Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • „přišel čas mluvit o hraní na Windows.“ To mi zní, jako kdyby se měli hry na počítače teprve tvořit... *8*
  • walltar
    Já nevím, ale pokaždé, když tohle od MS slyším, tak se začnu bát. *1*
    • Já se zase pro změnu směju. *1* Tolik vtipů v prohlášení MS o hraní na PC se jen tak nevidí. *5*
    • HALO na PC ? :D
    • MARTASLJ19
      Príchod Dead Rising 3 a RYSE na PC hádam naznačujú svetlejšie zajtrajšky. Dobré je, že tá ich otrasná GFWL služba aj keď pomaly, ale postupne umiera *1*
    • XorxoxTalarius
      Normalne u mne to vyvolalo stejnou reakci jen co jsem precetl nadpis *1*
  • Kravicka
    Predstavi DX12 a to bude vsechno, reknou ze to je WIN10 only a cus.
    • No kdyt DX12 ma byt na 8.1 s 10 only
  • Keyz
    Debaty o novém Windows jsou na slušné úrovni. Zejména se řeší praktické věci a funkčnost. Oproti hromadným orgiím fanatiků během oznámení nového Mac OS to je naprosto v klidu.
  • zabanujte uživatele max, v nejlepším případě ho zastřelte
  • Kolikrát jsme už něco podobného tady měli a vždy to vyšumělo do prázdna. Pro MS hraje prim xbox, co se her týče a dost pochybuju, že se na tom něco jen tak změní. Ostatně se jim ani nedivím.
    Beztak přijdou zase s nějakým paskvilem ala games 4 win live v propojeni s xbox uctem a to bude cele.
    Ale na novy DirectX jsem zvědav, nicméně se obávám, že to bude win8/10 only.
  • Kedaro
    To už jsme mohli vidět jak Mrkvosoft podporuje PC hraní, takže vše bude zase jen na Win10.
    • toho bych se nebál. Podpora do teď byla jalová a do budoucna žádné změny nečekám a jsem jedině rád, že Win.Live se moc neprosadila. Když jsem to viděl na krabici tak jsem viděl rudě.
  • To zas bude konference. Samej bullšit, huba plná keců, láry fáry a nakonec se jen dozvíme, že 10tky jsou ,lepší' než osmičky. Big deal. *6*
  • Tak a ted jeste tu o snehurce.....
  • N7N7 alias max se fakt rozjel, hlavně že tu cenzurujete prkotiny. Když už sem chceš kopírovat úryvky z mein kampfu, tak alespoň českou verzi, nebo německý originál ty pozére, vsadím se, žes to ani nečetl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit