Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • This War Of Mine je strategia ?!
    priznam sa ze toto by ma nenapadlo ani nahodou, este som ochotny akceptovat RPG (v pravom - starom- slova zmysle) ale preco prepana strategia ?
    • smejki
      je to předně survival ergo managementová hra - to se odjakživa sune do strategií. Na druhou stranu je poslední dobou takvejch survivalů, že bych se nedivil, kdyby měly vlastní kategorii.
      • uznavam ze ma nenapadlo sa na to takto pozriet.. stale mi to pride nepatricne ale budiz.. aspon to je zdovodnene.
        A ta survival kategoria by skutocne nezaskodila
  • Trisska
    Taťka říkal, že hrou roku by zvolil Call of Mordor: The New Legend of Far Souls II.... hihi. *15*
    • Já myslím, že tvůj taťka je ze svého psychicky nemocného syna spíše dost nešťastný, než aby s ním řešil počítačové hry.
  • MikeiXX
    Mrzí mě, že v žádné kategorii není Shovel Knight, který je pro mě jak nejlepší indie hrou roku 2014, ale nejlepší hrou roku 2014 celkově.
    + adventura The Blackwell Epiphany by si zasloužila místečko.
    Ale je jasné, že se nejde trefit do vkusu všech. :)
    • Vitekb
      Shovel Knight je alespoň v soundtracích. *3*

      Ale aspoň nominaci an indie hru by si zasloužil, to souhlasím.
      • MikeiXX
        Joo, vidíš, máš pravdu. Tak alespoň jedna nominačka.
        Já jak tam viděl Austina Wintoryho u Banner Sagy, tak uz jsem měl očima naklikáno.
    • V každé kategorii můžeš napsat svojí hru...
      • MikeiXX
        Provedl jsem. Ale víš jak to myslím.
        • No nemusel jsi vsude neco zatrhnout:) Stacilo tam akorat nekliknout.
          • Ach..pozdni reakce a jeste k tomu na spatnej koment *7*
  • fluffy
    Nepaci sa mi, ze musim odkliknut kazdu kategoriu. Taku sportovu hru som napriklad nehral a tak neviem ktora je z nich najlepsia... podobne ako adventura.
    • Vitekb
      Nemusíte. Stačí na žádnou v té kategorii nekliknout. Já vynechal až polovinu věcí a nebyl problém.
  • Tak jsem rád, že se opět ukáže, jak naši diskutující "odborníci", kteří "vědí", co je správné hrát a co už ne, jsou stále v (díky bohu) menšině a o to víc jsou akorát slyšet.
  • Alien Isolation jasná akční hra roku... ehm
    • walltar
      Já pro ni hlasoval... Jedna z mála her, kterou už si člověk i dneska může užít na Riftu. Jen je trošku nepříjemné dostat tím jeho hlavojazykem přímo do ksichtu.

      A místy je celkem akční. Ale myslím, že žádná jiná kategorie tam nebyla, do které by se hodila.
    • oktavius66
      A co si zvolil ty ? Alien je skvělá hra. Není nejakčnější, ale má prostě parádní atmosféru a super kulisy. Mezi výběr "Hra roku" určitě patří. No, ale váhal jsem mezi Wolfem a Alienem. Pro mě tyto dvě hry byly jedny z nejlepších, co jsem si tento rok mohl zahrát. Však ať si každý hlasuje, co se líbilo jemu. Ať vyhraje lepší.
      • Wolfenstein...jasna volba
    • No jasně, co je akčnějšího než 15 minut trčet ve skřínce a čekat, než ten Alien zmizí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit