Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Určitě skvělá funkce, tedy pokud po vzoru Fraps nebude ubírat na výkonu no. Tohle na Steamu tedy chybělo.
  • ringmancz
    jestli to existuje, tak to musí mít EU na netu. ukaž mi to
  • CrocoRay
    Sorry, ale tohle je hodně hloupý příspěvek. Já třeba fraps používám, když se mi počet snímků nezdá a chci se jen přesvědčit kolik mi to vlastně jede. Jde čistě o takovou zvědavost a při jakémkoliv záchvěvu opravdu neletím do obchodu kupovat novou GPU. Ta moje už je stará a jsem rád, když hraju na nízké detaily a už se chystám ji vyměnit, ale rozhodně s tím nesouvisí nějaké honění za monitorem u nějakého čísla. Prostě osobní pocit, a když uznám, že se mi to nevyhovuje, tak jdu a vyměním komponenty. Nic víc. Zase tu nemusíš za každou cenu provokovat a rýpat.
  • Veskoslav
    Protože kecáš? *7*
  • Veskoslav
    Vtip to není. Měl jsem tu možnost vidět tloušťku. Jedná se o Pravidla pro pěstování a zpracování košťálové zeleniny na území EU.
  • Tu ale predsa vobec nejde o to, co pises *1*
    Vysvetlim ti to jednoducho na priklade metru...co myslis, preco sa vynasiel meter? pomozem ti, na meranie! Takze naco je v rohu obrazovky ukazovatel aktualneho fps? no Jakubko...povedz nam to sam a kludne aj vlastnymi slovami *3*
  • Keyz
    Stejně jako asi neuvidíme pořádné klasické hry, kde zaplatíš jednou a máš vše. Pak si dokoupíš zajímavý přídavek když chceš. Stejně jako možnosti nastavení pro potřeby každého jedince i když má zcela šílený vkus.

    http://i.imgur.com/s3Ckism.jpg
  • ringmancz
    ta vyhláška je vtip (on tomu někdo vážně věřil?)
  • konzolisti si muzou na pruhlednou lepenku napsat 25fps a tu si nalepit do rohu obrazovky *3*
  • Ze neumis hledat za to ja nemuzu.
  • Blb jako ty samo nemuze tusit, ze M$ dostal pokud nekolik, dohromady za nekolik miliard euro. Natoz to, ze kdyz se v kine po pul hodce zvedne a odejde, ma narok na vraceni vleznyho (ze zakona).
  • A není lepší mít konzoli a takový hovadiny nerešit?
  • hehe, přesně s tímhle jsem u RIFTu bojoval.
    Ne, že bych tedy měl počítač za 100K, to ani omylem, ale ty FPS jsou k smíchu....
  • Po dlouhy dobe konecne docela vtipnej trolling *3*
  • Jak vidime v posledni dobe, tak konzole fakt hardrock solid 30 nemaj, kolisajici framerate a FPS dropy maji taky *1*
  • TheGGG
    ještě že ne eurožidobolševický, to bys tomu nasadil korunu.
  • TheGGG
    Tak to mě absolutně nezajímá, nepatřím mezi ty hráče, co by při hraní museli fanaticky sledovat framerate a při sebemenším záchvěvu hned běželi kupovat novou grafiku a procesor. Pro fps on*nisty s PC za 50 000,- asi dobré, teď si mohou do každého rohu obrazovky hodit nějaký ukazatel fps a vesele mast*rbovat.
  • Veskoslav
    EU taky sepsala legislativu o zelí, co má více slov než americká ústava. Myslím, že ten eurobolševický svaz už neví, na čem by vydělal. Mimoto miliardový flastr? Tolik nedostal ani neoprávněně Microsoft, že nepodporoval v základu ostatní prohlížeče kromě IE. Ale i toto rozhodnutí už neplatí a nejspíš EU bude solit MS těžké prachy zpátky. A myslím, že hry a filmy, na ty by se právo vyzkoušení nemělo vztahovat. Takto by jsi hrál a sledoval filmy zadarmo. Jediný důvod k vrácení peněz vidím v nefunkčním produktu.
  • Veskoslav
    Nejlevnější 4k LCD seženeš tak za 11 táců. Jestli seženeš za 7 táců 4K monitor, tak hned mi ukaž jde a jdu si koupit, pokud to nebude noname značka s hroznými parametry.
  • tuhle funkci asi na konzolích jen tak neuvidíme *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit