Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tápající p o r n o? Ne, děkuju *12*
  • Dal jsem tomu šanci, začal čučet na DS 1 a zatím mě to baví. Je vidět, že se snaží, trénuje, blablabla. Mluva v pohodě, mně tenhle styl nevadí. Jestli je u nás nejlepší, fakt netuším. Z opačné strany bych nominoval synecek11 = deficit všeho. Let´s playe sleduju kvůli konkrétní hře, nikoliv pro youtubera (skill, mluva, případně editace, podstatná to věc), čili ksichty nemusím...
  • Schopenhauere, pořád máš takovou pifku na Nietzscheho?
    Poslouchal jsi vůbec ten rozhovor? Ten chlapec chce být veřejně známý proto, aby se mu podařilo skloubit svou zálibu ve vysokohorské turistice s charitou.
  • Draken69CZ
    Ne
  • Nebo je? *3*
  • Věc názoru a preferencí. *3*
  • Jam97
    Někdy si o něm něco zjisti. Pewdiepie není žádná vylízaná "celebrita", se svýma fanouškama se snaží i přes obří počet stále komunikovat, účastní se charitativních akcí a sám i charitativní akce zakládá (a jsou velmi úspěšné a peníze z nich opravdu pomohou). Pokud o někom něco nevíš, nic o něm nepiš. :)
  • Draken69CZ
    Tak podle toho co píšeš si koukal na někoho jiného, to bude Agraelus na něho by ten popis seděl.
  • Draken69CZ
    Ne to není on
  • Teď jsem se podíval na jeho nejnovější let's play Unity. Je vulgární a trapný.
  • jj
  • Mart9
    Vygoogli ho a dej mu šanci.
  • Mart9
    Byl jsem dost skeptický, nějaký youtuber... na tenhle pojem jsem alergický, ale dal jsem mu šanci a nakonec si mě host získal. Sice řekl, že je známý, přitom jsem ho musel googlit, ale podcast super.
  • Takoví jako ty jsou nejlepší. Musí napsat svůj "názor" k tématu, které je nezajímá. Chtělo by to vymyslet nějakou kategorii pro podobné retardy. Jsou to lidi, co příjdou a řeknou v tématu o hrách, že dříve hry hráli, ale že jim to příjde jako ztráta času a tak je nehrají. Nebo že něco sledovali, poslouchali (jako teď ty), ale že zjistili, že je to ztráta času, tak přestali. Taková vemena (jako ty) tím de facto říkají (samozřejmě velmi arogantně), že oni už jsou dál, že přišli na něco, na co ostatní ne a protože jsou dál, jsou lepší, musí toto hlásat ostatním. Takže pokud tě FC nezajímá, prostě ho ignoruj a nepoučuj ostatní, že je FC ztrátou času... dík. *7*
  • To byla nadsázka. Když by si znal jeho videa, věděl by si, že on pracuje velmi často s nadsázkou, ironií apod. Podle mě je naprosto normální...
  • Jsem téhož názoru, takový lidé se mi hnusí.
  • https://www.youtube.com/user/TheAgraelus
  • Profesionál asi jako Justin Bieber. Spousta lidí ho žere, ale jinak jinak je to brak nejhoršího kalibru.
  • Opravdu velmi nesympatický youtuber. Pořád dokola opakoval, že chtěl být vždycky známý a že teď už konečně známý je, jeho přebujelé ego a zaměření na sebe samého bylo fakt trapné. Nemám takové lidi rád.
  • irdzi
    Jo, velká omluva, že jsem to nahore vubec napsal - jsem se nejak nechal strhnout ac to nema moc tady co delat. Jasny - vsechno je to o vkusu a proto sem neco takovyho psat nebyl cin uplne inteligentni..to je tema pro csfdcko. Uznavam teda, ze se nekomu muze ten film libit...ja nepochopil ani tu alegorii, navic na akcni (castecne) film mi prislo, ze ty akcni pasaze jsou neuveritelne spatne natoceny, coz mi u podobnych filmu vadi a zbytek byla hromada epickych kecu - kdyz teda budu mluvit za sebe a ze to ma kazdej jinak akceptuji. Treba mi to jenom nejak nesedlo a za jinych okolnosti bych to cely snesl nejak lip:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit