Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když už jsme u těch soundtracků, tak poznámka bokem -- hudbu k Advanced Warfare skládal Harry Gregson-Williams (MGS2/3/4, Modern Warfare,...) a nováček na poli herních soundtracků, ale už ne tak filmové, resp. trailerové hudby -- Paul Dinletir, jeden ze spoluzakladatelů production music domu Audiomachine. *3*
  • když o hře píšete každej den tak aspoň měňte titulní obrázek
  • http://www.traveladventures.org/countries/china/images/amdo-tibetans12.jpg
    Je to tak mimo? Mnozi uz maj fakt nejakou ubifobii *7*
    Kapuce asi nebude vynalez asasinu, i kdyz tyhle je fakt trochu pripominaj. Rikejme tomu easter egg, jinde s tim problem neni *1*
    Nebo treba ne, ale kazdopadne je mi lito jedincu, ktery se potrebujou certit kvuli takovy k**otine
    • Ted teprv poradne koukam, to je moje blbost.
      Ty hadry maj teda uplne jiny, ale ani nevime, kdo to je, vsichni tam nemusej behat v tom nejtradicnejsim odeni...
      Ale ty kapuce, no... *1* Nekdo asi je asi zna fakt jen z AC, asi nebyl nikdy venku, aby takovou kapuci poradne docenil *1*
  • Ten nadpis je hodne nepatricny. Jako kdyby nekdo napsal, ze tuhle cetl zajimavou knihu od urednika patentoveho uradu v Bernu...
  • fallanga
    Papričky mám rád, ale nevím jestli je zrovna jejich bubeník vhodný k tomuto projektu. Ale nechám se překvapit.
    • znas jeho praci? S Red hotama hral v osmdesatych letech. :) Z toho mala, co s nima nahral, bych si nazor nevytvarel.
      • fallanga
        Ano, papričky poslouchám a něco málo jsem si o nich zjistil. A i když jsem napsal, že si myslím, že na to není nejlepší, tak neříkám, že je v tom špatný, jen co si myslím. Můj názor výsledek nezmění.
  • Danny28
    Doufal jsem že hudbu bude skládat Brian Tyler jako ke třetímu dílu. Tam odvedl skvělou práci...
  • Ubisoft vydává jeden nevýznamný trailer za druhým a vy tu o všem musíte udělat novinku. To se fakt nic jiného neděje, že tu musíte psát jen o těžce promovaných hrách před vydáním.
  • co je to "méně zářivé, ale o to zajímavější" ? Kdyby to složila současná RHCP kapela, tak by to nebylo ono jo :)
  • Jack1947
    No a to nikoho dneska neohromí, já třeba mám rád Red hoty hrajou dobře i po letech ale tohle mne nevytrhne ani nenadchne.

    No bude brej soundtrack a? už mi to pomalu začíná otravovat stejně jako články ke COD.
    • asi jako nás otravujou tvoje komentáře?
      • Jack1947
        Hmm zajímavý že se ozve vždy anonym... co tu už byl od počátku věků.
        *2* *15*
  • Mato1987
    Vôbec neviem o koho sa jedná, ale to je nepodstatné, tá tv reklama vyzerá lahodne, kiež by to tak vyzeralo aj v hre ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit