Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já když to tu čtu, tak žasnu. Za 150 hodin ve Falloutu 3 a skoro 500 hodin v New Vegas, jsem na takový problémy nenarazil. Co jsem dělal špatně? Možná jsem to měl ukrást a hrát bez patchů a bugy bych si taky užil. Nebo je v tom jinej trik?
  • jo je hruzny..pisu bez hacku a carek a občas si tam pocitac nejake doplni sam..je mi to jedno..nepisu zivotopis ani se nechystam svoje zdejsi kecy zpeněžit..jestli ty ano, tak si to oprav..
  • moc to bagatelizujes, ve Skyrimu nemaji mesta 6 baracku, je jich tam vic, třeba v takove Samote jich je asi 20 a zhruba 80 NPC. A když uz si v tom bilem prusmyku pamatuješ uplne všechno tak si dej takovy pametni test..je tam socha orla nebo není?:)
    ja nijak nepopiram kvality falloutu, ale proste open world to není..a tecka.
  • New Vegas je k těm hezčím texturám a krvi i o dost lepší hra
  • ja nevim kterej pitomec rozsiril to ze je v TES hrach něco generovaného, ten svet co tam je, je delany komplet rucne. To ze nektera mista odflakli ještě neznamena ze se to generuje..zjistete si napred fakta nez zacnete papouškovat tenhle nesmysl.
  • "Já bych bral nějaký evropský spin-off..."
    ve kterém by se ukázalo, že jadernými zbraněmi byly zasaženy jenom Spojené Státy a v Evropě jde život vesele dál *4* . Dokonce by mohli mít reality show, ve které by se bavili nájezdníky z pustiny a podobně.
  • Ja jsem nedavno začal hrat Fallout 3 a kralovsky se bavím, jsem si tam dal hires textury a kvalitnejší krev :D a vypada to super. a vubec mi to nepripomina oblivion protože ten jsem nikdy nehrál :D
  • Inquisitor
    Na Islandu.
  • Nevím, jestli je to fake, ale moc se mi to nezdá, protože v postapo Bostonu bylo vloni Last of Us.
  • MrSanta
    Já bych bral nějaký evropský spin-off. Samozřejmě naše vlast by byla naprosto ideální. Už vidím to sídlo extra silně zmutovaných ghoulů v Temelíně *1*
  • vorton
    mohli by tam byt supermutantske bahenne kupele s liecenim sterility od nejakeho smejda supermutanta, pripadne dixievault plny hudobnych nastrojov s bratstvom, ktore bude rozdavat questy typu prines 20 kozi aligatora na vystlanie power armoru.
  • Jj Kladno nebo Ostrava *1*
  • pšššššt! *1*
  • U nas v Cesku:-)
  • V tom případě jakej smysl má hrát hry když to taky není realita? hmm? :-)
  • Bratrsvo bylo zatím v každém díle, hádám že by bylo i tady
  • a jakej smysl má se o tomhle bavit?
  • No ale můžeme se bavit i o zajímavějších věcech... Kde by jste rádi viděli další díl Falloutu? :-)

    Boston je pěkný město, ale trošku moc snobský. Já bych docela rád viděl ve Falloutech deltu Mississippi a New Orleans. Bažiny, jižanskou mentalitu, Otrokářské plantáže a NewOrleankský jazz. Kolesové parníky a vůbec Southern Gothic style... To by mohlo fungovat i bez Bratrstva Oceli a supermutantu...
  • Je to hoax http://www.pcgamer.com/bethesda-confirms-fallout-4-trademark-filing-is-a-hoax/
  • jsou to open world hry... vic open snad ani bejt nemuzou - mapu pouzivas i v novejsich falloutech a TES serii, akorat s tim rozdilem, ze po kliknuti precestujes okamzite a bez rizika, ze te potka nejakej nahodnej souboj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit