Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • langustyn
    "pokud se vývoj hry po zrušení 2K Czech přesunul do USA" trochu mystifikující, protože 2K Czech pořád funguje v Brně...
    • Ale oni možno robia iné hry.. Neznamená že všetky 2K pobočky teraz budu robiť jednu hru...
      • langustyn
        jo a možná taky ne *3* hlavně jsem chtěl upozornit, že v článku to vyznívá tak, že 2K Czech skončili úplně, což samozřejmě není pravda...
  • MickeyMutant
    Il mio nome è Vito Scaletta. Scaletta, capisci? Tu hai insultato tutta la mia famiglia.
    • Firingo
      Tak tu poslední větu moc nedávám jinak je to celkem jednoduché :)
      Jmenuju se Vito Scaleta. Scaleta rozumíš? Ty "něco něco" mojí rodinu *1*
      • insultato bude asi insultovat *3*
      • MickeyMutant
        https://translate.google.cz/#it/en/Il%20mio%20nome%20%C3%A8%20Vito%20Scaletta.%20Scaletta%2C%20capisci%3F%20Tu%20hai%20insultato%20tutta%20la%20mia%20famiglia.
  • Takze dalsi propadak na ceste?
    • jednička byla super, dvojka propadák, tak uvidíme
  • mas pravdu MAFIA II tu nic neprekona perfektni dabing,grafika, prostredi, jednicku si strc nekam oktave proc to sem vubec pises nechapem.
  • Trochu jednoduchej matematiky:
    Jednotka vyšla v roku 2002, dvojka bola oznámená 2007 a vyšla 2010, takže potom trojka by mala byť oznámená 2015 a vyjsť 2018 ;-)
    • Firingo
      To se mi nezdá.... Kromě matematiky to chce ještě trochu jednoduché logiky.
      Dvojka byla oznámena 2007 ale to již byla dlouho ve vývoji. Byla to velmi dlouho vyvíjená hra a kdo říká že trojka se bude vyvíjet stejně dlouho?? To je někde napsaný že se hra musí oznámit přesně 3 roky před vydáním? Sami tvůrci dvojky když ji oznámili tak netušili že se vývoj protáhne až do roku 2010. Vývoj trojky může být daleko kratší ale i třeba delší (doufám že ne).
      Vzhledem k restartování vývoje před rokem po zavření českého 2K pochybuju že hra vyjde letos ale 2018... to si myslím dříve.
      • Keď ono sa to tak samo núka :-D A aj ja dúfam že trojka tu bude čoskoro. Ale istá paralela s problémovým vývojom dvojky tu je ;-)
        • Firingo
          Jo to je pravda tak doufejme že to opravdu nebude *1* A jestli jsem se tě dotkl omlouvám se nemyslel jsem to zle, nedošlo mi že je to asi myšleno s humorem *3*
      • krome smyslu pro humor ti schazi jeste zachyceni druhy paralely, ze II vysla 8 let po I a proto kolega tipuje 2018, tezko mel na mysli vazne minenou predikci...
        • Firingo
          Jestli to bylo myšleno jako vtip tak ok nedošlo mi to *1* ale to co jsem napsal kravina není. Stejně tak tohle že druhá hra byla 8 let po první a tak druhá bude 8 let po druhé jsem sice do komentu nenapsal ale myslel jsem to tak stejně, ta hra podle mě nevyjde 2018 *3*
  • oktavius66
    Fajn zpráva, ale první MAFII žádná taková podobná hra nepřekoná.
    • Oba díly byly po stránce příběhu super. Dodnes nezapomenu na misi ve dvojce, kdy vezete ochlasty v autě a máte v kufru mrtvolu. Chechtal jsem se hodně dlouho. Snad se ale poučí z dvojky a nevykuchají obsah, aby ho pak mohli vydávat jako DLC. Docela to hře uškodilo, protože kromě hlavního příběhu tam nebylo nic moc co dělat.
    • He7he
      Však ta už byla překonána právě druhým dílem. Bohužel, ten se v těch nostalgických čůrancích tak trochu stal silně neprávem nedoceněnou záležitostí.
      • Firingo
        Tak Dvojka byla parádní hra se skvělou grafikou a příběhem a rozhodně se jedničce vyrovná ale s tím překonáváním nevím... Té hře chybělo něco navíc. Nevyužila svůj potenciál. Projel jsi nic extra dlouhý příběh a co potom? Město krásné ale nešlo v něm nic moc dělat... A ve hře chyběla spousta dříve naslibovaných věcí... Prostě skvělá hra ale nedotažená k dokonalosti :)
      • Zase bych nepřeháněl překonáním jedničky, ale ten hate na druhý díl byla hrozná blbost. Ta atmosféra tam je parádní, jízdní model byl fajn, město rozlohou ušlo apod. Já se na Mafii 3 rozhodně těším.
        • Jo, pusty mesto, ve kterym neslo delat vubec NIC. Dokonce narozdil od jednicky neslo ani mit v garazi nasbirany kary.
          • ucho
            Město nevyužilo svůj potenciál, ale v jedničce to bylo podobné. Dvojka byla důstojný nástupce se solidním příběhem a nadstandardní herní dobou. Až na bugy u stealth misí šlo o kvalitní počin. Hejt na tu dvojku nechápu. (Hráno a dohráno minulý rok)
  • Nemá něco společného Mafie III a Half Life 3?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit