Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Demo!demo!demo!Pro vsecky!Dvojnasobek vyvoje gt5!Chcem si to zahrat ,nejen,pc race!Jinak at si to nechaj!
  • *1* *1* *1* Déšť je to poslední co mě na závodní hře zajímá. *1* *1* *1*
    • dešt meni podminky rizeni, trať ma jine vlastnosti atd
    • wini
      Stačí mi když, tam udělaj možnost vypnutí deště a budu maximálně spokojený. Ať nejdřív makaj na pořádný fyzice a damage modelu (jako např. v BeamNG i když to žere dost výkonu). *1*
      • Ty jako zavodnik mas jezdit podle pravidel,a ne nicit tyto krasne vozy!Kdyz to neumis udrzet na asfaltu,takk to radsi nehraj,to je jak v gt5,stejne tam vsichni cekali na open lobby,destraksn derby,ala skoro jako drive club,akorad v drive clubu dostanes poradnou casovou penalizaci i zaskratky.
      • Keyz
        Jo, fyzika... Toho se jen tak nedočkáme :(

        Tam je mnoho problémů. Hadroví panáci zde asi ještě dlouho budou.
  • Dneska není problém koupit nějakou ojetinu docela levně, tak se divím proč by někdo "jezdil" na PC. Pravda, nekoupíte žádnou formuli, ale myslím že i takovej korejec nabídne lepší zážitek než jakákoli virtuální hra. Já až si udélám řidičák, taky si koupím auto *5*
    • Dost slabý trolling.
    • Tilwaen
      Protože závodní hry se hrají proto, aby si člověk užil driftování s felicií na virtuálním parkovišti... *4*
    • Ghost47
      Svézt se na okruhu při volné jízdě, možná si dát nějakou amatérskou rally, to by ještě šlo (akorát je potřeba počítat s tím, že na závodech neplatí havarijní, takže když vezmeš třeba šutr, nedejbože skončíš ve škarpě, jde to kompletně z tvojí kapsy).
      Závodit na okruhu, tam už za jeden víkend necháš tolik, kolik bys dal za nadupané herní PC s profi volantem... a to ještě musíš připočítat nějaké obytné auto a plaťák, protože s úpravama na okruh to většinou na značky nedostaneš *4*
    • Draken69CZ
      Jj a až poprvé vlítneš do kačírku budeš hledat butonek na přetočení času viď *15*
  • tenhle f3tiš na auta nepochopím, pro mne je auto jen nudnej prostredek jak se dostat z bodu A do bodu B
    • To ses stastnej clovek, v zivote Ti to usetri spoustu penez:) Auta nejsou vubec levny konicek:)
    • To si nesmíš kupovat hybrida. *6*
    • pán je Korejec?
  • DriveClub: ledva 30fps -> nehratelna hovadina
    Cars -> 144fps na vsync -> masterrace

    howgh
    • Raději 60fps na IPS panelu než 144fps na TN shitu.
      • Drive club.Sony bravia kdl50,805b,400hz,doplnujci snimky,full pixel shaider,12bit panel,dokaze antialising na vybornou,zvyrazneni detailu,bez s tim svym monitorem do prrr,kdyz nevis co dokazou dnesni smart tv!Dokazou rak zpracovat a vyhladit obraz,ze the last of us na ps3,vypada jak na ps4,bez zubu atd.A to nepocitam kouzleni s 3d obrazem.Zkuste si dat beyond two souls z 2d do 3d,je to pecka,ale pouze s aktivni bryle,ne cinema 3d,je to kostrbaty.
        • lol ... kde nic neni ani cert nebere, TV tak maximalne rozpatlava (tedy "vyhlazuje") tech tvych 800x600 ...
          • Podle me,takove efekty,jako antializing,ma umet zobrazovac,a ne graficka karta atd.
          • Jo to urcite!Ma vetsi obnovovaci frekvenci,nez ten tvuj monitor,tak spis to mas rozpatlany ty!Byli ume typci,kteri maji pc,nabulikoval jsem jim ,ze to jede 60fps,a pri takove frekvenci poznali leda kulovi,kdyz je stabilnich 30fps.Ale drive club jede prez 40fps stabilnich,testy na youtube,musis koukat na graf v levo na hore,ne na ten velky dole.lepsi stabilnich 40fps,nez propady z 60 na 50fps.Hlavne u btf4 multiplayeru,hruza.
            • 400hz zadny LCD neumi a 12bit barvy neumi zadna konzole. Bez uz s tema blabolama nekam kde ti to budou lidi zrat. *5*
              Stejne ti to tech 720p rozmazne na nejvetsi srajdu, protoze to neni nativni rozliseni panelu a nesedi to ani na cely nasobky.
      • C-BEAM
        tak už sa objavujú aj prvé 144hz IPSká....
        • No jo, mrkám na to. Tak to pak pardon, pokud byla řeč o IPS 144Hz panelu.
  • Tafaraj
    Kdo má, dejte si nějaké GT3 auto, na těch mákli.A podělali ostatní :)
    • Jo, poslední buildy jsou jako na houpačce. Ale tak snad si to píšou, co kde a jak upravili a pak daj dohromady tu nejlepší verzi *1*
      • Tafaraj
        Jojo, hrozná houpačka, ale ty auta pro limitku atp už jsou v cajku, se Saubrem se jezdí jedna báseň (až na tu chybu s tmavým interiérem :D a BMW M1 ProCar..wuaaa :D
  • Doufám, že to pojede ve 30 fps. Všichni říkají, že je to filmovější, i když nevím proč by se hra měla podobat filmu.
  • Zase je tu krásne nagrcané od trotlov a miestnych simplexných ľudí :)
    • Prosim nereagovat na toto Slovenske cosi! Je to jen nicka se smutnym zivotem ,ktera zije ve vlatnim stinu.Kazda reakce na neho mu lesti jeho nicotne ego, hledici do prazdne skorapky sama sebe. *9*
      • Mato1987
        To je mi záhadou, že prečo za tento spam ešte nemáš nejaký ľahučký perma banánik :)
        • já bych se ani nedivil, kdyby to byl pan V.
          • KKT detected
          • Ja už viem kto to je a bavím sa na tom :D
    • Draken69CZ
      Tak hlavně aby si nechyběl viď *15*
  • PC Kars ma zial len trefny nazov pre urcitu sortu hracov ale inak to je len preskinovany Shift 2. V podobnej grafike
    • Hraju to dost dlouho na to abych ti rekl ze ses mimo. Cars je skvela hra, kdo chce bude z toho mit simulator, a kdo chce udela si z toho poloarkadu, ta hra je skvela. U zadne zavodni hry sem nezazival pocity jako u Project Cars, adept na nejlepsi zavodni hru cislo 1.
    • Mal by si byt rad, lebo to bude na dlhu dobu jediny trochu simulacny racing na PS4. Ta ma zatial len arkady.
    • Tys to nehrál, viď? *15*
      • Asi tezko, ten severouhersky socialni pripad nema penize na PC. A konzole to nerozjede.
    • Něco mi říká, že ty jsi jen přeskinovaný imbecil
  • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit