Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja jsem nedavno začal hrat Fallout 3 a kralovsky se bavím, jsem si tam dal hires textury a kvalitnejší krev :D a vypada to super. a vubec mi to nepripomina oblivion protože ten jsem nikdy nehrál :D
    • New Vegas je k těm hezčím texturám a krvi i o dost lepší hra
  • Nevím, jestli je to fake, ale moc se mi to nezdá, protože v postapo Bostonu bylo vloni Last of Us.
  • No ale můžeme se bavit i o zajímavějších věcech... Kde by jste rádi viděli další díl Falloutu? :-)

    Boston je pěkný město, ale trošku moc snobský. Já bych docela rád viděl ve Falloutech deltu Mississippi a New Orleans. Bažiny, jižanskou mentalitu, Otrokářské plantáže a NewOrleankský jazz. Kolesové parníky a vůbec Southern Gothic style... To by mohlo fungovat i bez Bratrstva Oceli a supermutantu...
    • Inquisitor
      Na Islandu.
    • MrSanta
      Já bych bral nějaký evropský spin-off. Samozřejmě naše vlast by byla naprosto ideální. Už vidím to sídlo extra silně zmutovaných ghoulů v Temelíně *1*
      • "Já bych bral nějaký evropský spin-off..."
        ve kterém by se ukázalo, že jadernými zbraněmi byly zasaženy jenom Spojené Státy a v Evropě jde život vesele dál *4* . Dokonce by mohli mít reality show, ve které by se bavili nájezdníky z pustiny a podobně.
    • vorton
      mohli by tam byt supermutantske bahenne kupele s liecenim sterility od nejakeho smejda supermutanta, pripadne dixievault plny hudobnych nastrojov s bratstvom, ktore bude rozdavat questy typu prines 20 kozi aligatora na vystlanie power armoru.
    • U nas v Cesku:-)
      • Jj Kladno nebo Ostrava *1*
      • pšššššt! *1*
    • Bratrsvo bylo zatím v každém díle, hádám že by bylo i tady
    • a jakej smysl má se o tomhle bavit?
      • V tom případě jakej smysl má hrát hry když to taky není realita? hmm? :-)
  • Je to hoax http://www.pcgamer.com/bethesda-confirms-fallout-4-trademark-filing-is-a-hoax/
  • Ty spekulace byly tak možná na serveru games.cz, který se rád chytá každé hovadiny a vydává o nich články. Samozřejmě přeplněné reklamou.
  • fallout 1 i 2 jsou ryzi open world hry, na ty mape se totiz muzes zastavit kde chces a prejit do normalni hry, muzes chodit kam chces, do jakyho mesta chces a v tom meste delat co chces

    ta mapa je dokonce lepsi nez fast travel v TES ci novejsich falloutech, kde jen kliknes na ikonku a bez jakyhokoli cestovani se objevis na urcenym miste, aniz by te cestou potkal nejakej souboj nebo tak neco

    tim ale nechci snizovat kvalitu her ot bethesdy - podle me opravdu nemaj za posledni dekadu na poli RPG prilis konkurence. Skyrim i oba novy Fallouty jsem si uzil a ted jedu Oblivion a je to taky skvely. Pocit vtahnuti do hry je jedinecnej, at uz diky pohledu z vlastnich oci, obrovskosti sveta, nebo mnozstvim contentu a veci, co muzes delat.
  • deridon
    od té kauzy Survivor2299 bych byl opatrnější
  • No tak alespoň doufám že si vezmou příklad ze Skyrimu a mapa bude vypadat přirozeněji...z těch skalních patvarů v F3 a FNV přímo čišelo to, že jsem tam jen proto aby se tama nedalo projít
  • Tilwaen
  • Krescz
    Boston? to znamena hodne cernochu co veri v boha...hmm. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit