Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .
  • Tafaraj
    Kdo má, dejte si nějaké GT3 auto, na těch mákli.A podělali ostatní :)
    • Jo, poslední buildy jsou jako na houpačce. Ale tak snad si to píšou, co kde a jak upravili a pak daj dohromady tu nejlepší verzi *1*
      • Tafaraj
        Jojo, hrozná houpačka, ale ty auta pro limitku atp už jsou v cajku, se Saubrem se jezdí jedna báseň (až na tu chybu s tmavým interiérem :D a BMW M1 ProCar..wuaaa :D
  • tenhle f3tiš na auta nepochopím, pro mne je auto jen nudnej prostredek jak se dostat z bodu A do bodu B
    • To ses stastnej clovek, v zivote Ti to usetri spoustu penez:) Auta nejsou vubec levny konicek:)
    • To si nesmíš kupovat hybrida. *6*
    • pán je Korejec?
  • project s.c.a.m jeste nekoho zajima ?
    • Budeš se divit, ale jo.
  • FeebeE
    Project CARS je bomba. Hrál sem nějaký built na pc a luxus
  • Tak na Driveclub se to vůbec nechytá *13*
    • Mno, tak bylo by blbé, kdyby do Driveclubu, který je již dávno venku, dali rozpracovaný déšť že. Kdežto CARS jsou pořád ve vývoji - jo na takové hry se nadává nejlépe že...
      no co, taky jednou dospějete :) i když to vlastně není tak jisté
      • Nepředpokládám, že pracuješ.. Natož v IT.. Proto zkus Wiki a přečti si fáze vývoje sofwaru. Pokud Project Cars není Alpha, tak koukáš v podstatě na finální produkt.
        • Updaty jsou denně a mění kde co, ne jen povrchní věci... k finálnímu produktu to má fakt daleko, to mi věř, mám tam odježděno přes 70 hodin a takhle to fakt prodávat nemůžou *1*
      • to už slýcham dva roky že je to v betě a další dva roky to slýchat ještě budu
        • na tvůj názor se nikdo neptal ;)
    • Ve skutecnosti ma Driver club ten dest graficky zpracovany o neco lepe (alespon co se tyce vody na oknech, steracu apod.) ale porad je to proti PCars dost arkada...
      • Ono to bude tím, že Driveclub je arkáda a vždy to měla být arkáda a musím řict, že je to velice zábavně zvládnuta arkáda .)
        • V Driver Club to proste vypada lip... hlavne teda co se tyce steracu. Ultra nastaveni na tom nic nezmeni..
    • Souhlasím. Působí to až moc plynule, úplně tomu chybí ten cimatic feel.
      • Alespoň se nauč spelovat "cinematic", blbečku.
        • pro blbečka každej blbeček *5*
          • Ale copak, kokůtku? Dotknul jsem se tě?
          • to si vymyslel sám? Jak chytré blbečku
            • ó, jak sofistikované
      • Tak ono taky Driveclub vypadá minimálně dvakrát lepé, proto taky to má logicky méně FPS, na druhou stranu, vypadá to famozně a funguje to plynule ve 30 FPS na zařízení pod 10K, tvůrci zaslouží co se týče optimalizace absolutorium.
      • Co to plácáš? Driveclub jsi neviděl ani z dálky, ale doslechl jsi se, že je to na konzolích, viď prosťáčku?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit