Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FeebeE
    Project CARS je bomba. Hrál sem nějaký built na pc a luxus
  • "Tak dobře jako v Driveclubu záběry na závody v dešti nevypadají, nijak zvlášť pozadu tvůrci Project CARS za dílem od Evolution Studios nejsou......."

    A je to tady , tak dlouho CARS budou odkládat až jim voda uteče i jinde ....
  • ty co vlastnite cars, ide tam nastavit ovladanie mysou + klavesnica rovnako ako v LFS ? teda volant mys a zbytok klavesy?
    • Tafaraj
      Jo, je tam možnost klávesnice s myší
  • Tafaraj
    Tak co diskutéři, jdem si dát pár kol v zeleném pekle ?
    • Takhle?

      https://www.youtube.com/watch?v=GVyoe1A753E
  • Draken69CZ
    Nevím proč to srovnáváte s "poraženým", ve srovnání DC vs. FH2 vyhrála Forza *2*
    • Až na to, že forza vypadá spíš jako na Xbox 360 a Driveclub je totální next-gen, jedna z nejhezčích her současnosti...
      • Draken69CZ
        Ano FH2 vyšla i na X360, chlapci uměj nehledě že se jim to povedlo vydat na první pokus. V projíždění vinicí si DC ani neškrtne, protože 3 2 1 *2*
        • jen škoda, že to na XO vypadá taky jak na X360.
          • S otřískaným a rezavým bavorákem se vždy svezu raději než s napulírovanou Octávii. Tolik k důležitosti vizuálu u závodních her. Ale těžko to pochopí někdo kdo má řidičák jen na koloběžku. *6*
          • Draken69CZ
            Ne ne koukni se ne srovnávací obrázky je tam podstatnej rozdíl stačí mít oči otevřené, ale proběhli i změny které nejsou na první pohled vidět, ale to by sis o to musel něco přečíst.
            • open world = nuda. Nebavil mě GTA, nebaví mě Skyrim, nebaví mě DA:I. Ano raději si zahraji DA:O, Driveclub. apod. uzavřenější hry to je moje.
            • Draken69CZ
              Otevřený svět "bez" bariér, AI vycházející z reálných hráčů to mi zní dost jako next-gen a stejně se to hraje na velké TV z velké vzdálenosti takže není poznat rozdíl, přece se u toho nehrbíš z 30 cm jako někdo nebo snad jo?
            • dobře dobře, XO má propracovanější blur xD, stejně to vypadá proti Driveclubu jako old-gen. *9*
  • tech konzolistu se nam tu za posledni dekadu nejak moc rozmonzilo... to vazne dneska nikdo nema na PC?
    • Hraní na PC neni bohužel pro všechny, pravdou je, že do toho musíme cpát prachy abychom si mohli zahrát nejnovější hry, kde rozdíl mezi konzolí a PC poznáme stejně maximálně tak na screenshotech a ve hře v pohybu už je to pak stejně jedno - pokud je hra zábavná je mi úplně u zadku, jestli jsou cihly na baráku udělaný tesselací/displacement mappingem nebo jen 2d texturou :). Rovněž se vyplatí se aspoň trochu zajímat o komponenty, což spousta lidí ale nechce řešit (proto jsou diskuze na Steamu plný lidí, co si neuměj porovnat specifikace hry a svýho HW a myslej si kupř., že vyšší číslo rovná se víc Adidas, takže pak čuměj, když jim lidi píšou, že jejich GTX820m opravdu není silnější než GTX780 apod :D). Takže takovejm rozhodně radši konzoli, ať to pustěj a neřešej nic ;)). Já mít PC jen na hry tak už jsem asi taky u konzole, ta věčná hoňka za výkonnějším CPU, GPU, víc paměti, větší disky ... ta už mě taky moc nebaví ;), protože pokud si jeden chce na PC zahrát novinky v aspoň trochu rozumný kvalitě, tak se o dost vyšším investicím (oproti konzoli) nevyhne.
      • Až půjde do toustovače zapojit k+m tak do toho taky půjdu, jinak to je pro mě PC=batman, konzole=mladší brácha robina.
  • Mart9
    Poslední dobou je nějak přeautováno.
  • No cekali,jak to bude vypadat v driveclubu,a ted se opici,hlavne ty blesky atd.Mokra vozovka atd.Moc bych si pral,aby evolution studio,dali serii WRC,protoze co stim udelali ti poblazneni italove,to je hnus velebnosti!
    • az na to, ze PCars melo dest a vodu asi tak o rok drive, nez Driveclub ... tak nevim, kdo na koho cekal aby se opicil .. coz?
      • Jo koukam ze pc melo vsecko prvni,i next gen hry,jako samaritan,nebo infiltrator na unreal engine 4,jo vsichni jsme si sedli na prdel,jak gtx770 valcuje ps4,potazmo xbox one!Zas misto samarita,bude uncharted4,a misto infiltratora order 1886.A jestli je to na pc ve 4k mi je upr.ponevadz jestli ty hry budou furt kresleny a postavi jak gumaci,tak me je jedno jestli hraju v 1080p,nebo v4k.
        • Jsi hlupak, pro tebe je konzole presne to pravy. Jediny tvuj zivotni udel bude makat jak hlupak a odevzdat svoje penize korporacim naprosto za nic. Idealni zakaznik.
          • Hraju na ps4,ponevadz me jejich exluzivky nikdy nezklamali,nebo se snazili naplnit co slybili,u pc to bylo vzdy naopak.Ale i na pc me zajmaji nake hry,jsem v tomto neutral,ale pc chybi silna exluzivni znacka,halflife3?Chci znacny skok v grafice u pc,kdyz se tenkrat nvidia chvastala,ze gtx660 je nyni 24silnejsi nez xbox360,a zatim to bylo videt jen v efektech,ktery jsou pro me jen na mavnuti ruky.Neco jako uncharted4 vs Avatar grafika na pc.Proste ty grafarny za 10000kc co predvadej stojej pekne za houbi!At envidia udela neco sama za hru,treba neco jako gears of war.At vidim ten skok voproti ps4.Ale celkove,ne ze udela ve farcry lepsi slunicko.
            • Moje 980 zvladne BF4 v 4k @ 30 fps. Na ultra detaily. PS4 da tech 30 fps v 720p. To je 9x mensi vykon. A nepocitam ze na PS4 to jede na low.
              Jsi dutohlav, uz sem nic nepis.
          • Nejses to nahodou ty,ktery se tak pred mesicem zastaval potazmo ps4?Nebo na tvuj ,pise zas nekdo jiny!Makam rukama,a makat budu,bohuzel.Vsak poznas,dokud se bude chodit do duchodu takhle pozde,tak rukama budou makat i vysokoskolaci neboj.Kdyz dedula po infartu sedi tam,kde uz mel byt davno nekdo jiny,tak je to tezky.i
      • tak ono je to x-let v betě a vyjde to až tu bude Driveclub 2 :D
        • Aspoň to v době vydání nebude taková fail jako Driverclub který si vzal čas na doladění, jenže po dobu toho ladění se evidentně štourali v pr.eli. *6*
  • Johnny
    A stěrače jsou tam jako k čemu? xD jede za autem na mokru, chčije, a stěrače nepoužil snad ani jednou? *15*
  • project s.c.a.m jeste nekoho zajima ?
    • Budeš se divit, ale jo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit