Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda to je nezvykle narocne na cpu, navic kdyz gpu je celkem nic moc. Ale tak je to na zakladnim taktu, tak mozna proto.
  • luxus dám na max
  • Johnny
    Konečně požadavky hodné dnešní doby
  • jindra.veliky
    jeste, ze jsem v lete koupil konzoli nez, abych ted sestavoval PC za 35 000,-
    • No ještě že tak, normální nezrzavý člověk si koupí PC za 15 hadrů, které mu na to naprosto postačí. Ale když chceš hrát v plných low detailech tak se toustovač hodí no.
    • Ristoro
      Ti chytřejší postupně upgradují jednotlivé části a staré prodávají, takže ve finále nemusíme solit 30 táců za počítač. Stačí občas trochu přemýšlet, toť vše.
      • Naprostý souhlas. Já začínal na před dvěma a půl lety Core2Duo 2.1 GHZ, 2gb ram ddr2, HD 3580 256 MB za 1750 kč.... a teď mám i5 3570K, 8 GB ddr3, r9 280X .... a jsem tak 4000 v plusu .... vždy když jsem něco koupil, tak jsem to prodal dráž než jsem nakoupil .... zahraju si všechno a ještě jsem vydělal
    • Still
      Užij si slideshow *15*
      • jindra.veliky
        Nastesti nemam nejakou vadu zraku (jako mas nejspis ty) a tech 30 FPS vnimam zcela plynule.
        • "nemam nejakou vadu zraku" prepíš to na "mam nejakou vadu zraku" .... thanks
        • Still
          jj, díky gamepadu to tak vypadá :)) Rozdíl mezi 30 a 60 FPS je docela viditelný, aspoň já to vidím...
    • Dogkiller
      LoooL, další osel co koupil jakousi zbytečnou konzoli. Aspoň si toho Zaklínače 3 při 15 fps hezky užiješ... *1*
    • Keyz
      *15*

      Jasně. Protože do kozole se HW vyrábí zcela jinak a proto stojí na PC podobný HW 3x více *7*
      I přes dotaci konzolí koupíš podobný stroj za podobnou cenu. Prostě tam dáš ty levné součástky. Vnitřek konzole je také z levných součástek. Nemají tam lepší chladiče a pod.

      Dali tam to nejlevnější co šlo aby to vydalo výkon jaký chtěli. Nic víc.

      Jistěže to bude stát více, když konzole je jeden kus a vyrobí to armáda lidí ve fabrikách. Také pak platíš různé poplatky během života konzole atd. Ale nebude to stát 3x více omg. Na netu to lze najít. V minulosti to tam skládali, když to bylo žhavé téma.
      • jindra.veliky
        tak si sestav PC podobnej konzoli a pak mi rekni, jak ti na tom bezi Zaklinac 3, GTA V atd. *4*
        • Thorleif_cz
          Ale to snad nemá ani tak co dělat s výkonem krabičky, jako s optimlizací hry na jeden totožný hardware, ne? A taky samozřejmě s kvalitou výsledku, pokud si chceš zahrát ve fullHD a ve více než je mizerných 30fps, tak ti nic jinýho, než počítač nezbyde - a vejít se dá za bednu i do standardních příjemnejch patnácti.
          • jindra.veliky
            Sorry, ale za 15 tisic mas sotva ten procesor a grafiku z doporucenych pozadavku. Na max setting s vyhlazovanim, v-sync a dalsi blbosti + 60 fps budes potrebovat jeste mnohem lepsi PC. A za tu dobu, co na PS4 hraju mi neprijde tech 30 fps nejak mizernych. A co se tyce "mizerny" optimalizace, tak kdyby to bylo jen lenosti vyvojaru, jak se vsude u vysokych naroku v diskuzich pise, tak by to nebylo u tolika her. Resp. u vsech.
            • Možná vidím, kde je problém v tom, že ti 30 fps nepřijde mizerných.
            • Thorleif_cz
              Ale ty rozhodně nerozjedeš na svém PS4 Zaklínače 3 ve stejné kvalitě jako týpek na svém PC odpovídajícím doporučeným požadavkům, tak co takhle být soudný a kouknout na ty minimální, ne?
              Co se týče optimalizace, není to až tak o lenosti vývojářů, je to o ohromným počtu možných, výkonově postačujících kombinací hardwaru, jeho ovladačů atd.
          • Draken69CZ
            Zbytečná práce oni to nechtějí pochopit, tihle si melou svoje hlava nehlava.
        • Hnisavec
          PC v cene PS4 nerozbehne ani Half Life 2 na High bez sekania....
          • Hory85
            Hnisavec: Nafackuj si a změň avatar obr. Nechápu máš tam hlavní postavu z hry (Last of Us) exkluzivně pro PSka a kritizuješ. Skoč do zdi. *7*
      • Soucasna generace konzoli neni dotovana. A to jiz od uvedeni.
  • A sakra... obvavam sa, ze toto bude skutocne prva hra, kde budem so svojou relativne starou sunkou uz komplet v prd3li... Avsak, dalo sa to ocakavat... *9*
    • tak to si v pyči no, ale nevadí. ta hra je stejne pyča pro zdegenerovany ret4rdy
  • Paul_cz
    2500K@4ghz to dá, jako všechno předtím :)
    8GB paměti taky.
    280X snad taky, a když ne, tak bude upgrade.
    • Nebo tu 280X trochu OCneš a budeš v pohodě. Nebojim se, že bych to na mojí HD7950@1150MHz nejelo.
  • N0isy
    No já věděl, proč si kupovat tu GTX 980. *15*
    • Ristoro
      Já bych se tím moc nechlubil. Buď máš tolik peněz, že nevíš co s nima, nebo se moc nevyznáš. Ta karta za ty prachy vůbec nestojí. O 10-15% vyšší výkon než 970, která je o 6 litrů levnější. A 256 bitová sběrnice u karty za 15 táců? No nevím, jestli je to dobrý nápad. To je spíš čistý marketing.
  • Ten procesor je dost drsný :/
    • Ristoro
      I ta grafika je docela masakr. Nedávno jsem koupil novou, takže mám štěstí, ale jinak bych byl v pytli.
  • Ristoro
    Na požadavky Unity se tu nadávalo a tohle je ještě horší :D. Pravda, že hra nebude zabugovaná a pravděpodobně bude běžet stabilně, když ji odložili, ale ty požadavky jsou brutální.
    • Až nato,že vôbec nemáš pravdu. Na AC Unity boli horšie požiadavky,ale kopnú´t si treba.
      • Ristoro
        Jo máš pravdu. Myslel jsem, že to byla 760, ale chtěli 780. Každopádně to neomlouvá Zaklínače, stojím si za tím, že ty požadavky jsou brutální.
    • Nezapomínej na to, že na Zaklínače a CDP Red se nenadává, jinak tě fanboyové zlynčují... *5*
  • XXDarthVaderXX
    Taaaaakhle mi to trha zily... Tohle je hre, kde bych mozna uvazoval o konzoli, nez kupovat nadupane pc...medium se ani nebyplati i ten high end vydrzi cca 2 mozna 3 roky a pak uz to u novejsich her na ultra nepojede. Kdo ma sestavu, tak hura na to, kdo ne, tak konzoli. Na tenhle typ her je to idealni. Nebo proste pockat, zahrat jine hry a on casem ten pocitac chcipne sam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit