Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Určitě skvělá funkce, tedy pokud po vzoru Fraps nebude ubírat na výkonu no. Tohle na Steamu tedy chybělo.
  • TheGGG
    Tak to mě absolutně nezajímá, nepatřím mezi ty hráče, co by při hraní museli fanaticky sledovat framerate a při sebemenším záchvěvu hned běželi kupovat novou grafiku a procesor. Pro fps on*nisty s PC za 50 000,- asi dobré, teď si mohou do každého rohu obrazovky hodit nějaký ukazatel fps a vesele mast*rbovat.
    • CrocoRay
      Sorry, ale tohle je hodně hloupý příspěvek. Já třeba fraps používám, když se mi počet snímků nezdá a chci se jen přesvědčit kolik mi to vlastně jede. Jde čistě o takovou zvědavost a při jakémkoliv záchvěvu opravdu neletím do obchodu kupovat novou GPU. Ta moje už je stará a jsem rád, když hraju na nízké detaily a už se chystám ji vyměnit, ale rozhodně s tím nesouvisí nějaké honění za monitorem u nějakého čísla. Prostě osobní pocit, a když uznám, že se mi to nevyhovuje, tak jdu a vyměním komponenty. Nic víc. Zase tu nemusíš za každou cenu provokovat a rýpat.
    • Tu ale predsa vobec nejde o to, co pises *1*
      Vysvetlim ti to jednoducho na priklade metru...co myslis, preco sa vynasiel meter? pomozem ti, na meranie! Takze naco je v rohu obrazovky ukazovatel aktualneho fps? no Jakubko...povedz nam to sam a kludne aj vlastnymi slovami *3*
  • tuhle funkci asi na konzolích jen tak neuvidíme *1*
    • Keyz
      Stejně jako asi neuvidíme pořádné klasické hry, kde zaplatíš jednou a máš vše. Pak si dokoupíš zajímavý přídavek když chceš. Stejně jako možnosti nastavení pro potřeby každého jedince i když má zcela šílený vkus.

      http://i.imgur.com/s3Ckism.jpg
    • konzolisti si muzou na pruhlednou lepenku napsat 25fps a tu si nalepit do rohu obrazovky *3*
  • Od kdy asi bude to "půjčování" her, neví někdo? ;)
    • castecne se to da resit pres family share :P
    • nebude udelaj to takto: http://www.lupa.cz/clanky/e-shopy-penize-za-digitalni-obsah-vratime-nesmite-si-ho-ale-stahnout/
      • To jim brzo pristane miliardovej flastr z EU, protoze ta legislativa rika, ze mas pravo produkt vyzkouset.
        • Veskoslav
          EU taky sepsala legislativu o zelí, co má více slov než americká ústava. Myslím, že ten eurobolševický svaz už neví, na čem by vydělal. Mimoto miliardový flastr? Tolik nedostal ani neoprávněně Microsoft, že nepodporoval v základu ostatní prohlížeče kromě IE. Ale i toto rozhodnutí už neplatí a nejspíš EU bude solit MS těžké prachy zpátky. A myslím, že hry a filmy, na ty by se právo vyzkoušení nemělo vztahovat. Takto by jsi hrál a sledoval filmy zadarmo. Jediný důvod k vrácení peněz vidím v nefunkčním produktu.
          • ringmancz
            ta vyhláška je vtip (on tomu někdo vážně věřil?)
            • ringmancz
              jestli to existuje, tak to musí mít EU na netu. ukaž mi to
            • Veskoslav
              Vtip to není. Měl jsem tu možnost vidět tloušťku. Jedná se o Pravidla pro pěstování a zpracování košťálové zeleniny na území EU.
          • Blb jako ty samo nemuze tusit, ze M$ dostal pokud nekolik, dohromady za nekolik miliard euro. Natoz to, ze kdyz se v kine po pul hodce zvedne a odejde, ma narok na vraceni vleznyho (ze zakona).
          • TheGGG
            ještě že ne eurožidobolševický, to bys tomu nasadil korunu.
  • Hnisavec
    už sa teším na nejakú štatistiku, diskusové PC staroveké grécke báje o 4K, teselácia a 60 FPS sa scvrknú na 720p, medium, všetky pokročilé efekty vypnuté a nonstop lagy medzi 10-40 FPS u 50% prítomných master race, čo ohŕňajú nos nad "zastaralou" PS4 a Xbone
    • Jo a ještě jedna věc, to že tady porovnáš cenu konzole za nějakých 399 euro s PC za 399 euro tak se nenech obalamutit - za konzoli s jedním ovladačem dáš 399 fine, pak za druhý ovladač dáš litr a půl za předplatné online rocčně další balík a za dražší hry taky, pak dále máme příslušensví (volitelné ale drahé až předražené) jako jsou nabíjecí doky na ovladače, nesmyslně drahý Headset, který překonají obyč sluchátka s micem a komunikace přes steam na stejnym levlu.... takže? zaplatíš ještě víc celkem, než nějakej neurotickej PC master race honič na svojí sestavě. Neušetříš konzolovým hraním NIC a od doby, co se začíná oběvovat trend černých pruhů, tak ani svoje oči.
    • jo hlavně že mi hry na PS4 drží ten framerate *1* doufám že z toho ten sarkasmus cáká na všecky strany... rozdíly mezi výkonem PC a konzolí se dle mého neustále zvyšují a přestávám být spokojený, jejich výkon je slabý, obraz má černé pruhy Evil Within, order 1886 a klesá při maximální akci pod 20 snímků jak nic....za tohle je fakt lepší si už koupit lepši grafickou kartu. Navíc placený online režim wat? :D proč bych to dělal když na PC si koupím hru už s online zadarmo... velké zklamání. PS1,2,3 byly legendy ale to co je tu ted neni prostě dobrý jak si myslíš.
    • Veskoslav
      Proč nám popisuješ svoji šunku? To nikoho nezajímá. Mimochodem Steam statistiky má už nějaký ten pátek. Mimochodem 4k monitor nemá skoro nikdo při té ceně.
      • Pri cene 7k+? Rek bych ze tohle bude mit pomerne dost lidi. Jen je trochu potiz, ze aby si na tom zahrali, musej mit SLI.
        • Veskoslav
          Nejlevnější 4k LCD seženeš tak za 11 táců. Jestli seženeš za 7 táců 4K monitor, tak hned mi ukaž jde a jdu si koupit, pokud to nebude noname značka s hroznými parametry.
          • Ze neumis hledat za to ja nemuzu.
            • Veskoslav
              Protože kecáš? *7*
    • No 4k monitor fakt nemám, zatím je to příliš luxusní zbytečnost, ale FarCry 4 na max na fullhd si při stabilních 60+FPS zahraju, jak se ti hraje při 30FPS na "supervýkonné" PS4, která stála stejně jako moje grafická karta? Last of us si nezahraju, to je pravda, už kvůli tomu letím brečet do kouta *7* Já už jsem starověké řecké báje slyšel - od Microsoftu a od Sony o tom, jak HW za 10K s procesory AMD zvládne současné hry při stabilních 60 FPS na fullHD *8*
  • Tuhle funkci konzole hodne dlouho mit nebudou a neni to proto, ze by tam nesla pridat *1*
    • Hnisavec
      radšej hardrock solid locknutých 30 FPS ako nonstop kolísajúci framerate medzi 9 a 59 FPS. I pokles o pár FPS si ľudské oko všimne a pri prakticky nemožnom odladení na PC to je viac rušivé ako plynulý nižší framerate. Hrával som roky i na PC a nikdy, absolútne nikdy si hra neudržala plynulosť a bol to nonstop boj s nastavovaním grafiky....
      • Jak vidime v posledni dobe, tak konzole fakt hardrock solid 30 nemaj, kolisajici framerate a FPS dropy maji taky *1*
      • Takze kvoli tomu si ziskal PC mindrak, ze si bol neschopny si zadovazit / nastavit PC. Potom samozrejme , ze sa ti zdaju lepsie prepady fps medzi 15-30 na konzolach (Dark Souls, RDR a dalsie). Najhorsie , je ze tam ani boj s nastavovanim grafiky nepomoze, pretoze to bezi zle a nic sa s tym urobit neda ;-)
      • Veskoslav
        Ještě tu o Karkulce. Nesmíš totiž mít kalkulačku a snažit se na ni hrát Crysis. Málokterá hra kolísá v FPS, pokud je dobře udělaná a máš na to dobrý stroj. A prosím 9 až 59 skoky fakt nejsou normální. *7*
        • On ten kluk totiž není celkově normální...
        • Hnisavec
          mno podľa steam survey mám lepší PC ako 80% tuto zarytých PCkárov
  • Trisska
    To umí počítat jen FPS? A co RPG, adventury, strategie a tak???
    • Po dlouhy dobe konecne docela vtipnej trolling *3*
  • afterburner + rivatunner a vidim vsechno,vcetne teplot...
  • Konec namlouvání, že máme jen zvláštní poruchu vnímání. *15* Jde se zklamat, jak to přesně lítá.

    Jsem rád, že Steam dává do provozu tyto věci, malé pitominky někdo může říct, které však trošičku usnadňují život.
  • Jak nastavim tu betu?
    • https://developer.valvesoftware.com/wiki/Betas
      • Dikec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit