Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zabanujte uživatele max, v nejlepším případě ho zastřelte
  • nechame tu spam, ale nedajboze aby som napisal slovo prd3l. ban:D
  • N7N7 alias max se fakt rozjel, hlavně že tu cenzurujete prkotiny. Když už sem chceš kopírovat úryvky z mein kampfu, tak alespoň českou verzi, nebo německý originál ty pozére, vsadím se, žes to ani nečetl
  • Dokud neuvidím, neuvěřím tomu, že by se MS snažili udělat pro PC víc, než jsou Windowsy a další neherní software. Nevěřím tomu, protože dělat něco více na platformu, kterou nevlastní, pro ně, podle mě, nemá smysl a Xbox jim získá o dost prachů víc.
    Ale pokud něco představí, jsem tomu celkem otevřený (např. na Win 8 a WP nedám dopustit).
  • Kolikrát jsme už něco podobného tady měli a vždy to vyšumělo do prázdna. Pro MS hraje prim xbox, co se her týče a dost pochybuju, že se na tom něco jen tak změní. Ostatně se jim ani nedivím.
    Beztak přijdou zase s nějakým paskvilem ala games 4 win live v propojeni s xbox uctem a to bude cele.
    Ale na novy DirectX jsem zvědav, nicméně se obávám, že to bude win8/10 only.
  • urcite vymysleli zase nejaky GFWL bullshiet
  • KamilZm
    Nějak mi není úplně jasný vztah DX a AMD Mantle, Četl jsem sice http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/mantle-faq.aspx , ale nějak jsem to nepochopil. Co je správně z následujících tvrzení?
    1) hra využívající Mantle není závislá na verzi DX
    2) hra využívající Mantle je závislá i na verzi DX (tzn. může např. vyžadovat DX11)
    3) hra využívající Mantle nepoběží ani v emulaci v rámci DX na kartách bez Mantle (Nvidia)
    • Kravicka
      Mas proste DX9, DX11, OpenGL, Mantle... potrebujes grafiku s podporou mantle
      a k tomu jeste potrebujes novy AMD ovladace co jsem pochopil takze nvidia asi nic.
      • Ale prdlajs ...to cos jmenoval, jsou jen API, nema to (temer) nic spolecnyho s grafarnou. Dx i ogl jsou navrzeny tak, ze pokud neco neumi HW, mel by to emulovat SW. To sebou pochopitelne nese hromady a hromady zdrzovani. Navic jedno jak druhy vyvojare defakto odstrihne od HW, pricemz velmi casto nepotrebuje nejakou uber super fci, se 150ti parametrama, ale stacila by mu pidifuknce, ktera by byla 100x rychlejsi. Proto mantle.

        Pokud se to Nv rozhodne implementovat tak muze, ale defakto jde o umozneni pristupu vyvojaru k HW, kterej je v pripade NV/AMD jinej => stejne by museli kod psat pro kazdou platformu extra, coz je prave to, cemu se snazi jak dx, tak ogl zabranit. A presne proto to nebude nikdo pouzivat, protoze by to znamenalo, celou praci delat nekolikrat. Ostane, kdo pamatuje glide?

        BTW: Vse co jde udelat v dx 10/11 jde udelat i v dx9, jen to vyzaduje treba delsi kod.
  • Zabanujte toho spamera naprosto neherních žvástů...pls.. *16*
  • OMG co to je za spamera... no coment proste...
  • Který PC hráč by si nepřál porty mezi XO a PC..teď, když na XO bude nová Tomb Rider a Halo 5, + už je Halo MCC.. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit