Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sice me zarazi na co tohle potrebuje 16GB ram ale je fakt ze 16GB uz taky mam docela dlouho z dob kdy byli levnejsi.

    Jen me nenapadlo ze next gen porty to pouzijou na odflaknuti optimalizace mezi architekturou sdilene ram konzole do PC... nebo aspon si myslim ze to je ten duvod..
  • Stejně je to smutné, když si vzpomenu jak jsem si myslel, že s novýma zolema se konečně z Fhd 60fps stane tak nějak minimální standart a hraní (na PC) se zase posune o kus dál. Místo toho tu máme hromady her, které na zolích mají co dělat aby se vůbec dostaly na bídných 30fps nebo fhd, běžně to padá někam na 20 a na PC zase člověk potřebuje higend pc, aby si tu hru užil na max při 60fps. Myslím, že jsme tak nějak prohráli všichni. A můžou podle mě za to především pitomci s předobjednávkama a casual hráči, kteří nevidí co kupují. A to říkám jako někdo, kdo má opravdu solidní pc a zahraju si všechno na vysoké při super fps. Jenže já tak nějak myslel, že touto dobou už ty hry budou graficky tak nějak dál a to jak na zolích, tak na PC (každá platforma dle svých možností). A nejen graficky, když se podívám jak tupá AI ve hrách je. Jak se tu málem oslavují věci, které dřív byly naprosto normální. Je prosinec, za chvíli 2 týdny absolutního volna a člověk nemá co hrát, nejbližší snad pořádná hra je třetí Zaklínač někdy za čtvrt roku, to je síla toto :(
  • O hru sem se vubec nezajimal, ale jak se tak divam na ty pozadavky tak to stahnu uz jen kvuli tomu abych videl jestli sou ty naroky pravda nebo ne. Jelikoz system me bere 1-2GB RAM podle toho kolik toho mam pustenyho na pozadi tak chcu videt tech jejich 14-15GB po spusteni te jejich uzasne hry.
    • Mato1987
      Takéto hry sa neoplatí ani sťahovať, ver mi, je to plýtvanie bandwidthom, si radšej stiahni nejakú blu ray prírodu.
      • Podle me je hloupost odsoudit hru, podle jednoho clanku.
        Puvodni Dead Island se mi libil, hlavne teda v coopu, takze do Dying Light jdu.
        • Mato1987
          Vidíš a to je ten problém, mne dead island pripadal ako nepodarený mód.
      • morokura
        Nebo ject na výlet, prej je to od vás jenom hodinku cesty. Tobě by to prospělo, potřeboval by jsi vyčistit hlavu. Kompletně.

        http://dromedar.topky.sk/cl/100310/1412801/Vylet-za-hranicami--vonava-Pannonhalma-je-od-nas-len-hodinku-cesty
        • Mato1987
          Fakt nie si kompletný, ty si nielenže ultranacionalistický pablb, ale dokonca aj úplne pošahaný *2*
    • erikse
      Další super výmluva jak si ospravedlnit krádež/piráství. Chceš to zkusit? Kup si to! Nezajíma tě to? Nekupuj a nech to bejt!
      • Veskoslav
        Ta hra má mít demo, takže na tom si to může vyzkoušet. Může i pak kritizovat?
      • Nebo si stáhne demo.
  • morokura
    Minimálně GTX 670 a doporučeně 16GB RAM? Pfff. Podle nároků bych čekal graficky podobnou hru jako Ryse.. Jsem si jistej, že lidi s GTX 460 to rozjedou plynule na střední detaily a oproti maximálnímu nastavení tam nebude nijak zásadní rozdíl. Jako u většiny her, zbytečně naddimenzovaný nároky.
    • Ryse? Viděl si tu hru naživo nebo jen na obrázcích. Ryse je plochý výkal, graficky bych řekl až průměr, fakt sem na tom neviděl za té půl hodiny co jsem s tím měl trpělivost, nic zajímavého.
      • morokura
        V čem je Ryse graficky průměr? Teď se nebavim o ztvárnění, ale čistě technologicky - animace, efekty, kvalita textur, stíny... Hrál jsem to asi hodinu a vypadá to skvěle.
        • Mato1987
          pc hráč má pravdu, ryse je totálna chujovina, ktorá aj graficky za veľa nestojí, sú omnoho krajšie a detailnejšie hry na hernom trhu ako ryse.
          • morokura
            Příklad prosím? Jinak s tím, že je Ryse repetetivní, nezajímavá nuda souhlasím. Grafiky je to ale naprostá špička
            • Mato1987
              a sme doma stará mama, ani to tak dlho netrvalo a opäť si sa prejavil, aký tupý ultranacionalistický blbeček vlastne si :)
            • morokura
              Tvuj maďarský smysl pro humor je neocenitelný *3*
            • Mato1987
              6x6=36?
  • ezechiel25-17
    Podle mě za tím hledáte více, než v tom je.

    Tohle je něco jako garance, na čem vám to pojede. Čím výše to nastaví, tím více lidí se slabším HW, na kterém by to asi mělo jet, ale vzhledem k rozdrbanosti PC ekosystému se může dít whatever, můžou poslat do háje.
    • Veskoslav
      To vkládání anglických slov do české věty je otřesné....A tím chceš říct, že když dám 64 GB RAM doporučené, tak to rozjedou všichni? Je pak ale nesmysl cokoliv zveřejňovat ohledně požadavků, když neodpovídají realitě.
  • tak to na PS4 bude lagovat zase, ako unity :D v 15fps:D
  • Asi nebudu jediný, kdo má 16GB v počítači už od roku 2011, kdy byly paměti extrémně levné?
    • Mato1987
      Ja mám v robote dokonca 128 gb ram, je to síce taký menší server, ale podľa poľských chalošov by mi mal dying light bežať 8 krát lepšie ako na ich odporúčanej zostave :D
  • To je hlúposť! Veď predsa všetci vieme, že 640 KB pamäte musí stačiť každému! *5*
  • Je to nesmysl. Souhlas s klukama podemnou. Ty doporučené sestavy jsou kombinací nesmyslů (ta hra tolik nevyužije ani náhodou, stačí se podívat kolik berou nejlepší enginy/hry součastnosti, 8 RAM stačí bohatě) a nejspíš nějakých marketingových záměrů aby se o tom mluvilo, nic víc v tom nevidím. Srandovní vždycky je, že takové "nároky" mají hry, které tomu zdaleka neodpovídají viz Evil Within apod.

    Ale je fajn vidět, že se tu konečně tolik lidí shodne v něčem jako je tohle téma.
    • Mato1987
      Tak pša kref cholera sa potrebuje nejako zviditeľniť a aký iný spôsob zvoliť než vyhlásiť úplne prestrelené doporučené požiadavky, aby upozornili na to, že o 7 týždňov hra vychádza.
      • Veskoslav
        Povedeným trailerem nebo nějakou edicí?
        • Mato1987
          ty o jabĺčkach , ja o hruštičkách?
          • Však ti dobře odpověděl a v podstatě s tebou souhlasí.
            • Mato1987
              Jardo, prezraď dal si si hubičky či bobule?
            • Pak bys neměl dávat za větu otazník
            • Mato1987
              jardo, ja som sa ale na nič nepýtal, tam bude asi ten pesík zakopaný.
  • Veskoslav
    To je opět pořád to samé. Poslední CoD mi bere 2,8-3,5 GB z RAM, Shadow of Mordor 4-5 GB z RAM, takové poslední NFS mi bere ani ne 2,5 GB RAM i náročný Wolf kvůli enginu mi nesebere více jak 6 GB RAM a to tam musím mít 50 miliard nepřátel, tisíc výbuchů a všechno na max s maximálním vykreslováním atd.

    Tyhle požadavky se dělají tak, že na reklamním oddělení někdo otevře katalog komponentů, zapíchne prst a jede: i12 patnáctijádro, 64 GB RAM, R9 390X OC 12 GB či alternativa od Nvidie. Jediné, co vždycky sedí je velikost, co mi to sežere z disku. Když ty požadavky srovnám s konzolema, tak buďto mají otřesné reklamní oddělení, co netuší, která bije nebo neumí naprosto optimalizovat na pc, což by mě překvapilo s ohledem na jejich předchozí hry nebo to skutečně bude fakt pecka a konzole ostrouhají. Nejpravděpodobnější je první varianta. Lenost a neznalost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit