Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallanga
    Mě ani ne. Já soudnost mám a to, že se mi nějaká hra nelíbí, na tom nic nezmění.
  • to je mi te lito
  • Bylo na čase. Musí vyjít nový Fallout, aby následně mohlo vyjít nové TES. Nový Fallout bych tipoval max. na rok 2016, TES VI max. na rok 2017.

    Vy staromilci, smiřte se s tím, že doba starých Falloutů je pryč. F3 a FNV nebyly ty Fallouty, které možná mnozí čekali, ale nejsou to rozhodně špatné hry.
  • fallanga
    Říkám, že to není dobrá hra. A FNV také.
  • Fallout 3 mozna nebyl dobrej Fallout, ale kdo rika, ze to nebyla dobra hra, tak podle mne naprosto postrada soudnost.
  • F1+2 rulez, ostatni dily = shhit. *10*
  • Souhlas, F3 jsem hrál hoďku a pak jsem nainstaloval Fallout 2. Prostě ta atmosféra v izometrické grafice byla nenapodobitelná, dokonalá, nepřekonatelná... a Wastelands 2 bylo k smíchu, to snad ani psát nemusim ne?
  • jsem fanda prvního dílu a NV mi přišel skvělý, možná je to tím, že jsem hrál až goty edici
  • S FNV jsem neměl vůbec žádný problém. Super hra.
  • Joooooooooooooo. Já chci čtyřku!
  • Urcite to bude na novym enginu.. oh wait todle je bethesda, tudiz opet gamebryo ci jeho derivat, voskovy figuriny, mrtvy tvare a kompletne statickej svet s doskakovanim textur a objektu...

    Ale abych jen nehatoval, prez to vsechno si to rad zaparim, nejdriv omoduju a pak zaparim , jako kazdou hru od bethesdy :)
  • fallanga
    Jestli to bude stejný hnus jako F3 a FNV, tak ať si to nechají.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit