Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak rubačka to nebude špatná, škoda jen, že to působí čímdál tím víc stupidně.
  • Xcomik
    mám koupit/nemám koupit? The Crew už jsem koupil protože jsem hrál betu a ta mě o investici do hry naprosto přesvědčila (a hlavně se dala hrát stabilně na 30FPS na mém laptopu). Jenže u FC4 žádná beta nebyla ani demo a jak mám vědět jestli mi to na notasovi pojede. Podle minimálních požadavků to můj notebook nesplnuje ale FC3 jsem hrál v pohodě na střední detaily. Takže mám osobně tohle dilema. Navíc se osobně těším i na ten coop který ve hře je u předchozího dílu to dalo spoustu zábavy navíc tady aspon je coop přímo ve hře o to víc mě ta hra láká. Ale bohužel budu muset nejdříve zpirátit a zjistit zda to muj notas utáhne až po té koupit. Notabene všichni víme jak dopadlo AC Unity
  • Tady zas budou lítací stroje. S těma to může být stejná nebo dokonce větší závaba :). (Pokud to nedomrví jako jinou jejich hru z poslední doby.)
  • Nemůžu se ubránit dojmu jisté lacinosti s každým trailerem.
  • Jack1947
    AC:U 48článků, FC4 35článků. Jsem otráven už z obou her. (přesto chápu že musíte o nich psát).

    FC4 v otravnosti vede a to sem spoustu článků nečetl u AC jsem to vzdal když sem viděl spoliery pomalu každý 5článek.
  • homeles8
    Aha, Kyratu. Škoda že ne kytaru. Kdyby tam šlo hrát na kytaru, tak bych si to koupil a hrál bych za toho kytaristu. Ještě by tam mohli bejt followeři bubeník a basista. To bych si klidně hru hned objednal.
  • nechápu jak nekdo muze dat preorder na cokoli od Ubi, takovy lidi nicej herní scénu 100x vic nez piráti!
  • hmm alien byl dobrej, dokud me 30x nezabil pak uz ta hra ztratila jakejkoli smysl.Shadow of mordor je repetitivní sragora, po 3h hraní znáš obsah celý hry. Jo Wolf byl ok, dobrá hra. Nic z ceho bych se podelal, ale natu bídu okolo to bylo fakt nice.

    Pro me best hry tohodle roku sou Stalker: Lost alpha 1.3003, Grimrock 2 thats all :X
    Takže jedna free hra a jedna indie. Fakt bomba
  • Coffin.Corner
    Se čluny, obzvláště těmi ozbrojenými, mě to ve FC3 prostě bavilo. Častokrát jsem si jenom tak na pohodu plul kolem ostrova a kropil šmejdy na břehu, nebo v jiných člunech.... Tohle zpestření ve vnitrozemském FC4 asi těžko půjde nahradit něčím výrazně originálním, co v sérii ještě nebylo a bude mi to tam chybět.
  • Mato1987
    kvalita, keď sa nad tým človek troška hlbšie zamyslí tak zistí tie až priam do očí bijúce podobnosti s predošlým dielom a netýka sa to len v použití rovnakých modelov zbraní, zvierat a tak podobne, ale v skutočnosti to je asi dobre, lebo keď vychytali tých pár múch, ktoré fc 3 malo tak má fc4 našliapnuté na hru tohto roku, kde sa určite o tento titul pobije s wolfenstein new order a evil within a možno aj s cod aw, podľa toho ako dopadne multiplayer fc4 :)
  • you need to go deeper
  • Still
    AC: Unity je docela zřetelným varováním *16* Počkám si na pokusnou skupinu lidí, co si to koupí.. *1*
  • myslíš letošní rok :) a zas tak špatný to nebylo, kromě Wolfa třeba ještě Alien byl výborný nebo Shadow of Mordor, najde se víc her.. a to nás pár ještě čeká.
  • jn, tenhle rok jen Wolf za neco stal *9*
  • A v čem ti tak moc bude chybět. Trochu sis zaplaval a hotovo. Zase tam budou jiný věci. Já doufám v grafický posun, snad to nebude jen přeskinovaná 3ka ve stejné grafice, ale trochu se to posune. Jestli Ubi lže i u tohoto, to už by byl vrchol. Přeju té firmě čím dál nižší prodeje a čím dál víc problémů ať už se FC4 povede nebo ne.
  • Jojo, Unity taky sliboval
  • Krescz
    neni o cem psat...dnesni rok stoji za ho*no co se tyce her
    *tento rok *1* omlouvam se
  • deridon
    Moc děkujeme, že to víme.
  • Jakkoli je to samozřejmě naivní tak v skrytu duše doufám, že nikdo. V Ubi by se možná poté probrali z tý letitý diskotéky, v který žijou. Obě série, jak FC tak AC mám celkem rád (dobře, AC jsem fanoušek, ale ne za ten úplně poblázněnej s bytem plným sběratelských předmětů, ehm, vlastně nemám ani jeden ;)), ale za to, co si dovolej lidem předhodit za 60€ bych jim přál možná i zmizení z mapy světa. Zbytek vydavatelů by se pak určitě probral a začali by si vážit toho, že my je svejma penězma živíme.

    Bohužel akcie Ubi jdou po včerejším propadu opět pomalinku nahoru, zdá se, že v Ubi dostali všichni befelem aby všichni jejich rodinný příslušníci začali kupovat akcie, jinak si to nedovedu vysvětlit ;).

    Nemám problém s proklínaným Uplay, nemám problém s hrama od Ubi, ale tohle už je kapku přehnaný, imho.
  • Gordar
    Absolutní nezájem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit