Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak na Driveclub se to vůbec nechytá *13*
    • Mno, tak bylo by blbé, kdyby do Driveclubu, který je již dávno venku, dali rozpracovaný déšť že. Kdežto CARS jsou pořád ve vývoji - jo na takové hry se nadává nejlépe že...
      no co, taky jednou dospějete :) i když to vlastně není tak jisté
      • Nepředpokládám, že pracuješ.. Natož v IT.. Proto zkus Wiki a přečti si fáze vývoje sofwaru. Pokud Project Cars není Alpha, tak koukáš v podstatě na finální produkt.
        • Updaty jsou denně a mění kde co, ne jen povrchní věci... k finálnímu produktu to má fakt daleko, to mi věř, mám tam odježděno přes 70 hodin a takhle to fakt prodávat nemůžou *1*
      • to už slýcham dva roky že je to v betě a další dva roky to slýchat ještě budu
        • na tvůj názor se nikdo neptal ;)
    • Ve skutecnosti ma Driver club ten dest graficky zpracovany o neco lepe (alespon co se tyce vody na oknech, steracu apod.) ale porad je to proti PCars dost arkada...
      • Ono to bude tím, že Driveclub je arkáda a vždy to měla být arkáda a musím řict, že je to velice zábavně zvládnuta arkáda .)
        • V Driver Club to proste vypada lip... hlavne teda co se tyce steracu. Ultra nastaveni na tom nic nezmeni..
    • Souhlasím. Působí to až moc plynule, úplně tomu chybí ten cimatic feel.
      • Alespoň se nauč spelovat "cinematic", blbečku.
        • pro blbečka každej blbeček *5*
          • Ale copak, kokůtku? Dotknul jsem se tě?
          • to si vymyslel sám? Jak chytré blbečku
            • ó, jak sofistikované
      • Tak ono taky Driveclub vypadá minimálně dvakrát lepé, proto taky to má logicky méně FPS, na druhou stranu, vypadá to famozně a funguje to plynule ve 30 FPS na zařízení pod 10K, tvůrci zaslouží co se týče optimalizace absolutorium.
      • Co to plácáš? Driveclub jsi neviděl ani z dálky, ale doslechl jsi se, že je to na konzolích, viď prosťáčku?
  • Hoši tahle hra bude simulace. Ať chcete nebo ne, na pc bude víc možností nastavení ( lepší grafika). Ale to nic nemění na tom, že tenhle titul bude pořádná simulace, kde hlavní roli hraje fyzika a pořádnej zvuk. Jestli budeš mít na PC o něco lepší textury, na to s*ere pes. Přestaňte se tu hádat jak děcka. Měl jsem jak konzoli, tak pc, každý má svý pro a proti děcka
    • Draken69CZ
      Někdy bych chtěl sepsat všechny ty pro a proti všech platforem a vyhlásit "vítěze", ale furt se k tomu nějak nemám :(
      • Tak muzem zacit, filmovych 30FPS pri 800x600 je jiste pro.
  • no libi se mi panove jak tu nekteri rozjizdeji jak je Driveclub lepsi nez tohle, ale panove, jezdil sem asi tyden na profi simulatoru 3x 48" telka a prave project cars, odezva je takova ze co se tyce fyziky je project cars na urovni kde se da dost tezko srovnavat s driveclubem, kterej je jenom ciste pocitacova hra. Co se tyce deste je tam zpracovanej fantasticky (jen tedy sterace budou muset poladit). Obecne co se tyce sim racingu Project CARS budou neskutecna zalezitost.
    • Sem lehce testoval nejakou starsi revizi, a co se simulace jizdy tyce, nezbyva nez naprosto souhlasit. Navic pokud jsem si dobre vsimal, zaber to ma mit pomerne sirokej co do ruznych typu aut. Navic uz i v ty revizi co sem videl byly snad desitky volantu, ktery to primo podporuje.

      A jako bonus, pomerne pohodove se to nechalo hrat i jako arkada jen na klavesnici, presto to i v takovym pripade vypadalo a chovalo se velmi slusne. Nevim o naprosto nicem jinym, kde by pozitek z jizdy alespon castecne odpovidal.

      Jediny co bych k tomu snat pripodotknul, bylo pomerne tragicky UI. Pokud mi jakozto cloveku co hraje vsechno mozne dlouhodobe, trva 10 minut nez pochopim, jak odstartovat zcela libovolnou jizdu...
      • Tafaraj
        Mne se pořád nelíbí to, jak se auto chová na brzdách, ale to taky určitě poladí...
        • Tafaraj
          co se vám na tom jako nelíbí vy trotlové :D
        • zrovna chovani na brzdach uz na verzi z prosince bylo dobry. Obecne lepsi nez treba Assetto Corsa.
      • UI je už zase překopaný, ale stejně to nebude žádná sláva :) Ladí to primárně na ovládání prvkama na volantech, takže je to trochu těžkopádný.
        • no kta jasně na volanty je to staveny a na olantu je to taky nejlepsi zazitek, klavesnice je k jezdeni na nic a nepouzitelna
          • Myslel jsem samozřejmě ovládání toho UI prvkama na volantu (směrový kříž, atd.) *3*
  • Kolik pak konzolistu co tady zas placa kraviny hralo nekdy zavodni hru na volantu? S tim packovacem v ruce si ty auta totiz fakt neuzijete. Auta sa maji hrat na volantu a maji na nem byt i vyvijeny. Me by ruka uhnila kdybych to vzal do ruky pri hrani zavodni hry.
    • Gamepad je na zavodni hry lepsi nez volant, protoze se u nej nemusis hrbit.
      • Jak hrbit? Ja hraju na volantu 12 let a v zivote sem se u hrani nehrbil.Ty kdyz ridis auto tak se u toho hrbis? Gamepad a auta to fakt ne. Project Cars se hraje na volantu paradne a ja se na hru moc tesim. Hra je uz ted super.
        • vrrr. vrrr. pískoviště volá..
    • na volantu. Nenech se vysmát. NIc se nevyrovná šipkám!!!! BTW namontovat si volant, tak si připadám, jak tříleté ditě na pískovíšti..
      • Trilete dite si vetsinou pripada jako trilete dite, to chapu. Ale proc propanaboha to piskoviste?
      • Si montuj co chces :-D Ja volant normalne pritahnu sroubem na stul, a hraju.
      • GGG detected
        • Veskoslav Detected...
          • Krást cizí nicky je trapné, chlapečku
            • omlouvám se veskoslavovi, je to nakonec podobná guma Wallet Warrior! Vítej králi gumáku..
            • Hloupy konzolista se zlobi?
            • to dává smysl Veskoslave...
            • Nenech se vysmát, jsi hloupé dítě a až vyrosteš, pochopíš.
            • píše falešný hledač, jelikož ten nikdy nepíše nic jiného než Veskoslav detected, takže logicky to seš ty čumrde...
  • A o nedávno vydaném Assetto Corsa opět ani zmínka... Jo vlastně on tam není déšť *7* Games.cz sux
    • Není no, tam je jen sluníčkový počasí *7* Jedna z věcí, co mi tam vadí...
  • Tafaraj
    pořád tu někdo mele jak si na své konzoli jede na 40" telce a PC na ubohých 24"..Probuďte se, tak to máte možná zakořeněné vy..pravda je jiná https://www.youtube.com/watch?v=cporRInKCYQ
    • ucho
      celkem nuda. holt nejsem na herní "simulace"
    • tomu škaredému okruhu to 4K nesvědčí a ty rámečky LOL.... Není nad jednu pořádnou 50palcovou TV. Kdo si v současnosti kupuje 40palcové že? o kterých se bavíš...
      • Tafaraj
        Jasný, ty jedeš na 100" co :)
      • Na jedné TV nemáš pocit z rychlosti, protože nevidíš do stran. 3x TV je ideální nastavení, ale ne každý je ochotný do toho investovat takové prachy. Já jezdím u známého, který provozuje profi simulátor s pohybovou konstrukcí, má tam tři velké telky a je to bomba.
        • nejlepších je devět televizi, to ví přece každý pc-retard!!!!
          • Majkl
            tři 28" 4K monitory vedle sebe, ale to i tak mocný silný hřebec jako PC bude mít problém utáhnout, 11526x2160 je už docela záhul
        • Tafaraj
          Oculus to jistí :) vyjde to levněji než dokupování dalších dvou TV/monitorů
          • Jisti leda tak prd, muzes se rozhlizet v neexistujicim svete. Na nic si nesahnes, nemas jak rict hre ze neco drzis, a hra nema jak ti rict, ze to ma nejakej tvar. Tohle se umelo uz v roce 93', kde se na to staly fronty na Invexu.
            • Myslis VRX? To si z toho invexu pamatuju. Krcni obratle me boli jeste ted.
          • Nevím jak to udělají, přeci jen, teď máš volant a ruce ve hrách vypnutý, aby tě to nerušilo, když máš před sebou svoje ruce na volantu. Jak to nacpat do Oculusu, abys viděl svoje ruce, svoji řadící páku... to vidím jako docela velkou nevýhodu. Přeci jen, šmátrat někam po paměti, to není ono.
            • Zagro
              To Majkl, s Riftem :) Oculus je firma, Rift je výrobek.
            • Jasný, já taky nekoukám, kde je páka, ale když se tam kouknu - je tam :) Tady se budu volně rozhlížet po něčem, co tam není? Budou tam běhat ruce po volantu, i když ve skutečnosti budou jinde, atd. atd. Necháme se překvapit, třeba to nějak v budoucnu vymyslí :)
            • Tafaraj
              Ze začátku určitě, pak si člověk zvykne a bude to bez problémů :) A k výkonům - posledně jsme jeli s Miurou na staré Monze, já si jedu Hčko,spojku a všecko, kluci mají starší volanty, tak jedou jen pádla a časy máme stejné :) Je to věc názoru ta obtížnost, a nesmíš si to nechat přejít přes hlavu, klidná mysl - to je úspěch :)

              Navíc se řadí před zatáčkou, takže není nic co by mne mohlo nějak zbrzdit:)
            • Majkl
              tak o tom zážitku žádná, ale když jedeš na čas, tak tě ta páka může stát nějaký ty setiny na kolo proti pádlům, to samý když si zapneš spojku (pařim na G25), se spojkou a pákou je to sranda, ale lepší časy tim určitě nezískáš

              ale myslim že v kombinaci s oculusem (oculem?) budou právě ty pádla praktičtější, protože nebudeš muset nikde šmátrat
            • Tafaraj
              Majkle, pokud jdeš po realismu a hru tak máš nastavenou, nenechá tě řadit na pádlech v autech co mají Hčko :) Jo, každej má možnost Hčko vypnout, ale já se radši v tom Lotusu98 řadím pákou než abych si to ulehčil pádlama ( jo tohle je můj subjektivní názor) ;)
            • Majkl
              tak v klasický závodní hře budeš k řazení stejně používat spíš pádla pod volantem, přehmatáváním na řadící páku ztrácíš trochu času.. na pohodovou projížďku třeba v GTA V by to bylo fajn, ale to zas bude chtít dost pomodovat, protože v základu tam maj všechny vehikly automat *4*
            • Tebe bych nechtěl potkat v protisměru ve chvíli kdy koukáš kde že máš řadící páku. *8*
            • Tafaraj
              V autě teda nekoukám, kde je páka.
          • C-BEAM
            dve obyčajné 24" LCD ťa vyjdú lacnejšie ako Oculus, navyše toto riešenie má veľkú výhodu v detailoch ktoré si schopný rozoznať, vidíš každú zákrutu ďaleko pred sebou, s oculusom to je problém. Podla mňa je to aj o niečo rozumnejšia investícia ako DK2 a to hlavne ak na PC človek aj pracuje. CV1 bude iné kafe.
            • C-BEAM
              Zagro: ale my sme sa tu bavili o troch monitoroch. Dva sú k tomuto účelu sú na nič. Mne jednoducho momentálne príde lepšie dokúpiť k aktuálnemu 2 bežné monitory ako kupovať DK2, jednak človek aj niečo ušetrí a monitory navyše sa hodia vždy aj z toho pohľadu, že mnoho hier jednoducho Oculus podporovať nebude alebo potrvá dĺho kým na ne niekto urobí patch a na troch lcd je možné spustiť už slušný počet hier. Do príchodu CV1 je to dobrá voľba.
            • Zagro
              I s DK2 jsou už jakýkoliv závody nebo simulátor mnohem lepší, než na 2 monitorech. Pokud tedy mají řádnou podporu, tak jako Elite Dangerous nebo LFS. Druhej monitor bych si nepořizoval ani náhodou, pokud by to mělo sloužit pouze ke hraní, ale stejně tak asi ani DK2, když už je možné, že v létě budou snad první kusy CV1. To už je lepší si ty peníze schovat např na GTX970 nebo pořádnej HOTAS atd.. Samozřejmě se mi to povídá lehčeji, protože DK2 doma mám, takže nevím, zda bych to vydržel :) Jinak jak jsi psal, CV1 bude jiná káva, snad něco ukážou na CES.
          • Oculus Rift bude pro simulátory určitě pecka, jen to chce, aby to snímalo i prsty, jinak by mě to asi mátlo, že na volantu vidím cizí ruce :-))
  • No, subjektivně DriveClub vypadá o chlup lépe -- voda na skle více reaguje na rychlost jízdy a proudění vzduchu. V tom třetím videu s monoposty ta voda byla o poznání línější. DriveClub byl pravděpodobně postaven víc "na efekt", ale dlužno dodat, že i v jeho grafice jsou občas podivnosti, např. ostře řezané stíny stromů při západu slunce na předním skle jsou poněkud haluz.

    Nicméně ty rozdíly obecně nejsou až tak důležité. Mnohem víc mě zajímá úroveň simulace v Project CARS. Jsem si jist, že to bude příjemné poježdění, obdobně jako DriveClub.
  • A novináři opět jako první a nejdůležitější věc zmiňují, jak ten déšť VYPADÁ. Já chci, aby v první řadě ten déšť FUNGOVAL.
    • Hele to je normaka ne? Si precti zcela libovolnej clanek, autor tam klidne bude kidat hnuj (a casto opravnene) od zacatku do konce, a pak tomu da 9/10.
    • Funguje ... neboj
      • Tafaraj
        mno jak kde...a jak funguje- nevim ale na vodě se auto nechová jako na ledě :)
  • Z těch neustále se opakujících reklam nvidia a Panasonic je mi na blití a už jen ty 2 minuty videa mě to strašně rozčilovalo.

    Je to tak i ve hře samotné, nebo jsou to jen reklamy pro účely videa?
  • Tafaraj
    https://www.youtube.com/watch?v=yfEbCzqrkgk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit