Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mne sa to páčilo.
  • Tak toto vynecham aj ja...Uz len ked pocujem pojem youtuber, mam tlak 200... vystrelit tychte debilov na mesiac... *10*
  • Jack1947
    Tak když je normální a ne jak ty uřvané . .. .. tak ok.
  • No napriklad Last Of Us alebo Uncharted su na youtube postrihane ako filmy a je to celkom slusne pozeratelne. Prave posledny CoD AW je celkom slusny, ale tak nejak hrat to je docela nuda. Teda aspon SP, a docela by som prijal zostrihany SP do jedneho filmu. Mozno by sa z toho vyklulo aj celkom slusne Bcko.
  • Byl dobrej, trochu jinej ale jutuber je v pohode..
  • Mato1987
    Ešte, že som si pred vypočutím podcastu prečítal text ku fight clubu, aspoň to nemusím počúvať, asi prvý fightclub po niekoľkých dieloch za sebou vynechám, škoda.
  • jo, Snowpiercer byl spickovej film :)
  • daky sem nekolik novych her videl jen jako film, protoze sou to spatne hry a nevyplati se to hrat, ale lets play neni film, lets play je blbost kde nakej otravnej nouma doho keca sve hovadiny a mysli si ze se nato nekdo chce divat
  • Keyz
    Přesně!

    Odebírám pravidelně pouze dva kanály, protože každý video co nahodí tak shlédnu. Jinde často něco přeskakuji a pak to pouze spamuje email atd.

    A když jsem viděl tohle tak to prostě potěšilo: http://i.imgur.com/1q9okwV.png
  • nekdy je to fajn, jen se rozvalit do kresla a divat. napríklad ja tak videl to nový codko, sam bych to nehrál ale jako film to bylo super.
  • pamatuju se cca pred rokem Martin Bach nevedel, co to lets playe jsou- nebo rikal, ze ho to nezajima, nediva se na to. To jeste games.cz neuvazoval a neminil se prizpusobit. Jinak za mne ja to taky nesleduju- nevyhledavam, ale strale na to narazim o tom zadna. Nejde se tomu nevyhnout
  • Paulcz
    "youtuber".. ufff... to ne..

    alespoň, že CaryMaryFuck vrátil včerejším výtěrem z TV Regina mé čakry do normálu :)
  • Smetak je dobre misto, doporucuju *15*
  • Keyz
    To nebyl dostupný nikdo kdo hry nějak hodnotí anebo mluví o tématech jako totalbiscuit apod? (jestli někdo takový je a mluví náhodou také česky)

    Tohle je strašný. Cílová skupina je asi někde naprosto jinde podle názvů " Naprosto retardovaný" a "Lepší než pracovat" Navíc tvl dělat video ze hry a nemít na to HW je zoufalost. Mrknul jsme na ten FC4 to je snad na Low a ještě tak kolen 30 FPS. Naprosto propastný rozdíl, když pak někdo vidí to samé v mnohem lepším nastavením a 60 FPS *11* (YT to již delší dobu podporuje)

    Tedy dozvěděli jsme se h*vno.
  • Erle
    Pravidlo mělo znít: Proč nemáš berle?
  • ten kanal je naprosto retardovany
  • Kedaro
    Mám sběratelku Guild Wars 2, rozbalenou a rád bych se toho zbavil, vše kromě hry. Zajímalo by mě, jestli je to ještě možné nebo to mám vyhodit na smeťák.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit