Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak toto vynecham aj ja...Uz len ked pocujem pojem youtuber, mam tlak 200... vystrelit tychte debilov na mesiac... *10*
    • Mart9
      Vygoogli ho a dej mu šanci.
  • Mato1987
    Ešte, že som si pred vypočutím podcastu prečítal text ku fight clubu, aspoň to nemusím počúvať, asi prvý fightclub po niekoľkých dieloch za sebou vynechám, škoda.
    • Byl dobrej, trochu jinej ale jutuber je v pohode..
      • Jack1947
        Tak když je normální a ne jak ty uřvané . .. .. tak ok.
  • jo, Snowpiercer byl spickovej film :)
    • irdzi
      Pokud se ti libil Snowpiercer, gratuluji!!! Zijes ve svete, kdy soucasna filmova produkce "tvori" spickovy filmy jak na bezicim pase a musej ti svoji snahou delat radost:) ...
      • Troufnu si říct že mám nasledováno opravdu hodně filmů, zvlášť ty z top 300 na čsfd a i tak se mi Snowpiercer líbil. Když to bereš jako alegorii a ne jako zcela vážný film podle skutečných reálií, tak se ti to musí líbit.
        • irdzi
          Jo, velká omluva, že jsem to nahore vubec napsal - jsem se nejak nechal strhnout ac to nema moc tady co delat. Jasny - vsechno je to o vkusu a proto sem neco takovyho psat nebyl cin uplne inteligentni..to je tema pro csfdcko. Uznavam teda, ze se nekomu muze ten film libit...ja nepochopil ani tu alegorii, navic na akcni (castecne) film mi prislo, ze ty akcni pasaze jsou neuveritelne spatne natoceny, coz mi u podobnych filmu vadi a zbytek byla hromada epickych kecu - kdyz teda budu mluvit za sebe a ze to ma kazdej jinak akceptuji. Treba mi to jenom nejak nesedlo a za jinych okolnosti bych to cely snesl nejak lip:)
  • pamatuju se cca pred rokem Martin Bach nevedel, co to lets playe jsou- nebo rikal, ze ho to nezajima, nediva se na to. To jeste games.cz neuvazoval a neminil se prizpusobit. Jinak za mne ja to taky nesleduju- nevyhledavam, ale strale na to narazim o tom zadna. Nejde se tomu nevyhnout
    • nekdy je to fajn, jen se rozvalit do kresla a divat. napríklad ja tak videl to nový codko, sam bych to nehrál ale jako film to bylo super.
      • daky sem nekolik novych her videl jen jako film, protoze sou to spatne hry a nevyplati se to hrat, ale lets play neni film, lets play je blbost kde nakej otravnej nouma doho keca sve hovadiny a mysli si ze se nato nekdo chce divat
        • No napriklad Last Of Us alebo Uncharted su na youtube postrihane ako filmy a je to celkom slusne pozeratelne. Prave posledny CoD AW je celkom slusny, ale tak nejak hrat to je docela nuda. Teda aspon SP, a docela by som prijal zostrihany SP do jedneho filmu. Mozno by sa z toho vyklulo aj celkom slusne Bcko.
  • Paulcz
    "youtuber".. ufff... to ne..

    alespoň, že CaryMaryFuck vrátil včerejším výtěrem z TV Regina mé čakry do normálu :)
    • Diky za pripomenutie, hned mam krajsi den :D
    • Keyz
      Přesně!

      Odebírám pravidelně pouze dva kanály, protože každý video co nahodí tak shlédnu. Jinde často něco přeskakuji a pak to pouze spamuje email atd.

      A když jsem viděl tohle tak to prostě potěšilo: http://i.imgur.com/1q9okwV.png
  • Keyz
    To nebyl dostupný nikdo kdo hry nějak hodnotí anebo mluví o tématech jako totalbiscuit apod? (jestli někdo takový je a mluví náhodou také česky)

    Tohle je strašný. Cílová skupina je asi někde naprosto jinde podle názvů " Naprosto retardovaný" a "Lepší než pracovat" Navíc tvl dělat video ze hry a nemít na to HW je zoufalost. Mrknul jsme na ten FC4 to je snad na Low a ještě tak kolen 30 FPS. Naprosto propastný rozdíl, když pak někdo vidí to samé v mnohem lepším nastavením a 60 FPS *11* (YT to již delší dobu podporuje)

    Tedy dozvěděli jsme se h*vno.
    • Ale no tak, napriklad si sa dozvedel ze na FC4 potrebujes riadny HW.
  • Erle
    Pravidlo mělo znít: Proč nemáš berle?
  • ten kanal je naprosto retardovany
  • Kedaro
    Mám sběratelku Guild Wars 2, rozbalenou a rád bych se toho zbavil, vše kromě hry. Zajímalo by mě, jestli je to ještě možné nebo to mám vyhodit na smeťák.
    • Smetak je dobre misto, doporucuju *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit