Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RakeW
    Hned jsem dostal chuť po čase zase pobořit pár základen, ropovodů a větrných elektráren. Odehrál jsem toho celkem dost, ale pár objektu k odbouchnutí se určitě ještě najde. Panauské ostrovy, třeste se, Rico přijde večír na návštěvu...
  • Just Casuse 2 mi trochu splívá s Mercenaries 2 ... což byly obě hodně otevřené hry a obě se nakonec utápěly ve stereotypu .Tolik o obsahu 3 tedy pokud nechtějí jít jen cestou graficky dokonalejší kopírky ....
    Jinak Just Cause 2 snad už tehdy nabídla mnohem kvalitnější a rozlehlejší pláně než třeba GTA V . Skoro by se dalo říct že GTA V je takový dvorek pro kaňony starého Just Cause ;)
    • jindra.veliky
      svet v GTA V je mnohem zivejsi, v JC2 byla mesta uplne mrtva a nemel si tam tolik moznosti, co v GTA
    • RakeW
      Obrovský svět JC2 je vyvážen možnostmi bleskového přesunu i bez použití "fast-travel" pomocníků. Velikost světa GTA V je, vzhledem k tomu, že se tam většinu času jezdí v běžných autech nebo chodí, naprosto adekvátní.
  • Co si pamatuju, tak jsem jedničku i dvojku hrál, ale ani jednu nedohrál, i přesto že mě obě bavily, ale to spíš asi jen kvůli tomu blbnutí s hákem. Nicméně si dvojku v nejbližší době chystám zopakovat a snad i dohrát. Tentokrát s gamepadem, s kterým jsou všechny hry mimo strategií lepší. *5*
  • Mato1987
    Kvalita, len nech to nie je po pár hodinách tak stereotypné ako bola dvojka...ktorá síce bavila, ale časom omrzela úplne...
  • inak budem trošku od veci ale nechce niekto zdarma giftkód na insurgency?
    • https://www.humblebundle.com/gift?key=ZpTBkcDUPGZtvt2U
  • Kolegové prej *1* Ty by si vo pissalka z games.cz ani botu nevotreli. Kolegove prej...ten mi dava *1*
  • Super! Btw: Na Steamu je zrovna Just Cause Collection za 3.79 éček ;)
  • Teda koukám na boxart od XONE Sunset Overdrive...pak na úvodní obrázek Just Cause 3..zase zpět na boxart.ještě jednou JC3..no vůbec my to nepříjde ve stejných barvách (ironie)..ne ne.
  • kubi-wan
    Pamatuju si, jak jsem hrával DEMO prvního dílu. To obsahovalo speciální nabušenou misi, která v plný hře nebyla. Jéje, co já se ho nahrál dokola jak magor a furt slintal nad tou úchvatnou grafikou (2006)...

    Z trojky mám radost, ale přiznejme si, že to byla jen otázka času... *3*
  • Hnisavec
    najviac mi liezlo na nervy, že pre postup v príbehu človek musel rozdrbať XY stereotypných základní, kde ľahko skapal alebo dačo prehliadol a potom tam ako cicina hladal pol hodinu aby to mal na 100%.....jop hral som na harde a ten checkpoint systém bol tiež príšerný...od akčnej bezmozgovej šialenej arkádičky, čakám absolútne prístupnú hratelnost, svižnú a nie dokolečka grind, bez čoho vás hra nepustí ďalej
    • hnisavec uz zavri ten svuj zapadomadarskej zobak
    • Hraješ na hard a stěžuješ si na obtížnost. Nebude alespoň část problému mezi monitorem a židlí?
      • Hnisavec
        čítaj ešte raz a poriadne...sťažujem sa na grind a že človek musel hľadať blbosti dlho, aby mal tie copy paste základne na 100% a mohol ísť hrať príbeh plus zlý save systém...na obtiažnosť som nepovedal nič
        • No hlavne ze si tam pisal o lahkom skapani.
      • Jack1947
        V hlavě taky. *3*
        • Hnisavec
          dúfam, že zajtra dostaneš 3 z diktátu v škole a tatko ti zakáže počítač, bo ten tvoj spam je už otravný...
          • Jack1947
            *15* *5* *7* *6* Lemme ask you, something. To je taky kritika cos napsal předtím nebo zase jen nanávistné "Já velký hnisavec sem nasrátý na celký svot, do pekla sním" protože mne to moc kritické nepřipadá oprav mne , jestli se pletu. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit