Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dikec
  • Trisska
    To umí počítat jen FPS? A co RPG, adventury, strategie a tak???
  • afterburner + rivatunner a vidim vsechno,vcetne teplot...
  • Kto dnes potrebuje fraps, ked uz to ma steam ?? :D
  • Konec namlouvání, že máme jen zvláštní poruchu vnímání. *15* Jde se zklamat, jak to přesně lítá.

    Jsem rád, že Steam dává do provozu tyto věci, malé pitominky někdo může říct, které však trošičku usnadňují život.
  • tomocz
    Rohy měnit jdou
  • ringmancz
    funguje to i ve hrách, který si přidáš do Steamu. zkoušel jsem Metal Gear Solid a Tonyho Hawka 4. ve Falloutu 2 se mi nespustilo ani Steam rozhraní, takže tam nic
  • https://developer.valvesoftware.com/wiki/Betas
  • Me teda funguje i s Frapsem
  • Tilwaen
    Naopak, je velmi důležitá! Pomocí ní si můžeš perfektně vyladit například počet spuštěných programů na pozadí tak, aby Ti to kleslo na optimálních 30 FPS. Jinak to přeci není ten pravý filmový zážitek.
  • Jak nastavim tu betu?
  • Keyz
    Ještě přidat možnost zobrazit věci jako vytíženost jednotlivých jader, teploty atd... Jako to má
    Rivatuner apod.
    Pak to nahradí i další programy. Poté většina bude moci snáze vidět jak jsou některé hry zcela blbě optimalizovány.
  • To ti ten high color contrast niekde neni vidno?
  • Warriosparky
    Dneska vyšel update. Můžeš si nastavit jasně zelenou a zvolit ve kterym rohu to chceš mít.
  • ringmancz
    rohy přidali v dnešní betě i něco "High contract color". musím vykoušet, co to je
  • Ty si zacal s tim ze kdo to dneska potrebuje kdyz tu je Fraps. Chatlog sem netahej, bavime se o FPS counter. A ponevadz steam ma mnohem lepsi priorita/uzitek tak neni moc co resit *1*
  • Skvělá věc, jenom by mohli dořešit měnění barev a přesouvání do různých rohů obrazu, zatím to není v některých hrách vidět
  • Tak jsem zjisil že mi Deus Ex jel na 60 FPS
  • teraz neviem ci si retardovany alebo nevies citat s porozumenim textu. jednoduchsie to veskoslav ani nemohol napisat
  • Chápeš, že Steam je jen jeden z několika distribučních kanálů, což z něj dělá stále jen a pouze externí aplikaci ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit