Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me vzdycky pride srandovni ta varianta od AMD Phenom v minimalnich pozadavcich...to i5 je nekolikanasobne vykonejsi to je pakarna
  • Grafika se mi nezdá nikterak lepší než například ve Skyrimu o Crysis ani nemluvě. Ovšem tyto hry ani zdaleka nemají tak nesmyslné nároky jako Zaklínač 3. Z té absence jakékoliv optimalizace a tahu na "branku" rozumnějme rozhýbání HW trhu, mi je dočista zle.
    • Ale no tak, počítač jenom nepočítá to co vidíš ve finále na obrazovce. Doufám, že si děláš tedy srandu, protože jinak je to neomluvitelná neznalost. Hlavně díky tvému suverénímu textu.
      • O kolik víc musí počítat v zaklínači než třeba ve Skyrimu? Vím, že skalní přívržence upgradování asi nepotěším, ale milý přátelé, toto je cesta do pekel vaší peněženky.
        • Souhlasím s tím, že grafický vývoj na PC je hodně přimrzlí, výkon se zvedá pozvolna tak akorát na nové většinou neoptimalizované produkty.
          Jinak Z3 nebo i AC:U mají pochopitelně větší nárok na výpočetní výkon než zastaralí (i v době svého vydání) Skyrim. 10 jednoduchých NPC v hlavním městě ti výkonu moc nesežerou např.
  • fluffy
    Prave mi prestal fungovat komp (som na rezervnom) pretoze som on nechtiac zakopol...Dufam ze sa opravi nejako...

    Novy komp sa chystam kupit uz dlhsie a zda sa, ze teraz aspon nemam vyhovorky. Ale tak bude to aspon 30k czk aby to bolo nieco rozumne...

    Nemozem si ale pomoct ale zaklinaca by som radsej hral na PS4 ako na PC. Vseobecne akcne RPG, sa mi hraju lepsie na controlleroch. A ano niesom blby viem, ze na pc ide zapojit controller stale mi to ale pride ako titul ktory patri viac na konzoly ako na PC....

    Ked vysiel dark souls tak sa zdvihla vlna ze ho chcu na PC a ja som proste nechapal ako moze byt niekto tak natvrdly ze ho chce hrat na klavesnici a mysi, Aj hlavny vyvojar povedal ze je to zla volba ale ze ak CHCETE PORT TAK DOSTANETE PORT.

    Nechapte ma zle nechcem rozsirovat vlnu PC vs konzole. Kazde ma svoje vyhody, rozhodne by som nechcel hrat starcraft na PS4 ale jednoducho si myslim ze niektore tituly su usposobene viac na konzoly, poslednym pripadom je inquisition kde mnozstvo ludi sa stazuje na clunky ovladanie cez keyboard + mouse.
    • fluffy
      Ved kazdemu co sa mu lubi :D Ja nikoho neodsudzujem, je vcelku mozne ze niekto s K+M mi v dark souls nakopne zadnicu :D Ja som len hovoril o preferenciach... ze ak si mam vybrat medzi witcher 3 na 100cm ultra HD telke s controllerom v ruke a pekne v kresielku tak mi to pride viac prijatelne ako K+M.

      Nechapem vsetok ten hate co tu je ohladom controllerov. Ved nieje to jedno? Nech si kazdy hra na com sa mu viac lubi...
    • snorgrind
      co se tyce ovladani tak je to dost individualni, jak pises dark souls se treba me hralo o dost lip na k+m nez na gamepadu. Vseobecne bylo strasny na obojim a slo by rozhodne prizpusobit lip nez jen ciste naportovat ale to je vec jina. A to ze si lidi stezujou u inquisition se ani nedivim kdyz jednicka mela klasicky k+m ovladani a pak z toho udelali to co udelali.
    • Draken69CZ
      Koukni se na Diablo 3, to se hraje na každé platformě trochu jinak a na každé se to ovládá super, když se chce a dají si s tím práci v ovládání není problém. Jinak DS hraji na K+M.
      • fluffy
        Diablo 3 som na PC nehral tak neviem ako to je ale na gamepade to bolo super. Menej klikania :D
        A ja nehovorim ze Dark Souls na PC je blbost, len som chcel poznamenat ze to nebola primarna platforma a ze vacsina hracou Dark Souls presla zazitkom s ovladacom.

        Ak hras DS na K+M tak dobre pre teba, ja by som si asi nezvykol ale ak ti to vyhovuje tak sa nenechaj ukecat na controller....Moj kamos nebol schopny Skyrim na controlleri hrat vobec... bol prilis zvyknuty na K+M, ja ked som na druhej strane skusal mody na PC tak mi K+M prislo ako tazkopadne a pomale... a tak som pripojil controller. Fakt si myslim ze to je fuk...
      • Myslíš Wowablo 3? Tuhle podivnost od Blizzardu bych snad raději ani nikde nezmiňoval.
  • Doufám že se svojí Radeonkou HD 6870 to rozjedu plynule na low/medium při 1080p.
  • Jack1947
    Doporučené bych měl jakž takž splnovat lol. 4ghz? CPU to si zas vycucali někde ze zádi nebo kde. *1*
    • Johnny
      4Ghz neni problém. Já osobně jedu na 4Ghz na Phenomu X4 965 BE a např. FX-8350 má standartně takt 4Ghz (4.2Turbo)
  • Hádám správně, že na tomto http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g580-dark-metal-d355899.htm nemam šanci :-(
    • Blue.Shark
      Vím, jak se cítíš - jako já :)))
  • Tedy... netusil jsem, ze kazde druhe kancelarske PC je vybaveno grafikou na urovni 7870 ci GTX660.
  • Tak smůla.Z doporučených můj stařeček splňuje sotva tak ty Windows 7 a 8Gb paměť. *4* A možná ještě HDD.
  • pojede to na 2xi7 4490K @ 5ghz, 3x 980GTH, 32GB RAM ???? Mam dokoupit jeste stvrtou grafiku ?
    • Ať žije trol :)
    • Draken69CZ
      Raději čítanku nebo doučování z češtiny.
    • Vše je jen o optimalizaci. Fotorealistická grafika byla možná už před 8 lety, jen není vůle engine zoptimalizovat tak, aby to rozumně běželo na starších strojích, holt dokud jsou lidi ochotni každý rok/dva kupovat nový šrot, kvůli pár nezoptimalizovaným hrám, tak se situace nezmění.
  • species
    No tak cpu mi krapet zaostava, myslim ze budu muset dokoupit. Nicmene jeste pockam, tezko verit doporucenym pozadavkum.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit