Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší na tom je že komp kterej mě vyšel před rokem a půl na 16K ted stojí 18K *5*
  • jak mám vědět zda ty jmenované grafické karty jsou dobré nebo špatné? Je to série nějakých písmenek a čísílek, ve kterých se orientuje pouze tehdy, pokud si kupuju nový počítač, a to je jednou za pár let.
    Ale věřím že to rozchodím. Díky práci, která je náročná na HW, mám notebook Goldmax (Eurocom), a ještě jsem nenarazil na hru, kde by byl jakýkoliv problém. RAM 16 GB
    • RAMka je to nejmíň důležitý z celý sestavy..
      • nesmysl, hned po grafické kartě je to nejdůležitější.
        • del0
          RAM je po GPU to nejdůležitější? Tak to potom doporučuju zahodit PC a koupit si radši konzoli. *15*
        • Procesor nic? *15* Jestli máš třeba 8 nebo 16 GB RAM je teoreticky uplně jedno (pokud nějaká hra nemá požadavek 16gb RAM, což nemá žádná), protože záleží na procesoru.. z těch 16 mu třeba stačí mnohem, mnohem míň, to využívá, a zbytek se ti tam jen tak válí a je k ničemu.. Ale zase máš pár let dopředu náskok no *15*
        • Když minimum je 6 a doporučeno 8GB, tak je ti 16GB úplně na nic. A i vysoký frekvence a agresivní časování nemá na výkon žádnej zásadní vliv.
  • Hele redakce, když už jste tady rozvířili vody, pochlubte se na čem paříte doma. Fakt by mě zajímalo, na čem paří hlavně pánové Dobrovský, Poláček a Smutný. Já se fakt nebojím že zaklínače 3jku nerozjedu, ale nejdřív musí hlavně vyjít a musím dohrát 2jku(tu jsem předtím zkoušel na pracovním notebooku s procákem i3, no FPS jsem neměřil ale asi tak 5-7 odhadem *1*). můj rig- procesor i7 4790k, deska ASUS Z97-pro gamer, 2x 4gb kingston hyperx beast series 2400mhz, karta asus strix 970
  • To bude asi kachna neboť je to jen v rámci diskuse u oficiálních stránek hry nic není.
  • Hnisavec
    zase polka príspevkov vypisovania parametrov svojho šrotu (nobody cares), otázky rozbehám to? ako? vôbec? low aspoň? nie? pôjde mi to? kupujem nový komp, upgrejdujem komp...OMG hranie na kompe je riadny opruz furt to riešiť pri každej hre.
    • Stale lepsie ako ked niekto do clanku k PC poziadavkach na W3, vypisuje , ze si kupil PS4. To uz nezaujima vobec nikoho ;-)
    • Tak zněla otázka na konci článku, čili k tomu vybízel jeho autor, hele jdi plakat jinam jo, nikoho tady zase nezajímají debilní kecy zapšklého konzolového fanatika ze severního maďarska
      • Hnisavec
        že to vraví zrovna človek z nemeckej kolónie, ale budiž :)
    • morokura
      Po AC: Unity tyhle problémy řeší už i konzolisti
    • Dogkiller
      Řešit to při každé hře? Ale kdeže... Naopak je výborná zpráva, že po dlouhé době vyjde primárně PC hra, která posune technologie o kus dál. Žádná další konzoloidní brzda. *3*
  • Blondyr
    Pane Smutný, kancelářské PC většinou nemá grafiku za 4500,-
    Tedy ani každé druhé...
    Nic ve zlém, ale občas je dobré se zamyslet nad tím, co píšu.
    *3*
    • Vegen
      Trocha nadsázky ve spojení s tím, že to zde většinou pročítají lidé s herní sestavou ;)
  • Malleth
    Tohle moje GTX 560 Ti asi nerozdejchá, takže objednám PS4 verzi
  • Joóó to je teda paráda. Dneska, právě dneska ráno jsem si objednal konečně novej herní kompl, s tím že konečně si zapařím kvalitněji, a pár hodin po objednávce zjistím že to co mělo bejt nový a super dělo, bude zas jen minimální konfigurace, jsem fakt dobrej... *15*
  • MickeyMutant
    Ještě pořád mě dokáže překvapit, kolik lidí je podle téhle diskuze ochotných nakupovat hardware jen podle tiskové zprávy o hře, která má vyjít za půl roku. Možná. Vzpomeňte si na všechny kachny, které už touhle krajinou v minulosti proletěly. Nakupujte až po vydání, budete mít mnohem lepší představu, na čem to opravdu pojede, a ještě ušetříte spoustu peněz.
  • *8* -> *10* -> *13*
    Ach, takže kompik zapláče. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší