Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na co si tu hrajete, u takových sandboxu jako Skyrim zjistíte až po nějakých hodinách jestli je to dobré nebo ne a jestli má cenu pokračovat dál
  • Jistěže F3 byl hrozný průjem... F:NV byl o dost lepší.
  • 80 hodín čakania pokiaľ sa to rozbehne a hrania niečoho čo ma nebaví...veľmi smutné
  • Kdo říkal, že jsem u toho bavil, já pořád čekal až se to rozjede, a kdyby to nesbíralo 10/10, tak to zabalím dřív, pořád jsem doufal, že těch 10/10 není jen marketingový trik...
  • MrSanta
    A přesto si ty sračkky hrál a bavil se u nich. Tak to zas takový průkak není, ne.
  • MrSanta
    Nový Fallout si nechám líbit. Jenom doufám, že tam bude na výběr víc zbraní než ve trojce. Tam to bylo docela slabota. FNV už byl lepší, s GRA už super. A hlavně ať zapracují na střelbě. Trojka opět slabé, FNV už se docela dal, ale pořád to nebylo ono.
    Crafting a další FNV libůstky by taky mohli převzít.
  • fallanga
    Ve Skyrimu i v obou nových Falloutech jsem strávil dost času. On má naprostou pravdu, ten Skyrim z tama čiší na každém kroku.
  • já hral Skyrim 80 hodin, Fallout 3 asi 65 hodin a můžu s čistým svědomím prohlásit, že jsou to tupé sračkkky...
  • soudím čistě podle argumentů, podle kterých ti lidi nestrávili ve hře ani hodinu. třeba tohle "Elder Scroll: Fallout skin pack" je hezká ukázka...
  • wenceslaus
    Přeháníš a zobecňuješ. Jasně, hateři jsou všude - alene každý, kdo kritizuje je hater (šok!)
  • fallanga
    Fallout a Wasteland jsou naprosto odlišné hry.
  • wenceslaus
    Podle čeho soudíš? Nebo ti přijde tak neuvěřitelný, že by se tolika lidem nelíbila Bethesda a její Elder Scroll: Fallout skin pack?
  • yuri.sidius
    No jestli to bude z bostonu tak to bude brutální - postapo věžákové velkoměsto, tak to se těším :)
  • Považuji všechny Fallouty za výborné hry -> Ti kteří chtěli F1/F2 styl dostali Wasteland 2 a stejně na něj jen plivou. Cokoliv co nebude F1 nebo F2 se některým lidem (haters) prostě nebude líbit. Hráči totiž vůbec neví co chtějí, to je dlouhodobě dokázanej fakt a většinou to co chtějí když dostanou -> hate že to nechtějí.. takže vlastně haters ať se jdou zahrabat a napíšou dopis ministru spravedlnosti :)

    F4 ať se bude jmenovat jakkoliv - jen do mě *5*
  • FNV bola uplna pecka (+mody)
  • fallanga
    Hrál jsem od nich pár her a opravdu nejsou nic moc.
  • tohle nadávání na Bethesdu, to je zase hezká ukázka takovýho toho lidový hypování. každej si musí kopnout, jinak nebude cool. vesměs lidi, co ty hry neviděli ani z rychlíku.
  • fallanga
    Když klikneš na můj profil, tak tam najdeš pár ohodnocených her. A to, že to není izometrické mi sice vadí, ale není to důvod, proč to beru jako špatnou hru. Těch důvodů je hodně a tohle je taková třešnička na dortu.
  • Dokud se Bethesda nezbaví licence na Fallout, tak není důvod se těšit na další díl, co Bethesda vytvoří to je neskutečný shit, který je dobrý tak akorát v hypu a marketingu.
  • booczech
    Prosím co je dle tvého gusta dobrá hra, krom tedy již zmiňovaného F1 a F2, nepočítaje F1,5 Resurection :) ... Fallout New Vegas je sakra dobrá hra. Ale pokud řeší jen to že to není z izometrickýho pohledu, tak se o tom s tebou asi nedá bavit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit