Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem dlouho odolával Walking Dead. Říkal jsem si, že je to moc kreslený a že zombie kokotin jsem už viděl kvanta. Pak mi to ale jednoho dne nedalo a jal jsem se zahrát si první sezónu. A pak druhou. A teď čekám na další. A koupím si wolf among us a všech další od telltales protože jsem se do nich asi zamiloval
  • CRYPT
    Bych radsi uvital Walking Dead a Wolf Among Us
  • Nevite, jak je to s cenou? Kdyz jsem zaplatil prvni epizodu, je zbytek zdarma?
    • No jestli si koupil pouze první epizodu (tuším že kolem 5 euro) tak ne. Pokud si zaplatil za season pass (asi 20), tak jo.
      • Dik za info.
  • Jack1947
    Jo jsem zvědavý jen škoda že nemám pozici z minulé (formát hddkvůli Win7) ale tak na konci to beztak bude jen jedno možné rozšešení takže je to celkem jedno. *3*
    • Ty jsi opravdu chytrolín. Někdy si říkám, jestli to myslíš vážně nebo trollíš.
      • vždyť má pravdu, hry od Telltale mají vždycky stejný výsledek, ať se rozhodneš jakkoliv, možnost volby v nich je jen iluze
        • To, jestli nejaka postava prezije nebo zemre, mi prijde jako podstatny rozhodnuti
          • a ona pak přežije, nebo zemře, bez ohledu na to jak se rozhodneš
            • Gert : Presne o konci 2. sezony WD jsem mluvil, tak je tech zaveru hned nekolik, a jsem zvedavej jak to vyresi do s03
            • gert
              Nerad bych, ale tipnul bych si, že ať sme nechali přežít Kennyho, nebo Jaine, v první epizodě třetí řady umře buď jeden či druhej a Clementine nakonec nezbude nic jinýho než se toulat sama, nehledě na to, jestli Jane či Kennyho opustila.
              EDIT: Každopádně GoT byl pro mě letdown jak svině, dabing suchej, příběh nic moc... snad to v druhý epizodě zachrání Jon Snow *1*
            • fallanga
              gert: Také mě to zajímá, ale vidím to tak, že udělají několik verzí první epizody, kde se něco posere a druhá epizoda tak už bude pro všechny stejná.
            • gert
              No jo, to je pravda, rozhoduje se akorát jakým způsobem, sem zvědavej jak to vyřešej s koncem season 2 Walking Dead, tam už se učinilo dá se říct hodně závažný rozhodnutí a těch začátků třetí řady může bejt fakt několik, jsem zvědavej jak si s tim poraděj...
  • ta grafika je strasna
    • souhlasím, budeme kamarádi?
  • fallanga
    Já chci Tales from the Borderlands. Ale i s tímto se spokojím.
  • nevíte někdo kdemá vyjít další epizoda Borderlands Tales?
    • milos.bohonek
      Ještě to neoznámili, Telltale většinou dávají vědět týden dva před vydáním. Ale už včera bylo pozdě, když první epizoda vyšla na konci listopadu. Ty prodlevy mi dost vadí.
      • Proto jakoukoliv hru od Telltale kupuju vždy až po vydání všech epizod (většinou jsou tou dobou i v akci) - na nějaké seriálové čekání bych se mohl u her vykašlat
      • jo, mely by mit v dobe vydani prvniho dilu uz minimalne v nejaky pozdni alfaverzi treti dil a vydavat to tak max jednou za tri tejdny... ja jsem ted treba nehral tejden wolf among us a uz jsem si poradne nepamatoval, co bylo predtim, po trech mesicich bych to asi potreboval zahrat znova a osvezit kompletne
  • Jo? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit