Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já myslel, že už si dneska nezatrollím (jak tomu říkají zdejší rozumbradové, jinak se tomu říká vyjádřit názor). Ale vlezu sem na diskusi a vidím, rozumbradové mají zase svůj den *15*
  • Já hraju vždy okolo Vánoc a ořes zimu,,, WoWko je pořád dobrý WoD navíc oživil svět... questy mě bavily a teď si v poklidu expim dalsi postavu.... nejsem žádnwj ultra hráč... od vanilly mam jenom jednu 100 a dal nic :D
  • TheGGG
    Zapoměli jste srazit 8 bodů za hnusnou stylizaci a kýčovitý lore. Zvláštní, jak se to promine jen u některých her.
    • Jasně že máš pravdu, je to trestuhodné. Někteří vocásci to ale nemůžou skousnout *3*
    • To bys nebyl ty, kdybys ses u clanku o hre od blizzardu nevybulel *15*
      • TheGGG
        asi jako zdejší PC FAGGOTS co neustále prudí u konzolových her
      • Dogkiller
        Ale má pravdu. Zahrajte si raději Dark Souls, ořešpruti, to je jiné kafe. *3*
        • Asharak
          Aby ne, HCMMO vs HCRPG *7*
          • HCRPG? :DDD A HCMMO? :DDD WoW že je HC a Dark Souls že je HC? WoW musíš mít spoustu času a Dark Souls rychlý prstíky a paměť :D
            • TheGGG
              ve WoW hlavně pevnej žaludek aby sis při pohledu na trpaslíky v růžovým brnění neublinkl
        • DS je snad MMO?co to je k*rva za debilní zvyk dávat příklad her z úplně jiného spektra.....stejný kokos jako ggg *7*
        • Nemáme chuť se dívat v jedničce na rozplizlý textury a jednoduchý gameplay, kde se stačí naučit pohyby protivníků a ve dvojce je otřesnej level design a s Dark Souls to má společnej pouze gameplay.
    • rika hráč DA I
      • a co má tahle moudrost společnýho s tím, co napsal? Ale hlavně že se líbí *15*
        • Co takhle si přečíst komentáře před tím než se zapojíš do diskuze? *1*
      • dragon age inquisition má dobrý příběh, nechápu co byste ještě víc chtěli
        • Možná žádnou záchranu světa? *3*
          • Promiň, ty bys asi chtěl klasické RPG s hodně ufounama, kde se hrdina (samozřejmě nebojuje, dělá pikolíka v krčmě) před hlavním bossem hystericky rozbrečí a uteče tam odkud přišel. No není to epické?
  • Jak je to s těma Fel orkama (ti červení *1* ) Dá se za ně hrát třeba v pozdější fázi nebo můžete být pouze zelení?
    • jelikžo se celi lore toci kolem toho že se ti felk orkove musi znicit tak se za nej nepromenis :D a byl by to rasismu protože by to mohli mit pouze orkove. isnta hate blizz.
      • A co jsou vlastně ti rudí zač? Bolševici? Vedení Grom Leninem?
        • fel orkové, co užil kolega nahoře je špatný pojem. zelenou barvu orkové dostali právě poté, co vypili ten guldanův elixír v původní časové rovině, takže "fel orkové" jsou právě ti, které známe už z vanilly. červení byli původně a teď zůstávají červení, protože ten žabinec v alternativní realitě nevypili a zůstali svobodní, respektive se z nich stala iron horde, která se rozhodla plenit ostatní světy.
          • http://www.wowwiki.com/Fel_orc

            Pleteš si to, podívej se na barvu.
          • tak dojeebany pribeh jsem nevidel...takova pecka lore to byla....prekrucovani celeho sveta a vymysleni blbosti jen pro zisk, tvl doufam, ze W4 nikdy nevyjde, to by uz asi byla moje smrt
          • Trochu si to pleteš, ti co nevypili elixír, to jsou hnědí orkové, nikoliv fel orkové. Tuším, že fel orkové jsou ti, co pili magtheridonovu krev.
            • Vzdyt presne to napsal :-)
  • WWladCZ
    Warcraft 4 prosím!
    • God-of-War
      To už dřív vyjde Half-Life 3..
    • Ristoro
      Přesně tak. A v nejlepším případě vynechat všechno co se stalo ve WoW a pokračovat tam, kde trojka skončila. Jenže to se nikdy nestane :).
      • WWladCZ
        Kéž by to šlo, ale naděje umírá poslední!
  • Hra je to dobrá, autor napsal článek a pojmenoval ho recenzí...Příště prosím lépe, díky němu nevím o datadisku nic, jen znám autorovo problémy s mmo hraním... Příště prosím kouknout na recenze známých zahraničních webů, vykrást jim kostru článku a do té napasovat svůj text a bude to ok.
    • chápu to tak, že jsi teda četl zahraniční recenze, kde ti řekli vše potřebné. proč chceš tedy číst to samé i tady?
      • Ne, ty jsi jen idi*t
    • to vam plagiatorum jde nejlepe na vsechno srat, nedelat si starosti a pockat si na to az nekdo neco napise nebo vymyslí a vy mu bezstarostne cornete jeho napad...tohle je tak typicke :-D nezlob se na me zmrde ale zaslouzis za ten tvuj nazor obesit!
      • Asharak
        Jop, nikdy se neopičte po ostatních, lijte beton do papíru místo dřeva *5*
  • Skvělá recenze - dozvěděli jsme se, že recenzent je fetka závislá na tehnicky zcela zastaralém MMORPG. Sám jsem tuhle sračku hrál asi rok v kuse a jsem rád, že jsem přestal a že mám teď reálný život, nikoliv virtuální. Předem vám všem děkuji za mínusy, kterými mi jen dokážete, že jsem trefil hřebíček na hlavičku a dovolil jsem si zkritizovat vaši modlu a váš život.
    • applepie_svk
      ok ok, otázka načo meniť niečo čo funguje dobre ? Pozri sa len na taký DA:I - DA2 - DA:O, menilli menili až to všetko pokakali
    • del0
      "Předem vám všem děkuji za mínusy za úspěšný trolling...."
      • Další chytrák honící se slovem trolling...
    • Dal jsem ti mínus a nesouhlasím s tebou a navíc jsem tuhle hru nikdy nehrál a ani nebudu. Co teď?
    • Mas v hlave lejno. Pokud mi das minus, vlastne tim se mnou souhlasis. Pokud mi das plus, taky souhlasis. *5*
      • A co když ti nedám hodnocení žádné? Na to jsi při své nebeské inteligenci zřejmě nepomyslel...
  • Nejlepsi datadisk od dob WotLK. Ve vsech smerech vymazleny a prikove vas k zidli na dlouhe hodiny. V garissoně je jeste hodne velky potencial. Prvni Raid lokace nastavila obtiznost pomerne vysoko ze zacatku. Pravdou je ze s lepsim gearem uz je to pohoda i na HC, ale tesim se co nas ceka v Blackrock foundry. Pandy byly nuda (krome teda siege of orgrimarru a vyvrcholeni datadisku, ktery se jim nakonec povedl, i co se tyce LORE). Warlordi na to krasne navazali a nevzali prakticky zadneho pandaka sebou na draenor :D A kdo cetl povidky pred vydanim datadisku tak si bude uzivat hodne i questovou linku. Kluci z blizzardu proste vi jak z lidi udelat nolifery a ja se asi jednim opet stavam :D
  • Souhlas s rezenci. Ono imho nejde moc popsat v par odstavcich vsechno nove a jak to funguje. Proste toho je tolik. Garrison se hrat vicemene moc nemusi,ale je to proste jenom nevyhoda,to nedelat. Neni to nutnost ( bavim se o highend hrani,pri expeni se garrison nevyhnete,pze je to soucast expeni) Priklad - muzete dostat rare misi pro followery,kde dostanete HC krabicku,ze ktere vypadene HC gear( coz je mometalne Raidovej gear a lepci uz je jenom z Mythicu). Takze kdyz se tomu nekdo venuje,ma to urcite vyhody. Obtiznost raidu a dungu je na slusne urovni. Ted uz to je celkem zivacka,kdyz je gear z raidu,ale na zacatku to byl dost zahul v moderej dung gearu,hlavne pro healose.

    Kazdopadne to ma nabeh na NEJLEPSI DATADISK EVER. Jak to bude vypadat dal, tot otazka. Ale pokud se neco zasadniho nepos*re,tak naka vanilka a tbc nemaj sanci. Po Pandarii neskutecna uleva a narez. Lore, obtiznost, lokace, vychytavky ( tajne bednicky, rare system, tajni followeri a jejich questy, ruzne bonusy do zony, followery sebou pri questeni atd).

    Jedina vec,co neni vubec doladena je pochopitelne PVP,ale to je pro zkusene wowkare uz normalka. Prvni pvp sezona v novej Xpacku je vzdycky broken a vetsinou svedci melee. Coz je i tady. Blizz celkem na svoje pomery docela i rychle hotfixuje nejake broken veci,ale i tak furt to neni idealni.2 sezona tohle snad fixne.

    Jestli nekdo chce zkusit wowko poprve a nebo se vratit po delsi dobe,tak neni lepsi cas.

    PS: Btw v Draenoru je jen jedina Panda NPC. A to bych rekl,mluvi za vsechno. Proste Panda se nepovedla a i Blizz to uznal tim,jak totalne ignoruje pandy a vse co bylo na tom jejich cinskem ostruvku :D
  • první datač co jsem vynechal. co je tam vlastne nového? z recenze jsem to nejak nepobral. world bossove byli už v pandarii (takový ten ostrov s časovou anomalii kde se farmil ten fialovy gear) a mit vlastní mesto je asi to poslední co bych chtel ve wowku.
    btw jak to funguje to bude asi instancované ne? lol
    naposledy mne nastvali když tam dali world pvp v ramci jedne frakce, to je dobry nesmysl ktery jde proti zakladnimu lore hry aby hráči hordy zabijeli hráče z vlastních rad. Uz to proste stratilo tu atmosferu a stala se z toho fraška
    • World Bossove, byli uz v zakladnim WoW...A ano, mesta jsou instancovana.
      • možná byli i v základu ale co vím tak se ve vetším meritku chodili world bossove až na Timeless Isle. a instancovana mesta kde jsi sám nebo s par prateli jsou v mmo, kde jde o interakci s ostatními lidmi, o ničem
        jinak world bossove jsou skvela vec, jasna inspirace Guild wars, jen rikam že to není žadna novinka
        • World bossove se chodili uz tenkrat na levelu 60, akorat na to byl potreba raid 40 lidi, ktery ne kazda guilda slozila a objevovali se jednou tydne, takze to nebyla tak masova zalezitost, jako to smesny farmeni na Timeless Isle.
          • No já si pamatuju, jak jsme Azuregose dávali někdy strašně brzy ráno ve 12 lidech... dva healeři na střídačku chodili out of combat pít vodu :D A trvalo to neskutečně dlouho, než padnul. Ale šlo to :o)
          • Asi jsi myslel na levelu 70
            • Ne, world boss v Duskwoodu a dalsich lokacich jak bylo zmineno byl pro levely 60.
        • Nejsem si ani jist, jestli tu world bossové jako takoví jsou. To, o čem mluvíš, jsou totiž elity či rareky. Aspoň taková je terminologie. World boss je úplně jiná kategorie a v Pandarii (celé) jich bylo asi jenom šest, tady se zatím "neskládají", alespoň jsem to neviděl (a to jsem tam denně). Pokud bys ještě pochyboval, tak rozdíl mezi elitou či rarekou, kterou dáváš v jednotlivých lokacích, a world bossem je zhruba 24 milionů životů. :) Jinak nevím, jak vanilla, ale world bossové se chodili už v TBC. :) Jinak instancovaná města jsou v pohodě, neběhá ti tam miliarda lidí, ale trade chat a general chat funguje, takže se v klidu s ostatníma domluvíš. Pokud ti náhodou chybí větší počet lidí, vždycky můžeš do Ashranu nebo do Orgrimmaru. Takže tohle bych tomu taky nevyčítal. Upřímně mi nechybí ten pixel hunting na vendora, protože na něm stojí 1000 lidí na mountech. :) Jinak ale chápu tvé rozhořčení, páč MoP šlápl v některých ohledech dost vedle. Jenže WoD se v tomhle ohledu "polepšilo" a spoustu věcí je tu tak, jak to i ti nejzarytější hráči chtěli mít. Kéž by Blizz dělal podobných kroků víc.
          • mas pravdu to jsem zapomnel, no a tady ve warlords of draenor jsou tedy skuteční world bossove nebo "jen" elity a rare?
            • Zatím jsou jen 3. http://www.wowhead.com/guide=2800/warlords-of-draenor-world-bosses
          • Jasne, ze na vanille byli world bossove, byli to draci myslim, ze 4 na ruznejch mapach, dneska uz tam z nich zbyly jen vzpominky.
            • Joo, už si vzpomínám. Strážili brány do Emerald dream, ne? Jeden byl v Hinterlands, druhý byl v Duskwoodu. Ostatní nevím, jestli jsem kdy vůbec viděl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit