Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • + grafika, postavy a prostředí Mordoru, radost pohledět
    + teleporty - jednoduché, rychlé a dostatečný počet
    - již v půlce hlavní linie postava na max, zábava končí
    - velmi brzy stereotyp, jen sekáš a sekáš hordy
    - videa a zpomalené záběry baví jen na startu, za chvíli jen překáží a nevypneš je
    - nejsilnější protivníci rozsekáni vždy do minuty
    kdyby autoři dali jen polovinu nepřátel a silnějších, kdyby autoři zpomalili postup postavy, mohla to být pěkná hra, takto je to jen tupá a stereotypní sekačka hord, naštěstí hru mám zdarma nasdílenou od přítele na Steamu, kdybych ji platil, asi bych puknul vzteky
    po třech hodinách hry 8/10, po třiceti hodinách hry 2/10 a Mordor odinstalován navždy
  • Vůbec nechápu, jak někdo mohl dát této hře takové vysoké hodnocení. Za mě je to 1/10 a to jen za snahu.

    Těšil jsem se na něco víc, ovládání part nepřátel, což hra slibuje, a třeba i nějaké nepřátele propojené a podobně... nic z toho ale není pravdou. Váš "soupeř", jak ho hra tvoří, se pozná jen tím, že nehorázně nabírá na síle a má jednu hlášku "Zase ty?", o nějakém ovládnutí soupeřů a poštvání je proti sobě... to už vůbec nemůže být řeč.

    Srovnání s AC tu ani na místě není... tady prostě stačí vyšplhat na nejbližší stěnu a skočit na nepřátele (což je smrt pro něj) a zase na stejné místo vylézt. Sice nepřátelé občas imitují střelbu, ale to za řeč nestojí... kdyby to vydali před patnácti lety, třeba by to i zaujalo, ale takhle...
  • cau,mam gamepad gxt 39 a nejde mi s nim hrat ,musí byt na tuto hru dany typ ovladace,diky za radu
  • illy
    Má to někdo taky na PS3 tak špatně hratelné? Optimalizace na h+vno? *16* Seká se občas hudba, dobíhají pozdě stíny, takhle mizernou úpravu jsem ještě nehrál.
    • Ještě hůř kamaráde.. na Ps3 jsem to koupil dnes a ač je hra chytlavá, tak mě dosti zklamalo vypadávání zvuku neskutečně zubatá grafika atd atd.
  • Za mne - je to hra, u ktere lituji, ze jsem si ji vubec koupil.. To se mi uz pekne dlouho nestalo. Absolutne nesplnila moje ocekavani.. A pokud nekdo vidi prednost v podobnosti s jako na bezicim pasu vydavanych a horkou jehlou usitych AC, tak u mne je efekt opacny. AC a jeho zdimani penez z hracu je podle me uz radne pres caru.. Hry jdou pritom od desiti k peti. Tato hra je ke vsemu jen takovej odvarek s s jiz davno upadenyho AC.. Hrozna nuda a budu rad pokud vubec dohraju. Jen za tu zbytecnou praci 3/10. Cau lidi..
  • Za mě 6/10
    A ptáte se proč? 1) Okopírovaný Assassin, ano nemají výhradní právo na lezení, skoky, šplhání a tak, ale tam jasně vidět čím je to inspirovaný a kde co ukradli
    2) Herní svět je sice fajn, ale jenom vy a jenom proti urukům? V pánovi prstenů je přece víc, goblini, lidi, elfové a tak, absence dalších ras mi trošku chybí
    3) Budu opakovat bod dva, ale jenom vy a jenom urukové, takže nuda nuda a nuda a nepřidá tomu ani půjčení některých prvků z AC
    Prostě za mě fajn herní svět a tím to končí
  • Je to opravdu Super hra, jediný co mě na tom trošku štve je ta umělá inteligence, nelíbí se mi v jedné docela důležité věci, kterou si myslím, že vývojáři série Assassin´s Creed vymákli líp a to, že když se přiblížíte k nepříteli z boku tak on vás vůbec nevidí, i když by správně měl mít nějaké periferní vidění nebo by vás měl alespoň jako správný Tolkienův skřet cítit. jinak ovšem ta hra vypadá jak po optimalizační tak po grafické stránce velice dobře.
  • S některými body recenze nesouhlasím. Assassins Creed (byť moje nejoblíbenější) nemá výsadní právo na šplhání a skákání. Je to mód, který mají všichni rádi už od dob Prince of Persia, Vdnešní době už se těžko vymyslí stylově odlišná a přitom poutavá hra. Alespoň nám tato hra ukrátí čekání na UNITY *4*
  • Perfekt! *5* 9/10
  • V dnešní záplavě (pro mě) velenudných her dávám 9/10. Mám nařezaných přes 20h a stále se těším, až k tomu zase sednu a oddělím pár stovek smradlavých skřetích těl od jejich hlav *1* .
    • Presne tak, ja sem na 30h a sem na 50% hry. Delam hodne vedlejsi ukoly a buduji si svoji armadu - to je to nejzabavnejsi co jsem ve hrach za posledni dobu videl. Najdu si nejakou tvrz kde maj tabor, podmanim si tak 60% skretu, pak si vylezu na vez, spustim jatka a koukam jak je pobijou:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit