Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší ze všeho je srážka s blbcem. Taková skvělá hra a oni akorát sedí na značce a když se někdo snaží něco dělat tak ho potopí.
  • Jedno z nej rpg?a oni si hrajou na co?
  • too bad, jedna z nej her, kdyby třeba udělali plnohodnotný a stejně dobrý pokračování, když už se do toho $erou
  • a ccp si bude VtM značku teď celou dobu strkat do riti či co?
  • CCP? more like CCCP amirite
  • Pro mě osobně je Vampire: The Masquerade - Bloodlines jedno z nejlepších RPG všech dob a minimálně si ho co rok aspoň jednou projedu komplet vždy s poslední verzi VTMB Unofficial Patche (aktualni v9.3 tuším).
    • jj dohrál jsem Bloodlines 2x a mám ho nachystaný ve Steam knihovně na 3.průchod. Ti CCP už mě v poslední době začínají *píp*. Zkazí každou radost a všem vnucují generickou Eve online. Doufám, že aspoň ten Project Legion a Valkyrii nepodělají..
      • A jednotku si hral? VtM: Redemption
        Ma super atmosferu
        • Jednička je pecka největší. Mě bavila víc než Bloodlines. Jak se děj krásně odehrává v historické Praze, Vídni.. a pak přejde do současnosti. Pokračování bylo samozřejmě taky skvělé. Taková hra mi dneska chybí.
          • jj příběhově se mi taky líbila víc jednička
    • Naprosto souhlasim. Nema obdoby. I jeho starsi dil. Jen to neni nic pro NE-hardcorove hrace.

      Na mod jsem se tesil. Snad si nejak poradi. I kdy ne primo officialne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit