Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedničku jsem nehrál ale dvojka byla parádní hra! Tak krásný a obří svět se jen tak nevidí, tam bylo všechno, zasněžené hory, pláže, průzračné moře, poušť, města, džungle, ostrůvky atd. I příběh mě bavil a mise celkově rozhodně měli něco do sebe. A hlavně ten hák! To bylo na tom to nejlepší! Žádný složitý šplhání někam, žádný složitý vyjíždění hor v autech ale prostě jste se všude dostali tím hákem a to bylo strašně super. No prostě se na Just Cause 3 hodně těším. Stačí jenom vylepšit pár věcí z dvojky a bude to perfektní.
    • Mart9
      Vy mě tady snad ještě donutíte si tu dvojku zahrát. Myslím, že jsem ji kupoval v nějakém bundlu (kvůli jiné hře), jen nevím kde a kdy.
      • A potom ještě člověk zapne multiplayer :)
      • Můžu jedině doporučit, ten svět je tam fakt super a s tim hákem se člověk strašně vyblbnul.
  • Vegen
    Konečně zase hra kde se člověk vyblbne :D GTA i Saint Row je fajn, ale ten pocit svobody co mám člověk v JC je nepřekonatelný :-)
  • Inquisitor
    Dvojka má skvělý otevřený svět, kde se dá hodně vyblbnout. Ale po pár hodinách mě to přestalo bavit a už jsem neměl důvod dál hrát. Trojka bude snad výživnější.
  • RakeW
    Hned jsem dostal chuť po čase zase pobořit pár základen, ropovodů a větrných elektráren. Odehrál jsem toho celkem dost, ale pár objektu k odbouchnutí se určitě ještě najde. Panauské ostrovy, třeste se, Rico přijde večír na návštěvu...
  • Co si tu čtu, tak jsem tady asi jediný člověk, co hrál první díl ještě před dvojkou. *15*
    • Jack1947
      Cože lol, jak někdo může hrát první skvělý díl až po nic moc 2jce to mi hlava tedy nebere.
    • kubi-wan
      You are not aloneee.....
  • TheGGG
    Ale jo, JC 2 byla docela sranda. Příběh sice totální magořina, ale některé mise byly fakt vydařený, hlavně ale svět byl neskutečně zábavný.
  • kubi-wan
    Pamatuju si, jak jsem hrával DEMO prvního dílu. To obsahovalo speciální nabušenou misi, která v plný hře nebyla. Jéje, co já se ho nahrál dokola jak magor a furt slintal nad tou úchvatnou grafikou (2006)...

    Z trojky mám radost, ale přiznejme si, že to byla jen otázka času... *3*
  • Kozy
    No skvělý, i když to vcelku rychle přešlo do stereotypu tak jsem se pořád bavil víc jak u Far Cry.
  • maros.goc
    JC jednotku som nehral ale dvojka bola fakt parádna zábava aj kedˇpri dlhšom posedení trocha stereotypná s bezduchým žijúcim svetom ale hra ponúkala parádnu akčnú zábavu ..preto sa na trojku strašne teším :)
    • Mart9
      "aj kedˇpri dlhšom posedení trocha stereotypná s bezduchým žijúcim svetom"

      Přesně tak mi začala jednička připadat už po hodině hraní, proto jsem ji přestal hrát. Druhý díl jsem nehrál vůbec, takže nemůžu porovnat.
      • Mne zacalo liezt na nervy neustale spawnovanie nepriatelov aj za mojim chrbatom. Po dvoch hodinach som to prestal hrat.
      • Tak naco to komentuješ? *7* *1*
        • Mart9
          Řekl jsem mu svůj názor na první díl, který nehrál.
          • maros.goc
            Diky, mam tu hru kupenubtak sa do toho aai pustim :-)
  • Ronox
    Počkat takže oni vydaj jak Mad Maxe, tak i Just Cause?
    • Jedna z her bude určitě odložena *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit