Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořídil jsem si seasson pass k AC Unity abych měl tuhle hru zadarmo, tak jsem zvědavý jestli slovo Ubisoft dodrží :).
    • tak tos prohloupil dvakrat co? AC je -hit a tohle bude taky *13*
    • Já myslím že to bude vázáno na datum před tím než tu hru zdarma oznámili
  • Od ubisoftu nekoupím a nechci už ani ponožky, pro mně už studio nemá žádnou cenu ani význam, jejích hry sou na pc vždy nejdražší a zároven nejvíc zabugované a zaplatit plnou cenu za hru která je hratelná po milion updatech za několik měsíců může už jenom nějaký nováček co slintá nad trailerama
    • faitheater
      Hral som betu, ktora bola uvolnena pred par dnami na PS4... Prekvapivo ma dost bavila, i ked jazdny model (nastaveny na SPORT) bol trochu podivuhodny.
      Detaily auta a okolia su na pomery konzole a otvoreneho sveta viac ako dostacujuce.
      Ako celok to vypadalo dobre - taky krajsi a lepsi TDU.

      ALE! Vzhladom na to, ze to vyvija a vydava Ubisoft, tak to nebudem kupovat v den vydania - jednak zo zasady a druhak z predoslych skusenosti s Ubi hrami.

      V kazdom pripade sa na hru celkom tesim :-)

      EDIT: Meh, tento prispevok mal byt "standalone". Omylom som reagoval na ten tvoj :-)
      • to má hezkou grafiku tak na poměry Undergroundů 2 *1*
        • Blbečku, uvědom si laskavě rozlohu světa.
          • Tjn a 10 let a 2 generace, imbecile *1*
            • Bez loadingu by to mohlo bejt leda proto, že to vypadá hůř jak Stunts a ovládá se to jak hledání min. A už jseš zase strašně vošklivej, jdi pryč *1*
            • Bože ty musíš bejt tak ošklivej a blbej, až to neni možný. Nauč se už konečně jak nebejt slyšet a vidět, at od tebe mam pokoj, díky.
            • Komu tady nadáváš ty smrade? Tisícina asi těžko a i kdyby, tak je to pořád natahovaná kaše toho samýho hnusnýho výblitku. Bez loadingu jasně a že i na ty mapě to trhá jak loaduje, to ti nevadí ty fanatiku vid? Nejsmutnější na tom je, že ani za 5 hodin mě ta hra nedokázala vtáhnout ani oslovit, o tom jízdním nemodelu hanba mluvit *1*
              Vyhoň si a jdi spát, to ti je kolik, deset ty osle? *1*
            • Co to plácáš, ty přistřiženej čů*áku? Asi si nepamatuješ, jak NU2 vypadaly + rozloha světa byla tisícina toho, který je bez loadingu v Crew. Nejsmutnější na tom je, že tohle je od člověka, kterého ta hra ani nezaujala. Vyhoň si a jdi spát.
      • FeebeE
        Na poměry konzole má hezkou grafiku? Asi si nezkoušel Forzu Horizon 2. Ta vypadá mnohem líp. Hrál sem taky betu této hry a hrůza... Nedal bych za ni ani pětikilo
        • faitheater
          FH2 som neskusal, mam len PS4.
          A ano, graficke spracovanie Crew mi na PS4 pripadalo dostacujuce (vzhladom na to, co vsetko ma ta hra ponukat).
          Za tych 500Kc by som s kupou nevahal :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit