Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak rubačka to nebude špatná, škoda jen, že to působí čímdál tím víc stupidně.
  • Xcomik
    mám koupit/nemám koupit? The Crew už jsem koupil protože jsem hrál betu a ta mě o investici do hry naprosto přesvědčila (a hlavně se dala hrát stabilně na 30FPS na mém laptopu). Jenže u FC4 žádná beta nebyla ani demo a jak mám vědět jestli mi to na notasovi pojede. Podle minimálních požadavků to můj notebook nesplnuje ale FC3 jsem hrál v pohodě na střední detaily. Takže mám osobně tohle dilema. Navíc se osobně těším i na ten coop který ve hře je u předchozího dílu to dalo spoustu zábavy navíc tady aspon je coop přímo ve hře o to víc mě ta hra láká. Ale bohužel budu muset nejdříve zpirátit a zjistit zda to muj notas utáhne až po té koupit. Notabene všichni víme jak dopadlo AC Unity
  • Nemůžu se ubránit dojmu jisté lacinosti s každým trailerem.
  • Jack1947
    AC:U 48článků, FC4 35článků. Jsem otráven už z obou her. (přesto chápu že musíte o nich psát).

    FC4 v otravnosti vede a to sem spoustu článků nečetl u AC jsem to vzdal když sem viděl spoliery pomalu každý 5článek.
  • homeles8
    Aha, Kyratu. Škoda že ne kytaru. Kdyby tam šlo hrát na kytaru, tak bych si to koupil a hrál bych za toho kytaristu. Ještě by tam mohli bejt followeři bubeník a basista. To bych si klidně hru hned objednal.
  • nechápu jak nekdo muze dat preorder na cokoli od Ubi, takovy lidi nicej herní scénu 100x vic nez piráti!
  • Mato1987
    kvalita, keď sa nad tým človek troška hlbšie zamyslí tak zistí tie až priam do očí bijúce podobnosti s predošlým dielom a netýka sa to len v použití rovnakých modelov zbraní, zvierat a tak podobne, ale v skutočnosti to je asi dobre, lebo keď vychytali tých pár múch, ktoré fc 3 malo tak má fc4 našliapnuté na hru tohto roku, kde sa určite o tento titul pobije s wolfenstein new order a evil within a možno aj s cod aw, podľa toho ako dopadne multiplayer fc4 :)
  • Still
    AC: Unity je docela zřetelným varováním *16* Počkám si na pokusnou skupinu lidí, co si to koupí.. *1*
  • Jojo, Unity taky sliboval
  • Gordar
    Absolutní nezájem.
    • deridon
      Moc děkujeme, že to víme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit