Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    No, kdyby to pak časem vyšlo i pro konzole, tak bych si to rád zahrál. Počítač je kraksna, která tu hru sotva rozjede na LOW, 720p a ještě se to občas kouše. Strašně rád bych si zahrál vesmírný simulátor a ty staré kousky mě už moc nelákají, snad až na Homeworld. Braben je navíc nakloněn i konverzi na jiné platformy, což u Star Citizenu je dost nejisté.
    • Hmmmmmm...hrál jsem to ve FullHD na Pentium G3420 (2 jádra@3,2GHz) a nVidia GTX750Ti na nějaký střední detaily a až na stanice nebyl s 60FPS nějakej problém.
  • Skvělý rozhovor. Level si sice nepředplatím ani nekoupím, ale kdyby takovéto články vycházely dejme tomu v placené sekci webu, neměl bych problém (v závislosti na ceně) za rozsah a kvalitu zaplatit.
  • walltar
    Jinak... Do Začátku roku se Elite prodalo 300 000 kusů se ziskem 26milionů dolarů... Dost pěkný výsledek na takhle úzce zaměřenou hru.
    • Walltare odkud mas pls to info, ze prodal 300k copiez?
      • walltar
        http://www.investegate.co.uk/frontier-dev-plc--fdev-/rns/trading-statement/201501090700077096B/
    • ogami
      Tak to rad slysim, tohodle jsem se trosku bal ... dalsi vyvoj a provoz serveru bude neco stat a ja jen doufam, ze bude dostatek zdroju, aby tadle hra mohla fungovat a vzkvetat dal ;)
  • Ano, tak tohle je obsah, kvůli kterému stojí za to si koupit Level! Výborné interview, za které by se nemusel stydět ani zahraniční novinář. Díky *9*
    • A má tam být díky a smajlík:-)
  • To je nejlepší článek co sem tu četl. a to nejsem ani fanoušek Elite ani sem to nehrál. ale je to fakt dobrý *3*
  • Super rozhovor, moc díky za něj. Pořád zvažuju vyzkoušení nějakého takového vesmírného dobrodružství (EVE nebo tohle), ale bohužel už nemám (pravděpodobně) hardware a především joystick, abych si to mohl plně užít. *13*
    • Tilwaen
      Celkem mě překvapuje, kolik lidí říká, že to jde hrát na k+m bez problémů; v recenzi na jednom zahraničním webu redaktor psal, že to zkoušel s k+m a trvalo mu jen půl hodiny, než dokázal zaparkovat loď na stanici *1*
      • alespon vidite jaky jsou nekteri novinari borci *3*
      • spoock
        já sice plnou verzi nemám, podařil se mi sehnat offline tutorial, ale zkoušel jsem klávesnice+myš a není to ono, pak jsem zkusil Xbox ovladač a hned jsem měl i nějaké úspěchy, dokonce mi nevadilo, že nedržím klasický joystick.
        • Tilwaen
          Popravdě se ani nedivím, když si vezmeš, v kolika osách (+ malé trysky) se můžeš motat. Já mám tedy joystick a je to na něm velmi intuitivní.
    • Hraju Elite na klavesnici a mysi a nemyslim si, ze bych byl nejak ochuzen a ze by byl zazitek horsi. I kdyz bych si to rad zahral na Hotasu i s Head trackingem. Ale nejak se me do toho nechce investovat, zatim...
    • Elite sa da hrat s k+m v pohode, ale tak nejaky ten hotas system je najlepsia volba.
    • walltar
      Tak k EvE joystick nepotřebuješ, to je normální point and click MMO ve vesmíru. Jen hodně zaměřená na PvP.

      A Elite asi taky půjde hrát na myši...
  • Neodpustim si, ale games play roka bol Polaskuv Elite hh :) nie joke..Spitfires. Ten Elite vyzera byt fajn hra pre fans space simulatorov. Napad s mapovanim a predavanim odhaleneho kozmu mi pride ako genialna namotavka
  • walltar
    Super Interview... Díky.
  • Elite byla vychytyná hra. Když jsem si poprvé všiml, že je na kostelních hodinách, na jedné planetě, aktuální čas, tak mě to celkem dostalo *4*
  • flash789
    No a nebylo by lepsi mi dva takovyhle super clanky nez jen jeden a k tomu pitome hlasovani o hru roku které je naprosto o nicem?

    vyborne pane Dobrovsky:)
    • Neni nad to kritizovat vzdy a za vsech okolnosti.
      • flash789
        Uz na to mam vek, veverko:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit