Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • v mym pc bydli jen steam,nic jinyho tam nikdy jindy nebude,takze jestli maji vychazet hry v dalsi distribuci s nejakym stupidnim klientem,automaticky se radi do skatulky "tohle zwarezit"
    • Spades
      Když to bude integrované do Windows, tak tu službu stejnak budeš mít. Není důvod si tam ty hry nekoupit.
      • tak si poridim takovy windows, z kterejch to nekdo vyklesti, zadnej stres...
    • to je o preferencich, ja mam jen uplay a všechno ostatní warezim
      • Tak to máš s Ubisoftem asi docela šťastný život. *1*
  • podle http://diit.cz/clanek/windows-10-zdarma-freemium ma byt W10 zdarma tedy fremium takove word of tanks *10* *16*
    • Sak to uz widle jsou, pro systemy (=hw) do tusim $300 (= ne pro PC). Duvod je jednoduchej, jinak by o widlich vyrobci ani neuvazovali, takhle to vetsinou zkusej, a pak zrusej, protoze se to tyka prevazne vsemoznych ARM, a pro takovy widle neexistujou zadny aplikace a zajem je mizivej.
  • urcite vymysleli zase nejaky GFWL bullshiet
  • nechame tu spam, ale nedajboze aby som napisal slovo prd3l. ban:D
  • Oni jsou v M$ v p.deli s widlema celkem globalne. Zatim totiz vse nasvedcuje tomu, ze po zmrvenych win8 prijdou jeste vod dojeb.ny win "10". Uz sem mel tu cest je probrat s kovanym windowsakem, kterej ma na widlich vsechno (telefon samo vcetne), a rikal, ze neco tak strasnyho jeste nevidel, ze to nefunguje ani jako desktop ani jako dotykac. Ze u 8 mo aspon konstatovat, ze je to sice naprd na desktop ale na dotykaci ze to celkem funguje, ale u 10 neplati ani jedno.

    V tomhle pripade je rec o vyuziti ve firemnim prostredi samo. Jinak receno, jediny co M$ resi je UI (naprosto nepouzitelny), ale funcionalita jako takova veskera zadna (xp prinesly moznosti centralni administrace pres AD, pomijim samo predchudce NT, na tom nefungovaly aplikace). Takze ve firemnim sektoru nikdo nevidi zadnej relevantni duvod, proc, co tim ziska, ...

    V tomhle ohledu je pak domaci desktop jeste tak jediny, co muze M$ zachranit, jenze to spis vypada, ze se M$ uspesne pohrbi. Jeji predstava totiz je, ze bez M$ acc ani rana, a idealne podobne jako nahnily jabko, jinde nez u M$ appku neporidite. Osatne, u office je dost pravdepodobny, ze pristi verzi uz jinak nez pronajmout nepujde.
    • Hraju hodně a v oknech 8mičkách dělám i v práci, ted pár dnů zpátky jsem stavěl novou mašinu a koupil jsem i přenosnou licenci 8.1, protože ten systém je levný (elektronická licence, a to je fakt, že za ty peníze to jde, za ty prachy nebyly ani win7 OEM) stabilní, nežere a hlavně jsem si nekupoval 970 abych si z PC udělal hackintosh nebo na něm měl linux a potřebuju aby pod tím fachal AutoCad, za něj neexistuje náhrada a kdo říká že jo, tak nikdy neprojektoval a nevyměňoval si data z jinejma exotama, co jedou na opensource ptákovinách, to že to totálně rozhodí výkres a rozloží šrafy atd. je nezajímá. Na notebooku mám 7čky a jsou skvělé, ale po tu dobu, co na desktopech používám 8, což je skoro rok můžu říct, že jsou stabilnější, i na hry, metro mi nevadí, ale pro mě zbytečnost. Možná kradená verze zlobí, ale tu jsem nezkoušel. Nicméně abych to shrnul, s oknama jako takovejma problém nemám, ale GFWL byl průser, to jo. Nevadil by mi, stejně mám uplay steam a origin, ale kdyby aspoň býval fungoval tak jak má, další konkurence steamu je dobrá, ale musí fungovat a poskytovat kvalitní služby. Steam funguje skvěle, ale bylo by špatně, kdyby to byl monopol. To že mi klient seřere nějaké systémové prostředky už mě netrhá žíly, pořád testuju, ale nenarazil jsem zatím na nic, co by něšlo na plno, metro redux ale čeká v knihovně na instalaci, ale musí počkat až dopařím FC4 *1*
      • A co že nám to chceš vlastně sdělit? *6*
        • jak to mám vědět, byl jsem ožralej, ale pravděpodobně jsem chtěl jenom trapně machrovat *5*
      • Lol, mluvis o tom detskym malovatku? Nj, to je fakt, na modylky pro deti je to fajn ... Kdo neco projektuje pouziva CATIA nebo jiny veci. Podotykam, ze to v linuxu funguje s prehledem, a ve vetsim meritku se to jinak ani nepouziva, protoze je to rychlejsi.
        • Kdo projektuje ve stavařině, používá archicad, pokud dělá jen ve 2d autocad, pokud někdo projektuje kondomy, ať si to dělá třeba v blenderu ale neznám jedinýho stavaře co by dělal v Catii. Pokud kreslíš součástky do aut, tak je to možná dobrý
  • Já mám Windowsy v počítači a jede to naprosto v pohodě a kdyby to bylo takové hezké modré bylo by to supr.
  • Mám Origin, mám Steam, jeden klient (který bude navíc určitě integrovaný v systému) mě nezabije.
  • species
    Diky bohu ze nepatrim mezi zdejsi zabednence co jedou snad jeste na 3.11, v lepsim pripade na ikspeckach, protoze ty sou prece nejlepsi.

    Moc se na novej system tesim, osmicky sem pri releasu moc nemuzel, ale ted na ne nedam dopustit.
  • Takže další DRM sr€čka přímo zabugovaná v OS *11*
  • http://diit.cz/clanek/windows-10-zdarma-freemium

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit