Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle bych si fakt zahral, snad jedina hra na konzolich co me zaujala. Navic ovladani se zda byt v pohode, neni konzoloidni a to dokazu ocenit. Tohle bych na PC fakt zahral.
    • Draken69CZ
      Tak tys to zabil, ovládání není konzoloidní :D A jak jinak si ho představuješ? Nebo myslíš že to hráli na M+K? To mi fakt vysvětli.
      • Prosimte nedelej ze sebe chytraka. Prijde me to ze se to hraje podobne jako Tomb Raider coz byla perfektni hra a ovladala se na PC uplne v pohode.
        • Draken69CZ
          V klidu jen jsem se zeptal ono mi přijde že každej pod pojmeme konzolové ovládání si představuje něco jiného. Jo proč by se to taky špatně ovládalo já to hrál na gamepadu a byla to bomba takové Uncharted s pěknou holkou *14*
          • Je to jen muj pohled, ale prijde me ze treba Evil Within je na klavesnici nehratelny. Jasne ze de na Uncharted videt ze je to hra na gamepad, ale pusobi to na me dojmem ze by to slo hrat v klidu i na klavesnici. Ja hral a Tombraidra na klavesnici, a to mam doma gamepad ale ten pouzivam jenom na Fifu.
            • Draken69CZ
              Tak Evil Within hraju na M+K a nevidím tam problém, ale já hrál i Dark Souls na K+M takže možná mám trochu větší trpělivost.
  • Jack1947
    Nojo, nehráli a pičujou jak je to špatné ale kdyby mohli zapaří to ( kdyby mohli??) nůůda a ohrané jak stará křaplavá deska ZZZ.
  • Pc ckari furt nadavaj,at mi ukazi hezci only on pc hru,tohoto zanru,rad se podivam na youtube.A na novem tombu pracoval jeden vyvojar co opustil naughtydog.
    • o hezci ONLY pc hre to ale vubec neni. Chtelo by to brain on
      • Ale je.Na pc to muze bejt hezci,ale co chodim ke klukum,tak maj monitor od asusu za 3500kc a kompa za 15tis a myslej si jak je pc bozske,a ja jim radsi prikyvuju ze je to jejich pc lepsi na hry jak ps4 ,ale vduchu si rikam,ten uncharted4 a driveclub jim ukazovat radsi nebudu.Rikam 60%lidi ma pc staveny do 15tis ,30%nad 20 tis a 10%ldi nad 30tis,nesnasim pc na hry!Tesko se to definuje jako stroj na hry,100 grafickych karet,tisice procesoru,kdyz reknu playstation tak kazdej vy ze je to herni system.Ale co je herni system i3,gtx 660 a lepsi a 6gb ram,to fakt nevi nikdo.Ps zitra pocasi do driveclubu,viz konzolista.cz
        • ved hej, PC neni pre kazdeho debila... *1*
          • Jenze,to vas je tedy poskromnu,ponevadz vetsina lidi ani nevi co je gtx660,ale kazdej v dnesni dobe vi co je playstation.
            • Ty lidi ktere tady popisujes jsou konzolove deti ktere umi jen zmacknout start a hrat. Dneska ty decka neumi pouzivat mozek.
            • PC scéna je tak dynamická že bych se nedivil že většina lidí už neví co je gtx660. Pozornost PCčkářu si jednotlivý kus HW neudrží déle než dva roky pak už má svoje nejlepší léta za sebou a upadne v zapomnění. To není jako u konzolí kde člověk ví že se zase několik následujících let nebude nic dít. *6*
          • *3* *1*
  • Sice to sem nepatri,ale chci se zeptat,co je s tou hrou od tvurcu killzone?Naky otevreny svet s velkymi potvoramy
  • spoock
    Vypadá to jako nextgen remaster Uncharted jedničky.
    Z 15 minut předvedli to nejhlavnější ve hře, přestřelky. Líbila se mi ta vertikálnost levelu, možnost schovat se ve křoví. Kotvička ala bič od Indyho. Bitky na blízko převzaté z Last of Us.
    Grafika je obdobou nextgen verze U2/U3. Více animací pro Drakea. Člověk, který tady tvrdí, že tu hru kazí animace chci upozornit, že už Uncharted na PS3 mělo mnohem lepší animace hlavního charakteru, než kdekoliv jinde (v té době).
    Je to v podstatě dobrodružné Gears of War. Ta hra hra je scriptovaný tunel, ale tak promakaný, že mnohdy člověk napoprvé je překvapený. Příběhové hry hraju max. 2x a pak už spíše ne, i když je to sandbox. Pokud tenhle díl bude stejně kvalitní jako Uncharted 2, tak nemám problém. Uncharted 3 mi přišel trochu rozvařený U2, tak snad nabrali chlapci spoustu nových nápadů.
    • Nejlepší animace mělo vždy GTA IV a GTA V přebralo štafetu a posunulo to ještě dále. Především z hlediska plynulosti návaznosti jednotlivých smyček. Žádnou jinou hru, která by v kvalitě práce animátoru překonala ty dva zmíněné díly GTA neznám. Grafika dnešních her se už začíná často přibližovat fotorealismu, ale animace jsou pořád odvětví, které bude mít poslední slovo v tom, jak uvěřitelný zážitek bude.
      • GTA ma prkenné animace a k fotorealismu maji hry jeste porad hooodne daleko. *3*
      • GTA 4 a najlepsie animacie? to prosim ta nemozes toto mysliet vazne *1* Ten neohrabany prkenny panak, co sa doteraz nevie poriadne kryt a hybe sa jak babka na snurke??? *1*
        Vsetci sa tam pohybuju jak s dvomi promile a ty napises o najlepsich animaciach...ja mam dost, idem radsej spat! *1*
        • Nepleť si špatné ovládání a Euphorii s plynulostí přechodu mezi jednotlivými animacemi a úrovní motion capture. Jinak máš pravdu, tyhle nedostatky tam byly. Pořád to bylo ale mnohem koukatelnější, než tahle trhanice, která připomíná japonské bojovky.
  • Magister_Peditum
    Vypadá to pěkně, ale rozdíl oproti minulému dílu v tom nevidím. Na to, že to je na řádově výkonnější konzoli tedy spíše zklamání. Ale vyprávění příběhu zase bude špičkové, tomu věřím.
    • Doporučuju si pustit nějaké U 1-3 graphics comparsion video a pak se sem vrátit a zeditovat příspěvek ;-)
  • Další z klasických případů, kdy pěknou grafiku zabíjí animace...
  • hmm..wow! az budu velky tak si koupim PS a tohle si zahraju od prvniho dilu
  • Doporučil bych redakci do článku doplnit info že video je určeno jen těm kteří hráli předchozí díly Uncharted a že jen tito vyvolení jedinci jsou oprávněni a kompetentní okomentovat jeho obsah. Ušetří nás tím reakcí nerváků kteří mají pocit že jim někdo rozšlapal jejich oblíbenou hračku a znesvětil svatý obrazek.
    • Ne kdepak, pojďme poslouchat lidi co hodnotí hru, aniž by hrali jeden jediný díl a z traileru si udělali obrázek o všem co hra zvládne a umí. Příště bych tyto experty nechal hru hodnotit z CGI teaserů. Hodně mě to připomíná ty feministky co hodnotí hry anižby je kdy hráli.
      • A není snad trailer určen k tomu aby si člověk udělal obrázek o čem taková hra je? Co sem si tak všimnul tak povětšinou zdejší komenty hodnotily video nikoli U4 jako takový. Souhlasím těžko mohu hodnotit něco co sem nehrál ale rozhodně lze okomentovat, ohodnotit viděné. Co člověk to různé chutě a odlišný náhled ale nemusím kvůli tomu hned hysterčit. *6*
  • Kdo hraje hry, mohl by mi vyplnit muj dotazník k bakalářce? díky všem :)
    https://docs.google.com/forms/d/1o6JNoxR4GA0rn_kRj4YYu9WxUSvWrP-bi429KM6Y0Zw/viewform?usp=send_form
    • Done a ze závistivých idiotů si nic nedělej.
      • Díky moc! Jo jo to se tady ostatně dalo čekat co si budeme povídat *1*
    • Proboha, bakalářka na takovou hovadinu. Já se pachtil s výzkumem, strávil jsem s tím 2,5 roku práce v laboratoři a tady stačí trapný dotazník poskládaný na koleni a máme mít titul, co má stejnou váhu.
      • to je tvuj problem ze sis takove tema zvolil. Neni na miste abys tady hatoval nekoho kdo mel vetsi mozek a rozhodl se udelat neco kde bude mit malo prace a vic casu na to co chce delat on aniz by otrocil tyhle smesny spolecnosti.
      • A na co si přišel za toho dva a půl roku v laboratoři? Že ty lejna z pole jsou od zajíce a ne od mamuta? Vymyslel si alespoň nějakej užitečnej lék?
      • ucho
        vidíš to, a někdo na prodej her dělá diplomku :D
      • Haters gonna hate *1* můj táta zase studoval medicínu 6 let a úsílí do toho vložil víc, než většina vysokoškoláků dneska obecně, neni to fér, ale byla to jeho volba, stejně tak i tvoje, i moje just deal with it *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit