Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no s "perfektní" optimalizací 2jky jim to nevěřím, to bych spíš viděl, že ty doporučené budou v reálu před masivním opatchováním minimální
  • po výplate idem na to. kupujem PC s i5 4670K a GTX 970. sú to drahé komponenty a doba ide stále dopredu, ale očakávam že dva tri roky nebudem musieť riešiť žiadne znižovanie detailov a potom upgrade grafiky. budem hrať v 1080p. na kompe za tisíc eur by tie hry preboha mohli frčať poriadne! *12*
    • XXDarthVaderXX
      Jj 2 nebo 3 roky. Na vetsinu her staci postarsi pc a na ty blbe optimalizovane...viz Far Cry 4, kde je PC verze plna technickych chyb. Volil spise konzoli. Mas to tak na 5 mozna 8 let a v klidu.
  • Rozbeha to PC za 200 eur, cize cca v realnej cene konzoly (330 eur - dualshock,bluray mechanika, OS, headset) vo FullHD...high detaily a stalych 30 FPS alebo vybuchne uz pri instalaci GTA Vice City?
    • Vybuchne. Společně s PS4.
  • ps 4 pojedu na plno
    • na plny low detaily, 30 fps a 720p, enjoy *15*
    • Kozy
      Jedině když to bude v ps+
  • fizola
    i5 2430M, nvidia GT 540M, 6gb RAM, no tak to som desne zvedavý, snaď to na minimum dám, než upgradujem *7*
    • To te zklamu, mel jsem podobny notebook, stejna grafarna, lepsi procesor, stejne RAM a 2jka zaklinace bezela netrhane jen na low a 800*640. Takže jestli máš předobjednáno, tak rovnou kupuj new PC:) Ja pojedu ted naplno, misto notasu (mam firemni) jsem si koupit desktop.
      • fizola
        Dvojku som hral na medium/high v pohode, myslim že aj pridať som mohol. Zatial som s tym na low/medium pustil aj WatchDogs. Skyrim si v pohode modujem s ENB a kadejake HD textury a high detaily, ja myslim že na low to pojde, prekvapuje často ten noťas *1*
  • Tak konecne jsou znamy HW pozadavky, vedel jsem ze je splnim jeste z velkym + ale clovek nikdy nevi
    i7 2600k 4.2Ghz GTX 970evga 16GB ram *3*
    • Keyz
      Nejhorší je zastarala technologie. Kdyby jsi měl dnes nějaký starý quad core na 5Ghz tak to je jedno...

      Nejlepší vždy vyměnit věci jakmile dorazí nové konzole. Komplet. Protože mají jiné instrukce v cpu atd a na tom to pak jede celou dobu.
  • Amylee.Anderson
    *13*
  • Intel Core i7-3820, GTX 770, 16GB DDR3 RAM... ať už je to tady...:)
    • Konečně člověk, co má také stejný procesor jako já. ! Placák!
  • Keyz
    OK

    6GB = NP u otevřené hry která snad využije více RAM než je běžné.
    Minimum staré i5? Super. Využije to 4 rychlá jádra a tedy se tam asi bude dít více věcí najedou.
    i7 v doporučených? Snad to bude umět i využívat ty HT jádra.

    Tedy vypadá to dobře. Minimum je slušný aby si to zahrál ten kdo hodně nezaspal a na max by to mohlo využívat drahý HW a snad to i podle toho bude vypadat.

    Ten kdo koupil PC v době vydání nových konzolích za podobnou cenu nemá problém.
    • Poprosim ta hodit mi link, kde kupim zostavu (pripadne samotne komponenty) so stvorjadrovym intelom, 660+ grafikou, 6GB RAM, zdroj, MOBO, skrinka, Windows, periferie (klavesnica, mys, repraky/headset), monitor za 400e. Dakujem.
      • Keyz
        Lehce. Koupíš AMD Které také doporučují. GTX 660 máš na aukru levě atd. Případné AMD kartu novou.
        a děláš chybu. Počítáš periférie. stejně jako u konzole TV se také nepočítá atd.

        Jistě. Nebude to stát přesně jako kozole protože konzole je dotována ale zase to nebude stát o 6 tisíc víc apod . :)

        Na netu je dost sestav kde to složili.
        • No pocitam periferie, pretoze ich nemam (mam totizto uz asi 8 rokov len laptop, na tych par hier ktore si nezahram inde, ako Football Manager, WoW, Starcraft apod). Kdezto TV som mal aj predtym ako som kupil konzolu :)

          EDIT: Teda aby si ma pochopil, ja nemam nic proti PC gamingu, ani netvrdim ze konzoly su zasadne lepsie (pre mna hej, lebo ja hram JRPG, ale tak pre mna je momentalne najlepsie herne zariadenie Vita, takze tak).

          Na co som narazal je to, ze ludia tvrdia ze dokazu poskladat NOVE (to je dolezite, o second-hand sme sa nebavili, lebo potom aj tu PS4 za 2 stovky niekde najdes) herne PC ktore rozbehne hry na takych detailoch ako konzola za tolko isto penazi - coz jednoducho nedokazu. Ani by ma to nestvalo, keby som zrovna nepracoval prave s pocitacovym HW a jednoducho citanie tych polopravd a zavadzajucich skutocnosti ma irituje.

          A ked uz sme pri tom, neuveritelne ma vedia nastvat aj ludia, ktori absolutne ignoruju specifika hrania na PC a na konzoly ako napr. rozdiel medzi pozorovacimi uhlami, velkostou uhlopriecky zariadenia na ktore hladis a takisto vzdialenostou z ktorej na to zariadenie pozeras (to je mimochodom asi najdolezitejsi rozdiel medzi PC a konzolovym gamingom).
  • ja mam gtx 680 ta je o moc slabsi od 770 nebo ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit