínač z jiné frakce, co s ním Geralt bojoval na konci. Předpokládám, že to mělo demostrovat, jak zavraždil nějakého krále, ne? Každopádně mi to připadá bezobsažné
        • TheGGG
          Že zrovna fanda forgotten realms (odhaduju podle nicku) mluví o bezopsažnosti. *5*
          • Nějak tu tvou poznámku nechápu. Máš pocit, že Forgotten Realms jsou bezobsažné? Sotva najdeš v současném fantasy svět, který by měl větší lore. Vývojáři nebo autoři fantasy můžou tuto lore použít a umístit tam svůj příběh, což se několikrát stalo. A vůbec, proč se dohadovat s někým, komu je podle fotky 13 let. *2*
            • TheGGG
              proč mám pocit, že lore je stejný jak ve hrách, tak v knížkách. No jo p*del se zase plete do věcí, který jsou nad možnosti jeho ochablého PC MUSTER RACE mozečku.
            • del0
              Proč mám dojem, že se Drizzt baví o fantasy herním světě/lore a ne literatuře. Aha, TheGGGay opět mimo. *15*
            • TheGGG
              Tak to očividně neznáš moc fantasy světů, pokud černobílý FR považuješ za nějaký masterpiece. Uznávám, že pokud je ti +-15 let a chceš něco nenáročnýho, tak se ty knížky daj, ale nesmíš u toho moc myslet. Každopádně pořád lepší než warcraft. *11*
            • ani jedno intro k zaklinacom nebolo bezobsazne - striga, vrzada krala a jennefer v bitke s nilfgardom...
              vsetky pekne zapadaju a odkazuju na obsah a udalosti v hre...
              to ze ty si to nevies pospajat alebo ti tieto suvislosti unikaju neznamena ze su bezobsazne...
              nehovoria nic o pribehu? nehovoria nic o svete, lore? trolling...
          • Hlavne ze tvoje sims a cod maju zmysluplny obsah, buzniku
            • Asharak
              neurážej Dark Souls!
            • TheGGG
              LoL prej sims a cod, tos mi to teda natřel. Šup šup, běž se vrátit k nějaké děcké předvidatelné černo bílé fantasy. *5*
        • Krescz
          chlape tahle hra neni pro tebe
          • proč by nebyla? Já jsem hrál oba zaklínače a oba jsem si užil. Kdysi hodně dávno (ještě v 90. letech) jsem četl i Sapkowského knihy o zaklínači. Na Zaklínače 3 se taky těším a rozhodně si ho zahraju.
            Vše co říkám je to, že jejich intra jsou graficky hezká, ale zcela bezobsažná, tudíž z mého pohledu zbytečná. Neříkají nic o příběhu, neříkají o světu, neříkají nic o ničem. Zobrazují jakousi z kontextu vytrženou akční scénu
            • deridon
              Jako názor ti neberu, jen nechápu to, že jsou "bezobsažná, nic neříkajicí o příběhu". Jako intro k prvnímu dílu je vlastně scéna z knihy, která je dokonalým příkladem zaklínačského řemesla, takže i pro člověka uplně neznalého, celkem informativní a určitě to nabudilo (aspoň pro mě v té době), že je to hodně zajímavé. A intro k druhému dílu říkalo o příběhu dost, hrál jsem nejdříve verzi u které intro ještě nebylo, takže mě vlastně zajímalo, jak asi ta vražda krále mohla vypadat (když Letho přinesl hlavu Iorwethovi a několikrát to bylo i zmíněno). Takže fajn doplnění k příběhu.
  • Charming_Cthulhu
    Boty na podpatcich - zdaleka nejlepsi obuv na bitevni pole.... *1*
    • deridon
      Tak když už si magicky dělají "plastické" operace ksichtu a těla, tak má asi i něco na ty boty.
    • No jo čarodějka - co by jsi od ní čekal *1* *1* (joke)
  • tonnymontana
    Tesim se na hru v ramci tesitelnosti dnesni doby:D ale videjko dost nudne uprimne hodne spatne ani tak nemluvim o vizualu jako o naplni. skoda cekal jsem neco lepsiho myslim ze kdyby byl nejaky boj s fajnovou priserou plus neco hrdinskeho riznuteho pg18 bylo by to lepsi ale tak uvidime jak dopadne hra video nic nezunamena
    • No ja ti poviem narovinu, ze keby si cital knihu, tak by ti to video povedalo velmi vela, a uz by si vedel o com presne bude aj hra.
      • tonnymontana
        nahodou mam na policce vsechni dily:) ale snazil jsem se hodnotit hru a dej hry. Pokud je to kopirka knihy (coz by mi vubec nevadilo) potom mas pravdu a je to pro fandy ale verim ze asi vetsina lidi co zna pojem zaklinac z herni branze nebo i hracu vsechny dily necetla a to je skoda. Dokonce jsem se mrknul i na ten serial a dokoukat ho bylo utrpeni ale chtel jsem to mit komplet:DD
  • Geralt jako hlavni hrdina stoji za vyliž. Hanba *10*
  • Budou tam záchody? *2*
    • Prirodni zachody tam jsou. Stromy,kere... Co chces vic?
      • species
        to asi hosi bude narazka na vavrovo 100 duvodu proc ho kaka skyrim
    • Na co záchody? Potřebuješ simulaci čůrání? Ja ne já mám natrénováno *3*
  • Ty krávo chudák kůň *8*
  • doufam že tohle bude poslední díl trilogie a pak už dají pokoj, nejlepší kdyby vobec prestali delat hry protože jim to moc nejde...
    • zastřel se
      • Treba zaklínač 2 byla fakt slabá hra. Vyhozený prachy...
    • Proc, pak bude pokoj? Hodlas chcipnout, aby si nezasmrazoval diskuzi?
    • Mimochodem pokud jsi zaklínače hrál ( nebo tu jen chodíš do diskuze prudit? ) jako CoD a ne jako RPG hru kde je nutné komunikovat s NPC a číst dialogy a pochopit děj. Pak tvoji frustraci chápu *3*
    • Nebudu ti říkat jak zbytečná byla tvoje poznámka. Ostatně pluska to vystihují i za mně. Je ti chci říct, že tě nikdo nenutí to hrát nebo snad ano?
  • Mě jako čtenáři Zaklínače tohle celkem stačí. Vím oč se jedná. Bohužel vývojáři musí více počítat s tím, že hráč nečetl knihy. A to se mi velmi líbí. Dokáži si přestavit v jaké situaci je Yenn a v jaké Geratlt. Díky vývojářům za tohle intro které mi řeklo oč půjde dále.
    PS: Střípek ledu, je fakt dobrý odkaz na knihy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit