Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Coffin.Corner
    Mě teda bude hodně chybět voda. Těch pár říček, co ukazují uniklé mapy, to je slabota.
  • Souhlas s tím co píšeš. Já jen doufám, že FC4 bude mít trošku rozmanitější prostředí, ve trojce to bylo dost ubíjející potom už furt to stejné pořád dokola. Na video jsem se samozřejmě ani nedíval, chci se nechat případně překvapit.
  • Zajímavá věc je, že novinářské embargo končí čtyři dny před vydáním hry. Což znamená, že recenze vyjdou dříve než hra. Ubisoft tomu musí opravdu věřit, což znamená, že by to nemusel být průšvih. Stejně tak nový Dragon Age (ten je mimochodem vůbec sympatický, příjemné nároky na HW, recenze už jsou venku a 89 na metacritic).

    Opačný případ je AC:Unity, kde embargo skončilo 12h (wtf!) po oficiálním vydání hry. Samozřejmě, dopadlo to jak to dopadlo.
  • To už je snad čtvrté "vyčerpávající" video za poslední 2 týdny..nemáte na práci psát o něčem zajmavějším?
  • Sr_Lobo
    Člověk si de pustit video z Far Cry 4 a vyskočí na něj reklama na Far Cry 4, klobouk dolů *15*
  • Jsem zvědavý kolik tupců vztekajících se nad stavem ACU si příští týden opět naběhne a koupí v launchi FC4? Holt komu není rady........ *6*
  • slavek.skara
    Tohle by se o proti AC 5 tce mohlo povést.....vypadá to vážně dobře :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit