Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomocz
    Taky mi to blokli - koupeno na keys4you... :(
    • Key4You nevěřte. Jednou jsem si na ně stěžoval v komentářích na jejich facebookové stránce a okamžitý ban... Nikdo se mnou nehádal, koment samosebou smazán. Navíc, když si počkáte na slevy na Steamu, tak je to mnohem výhodnější.
      • flash789
        z K4U mam par her, a v pohode...mimochodem, ja byt prodejce neceho a videl bych id*ota co se jde ublizene vyrvat na facebook, místo toho aby problém resil v klidu primo z prodejcem tak ho bloknu taky..
        • Pěkné.
          Takže i d i o t (prý zakázané slovo!) je ten, kterého ty (šmelinář) podvedeš. Ty asi budeš taky slušný oddíl..
    • wtf?!? já to tam taky koupil, zatím mi to jde ... to je bordel na netu... hale myslím, že zrovna keys4you by mohl vrátít peníze v rámci reklamace.
      • tomocz
        Jo, už jsem jim napsal a okamžitě odpověděli, že to dají do pořádku, takže za mě zatím palec nahoru, že se k tomu staví čelem.
        • ucho
          jestli ty obchody nechtějí skončit v propadlišti dějin, tak jim nic jiného nezbývá...
        • JJ čelem, hlavně bacha at ti to semeno, nestříknou do očí
  • Alex81
    Dokud budou delat rozdilne ceny, budu hledat zpusob, jak koupit nejlevneji. Samozrejme nemluvim o kradeni kreditek ale o nakupech z jinych regionu.
    • Pak se ale nediv ;-)

      Není rozumnější počkat na "oficiální" slevy?
      • Alex81
        Ja se ale nedivim.
  • repcak.petr
    HM tak by mě zajímalo ,když ty klíče jsou kradeny na Originu proč mi smazali AC UNITY,s klíčem přímo na Uplay,to je asi taky okradli *16* .Nic než lháři,stačilo říct,že nechtěj levnou konkurenci,aby vydělali víc,ale za 60 euro kupovat hry si moc lidí dovolit nemůže,takže spíš prodělaj.
    • smejki
      ale 400 euro na mašinu má každej.
      • Mě teda motorky nikdy nebavily.
    • Hry za 60€ si moc lidi dovolit nemuze? Mozna tak u nas v CR, verim ze na zapade a v USA je to vzhledem k platum uplne v pohode..
      • repcak.petr
        Jelikož jsem Čech,tak mě nějaký zku....ý USA vůbec nezajímá.
      • Spades
        Jenže v Rusku mají kvůli tomu levnější hry. Proč je tedy taky nemáme levnější?
        • Kvůli geografickému umístění našeho státu mimo Ruské území?
          • Staci chvilku pockat a mozno sa aj to zmeni:))
            • Ona se ta státnice z ruštinu může ještě hodit *1*
  • Jack1947
    Ok, tím se tedy všechno vysvětlilo a Ubinauti mají pro dnešek pokoj. Poučení zní, nekupuj kradené klíče na kradené kreditní karty tedy pokud nechceš mít od ubinauts útrum. Ubisaft rulerz bro. *5*

    Jsem rád že nelicencovaní prodejci nejsou třeba MMOboost atp... protože tam ty ceny nemají moc laciné. Spíš je to taková ta, střední cesta pro lidi co chtějí hry co by jinak než s kreditkou nekoupily.

    Vrcholem by bylo kdyby ty hry měli regionální zámek, nestačily by jen znefunkčnit nebo sumsumárům je to jedno? !
    • Chim
      Že to řešíš zrovna ty. Ty, který sis nikdy žádnou hru nekoupil a máš vše upirátěné *1*
      • Jack1947
        Není pravda... takže i kdybych si nic nekoupil a něco bych někdy koupil tak je tok ok, protože velká společnost má více práv. *7* Achjo, názory máš svoje nebo jaké...

        Jinak si na omylu nic neřeším, jen vtipně podotýkám (glosuji) situaci.
        • Neni pravda? Zrovna ty u kazde hry tvrdis, ze jsi ji hrál, tím pádem nevim, kde na to bereš protože do práce podle toho, co všechno stihas hrát a jak stihas vysedavat u všech diskuzi nechodis. Ale mne je to celkem jedno, osobně stejne mam furt za to, ze jsi jen lehce retardovany a většinu kecu k hrám si někde najdeš na netu :)
          • Jack1947
            Můj fanda, samozřejmě si mi stejně tak volný jako já tobě. Nezávidíš trochu? závist je svina no... do práce nechodím tak nezávid.

            Oo hlubokomyslné, jen lehce? takto jsem rád. *3* Jasný nic nehraju a utápím čas na diskuzích, proto mi ani do mně tobě nic není. *2*
            • Jack1947
              No, to je diskutabilní... zákon to úplně přesně neuvádí... nebo pokud máš lepší info rád se poučím. Já znám jen to "pokud to využíváte pro své osobní účely..."

              Promin ale bez linku na přesné znění to může být kec... můžeš mi ho podat? byly tady dohady a neshodli jsme se nikdo. Někdo tvrdí něco druhý něco jiného. Díky.
              • Reakce na příspěvek:

                *klasifikováno
              • Reakce na příspěvek:

                To platí pro audiovizuální díla ze si pro vlastní potřebu mužů cokoliv stáhnout, pokud to dále nesdílím. V případě software je jeho instalace a používání bez platné licence, nebo způsobem licenci porušujícím, porušením autorského zákona a může být kvalifikovano jako trestný čin.
            • Jack1947
              Já nevím tak nějak sem se s tím naučil žít že ten tvůrce parádní hry např zmíněný ubisoft holt nebude mít o trochu více aby pokračoval v ddevalvaci her i z mé strany. Neřikám že to je něco čím se ohánět ani se k tomu veřejně nehlásím jen prostě je to takhle.
              Např jako kino taky bych nešel na spoustu filmů... no takže u her to je obdobné.

              Už zase? Příspěvek byl vyhodnocen jako spam.
            • Jack1947
              Hry si nekupuji... to bych musel mít peněz.
              • Reakce na příspěvek:

                Nejspíše ne. Pár takových lidí znám. Nic nevytvářejí, případně ani nepracují a nemají úctu k cizí práci. Ale chraň bůh aby jim někdo jiný šahnul na dávky, nebo prémie, které berou jako samozřejmost.
                @jack: je ti jasné, že na rozdíl od koukání na stažený film, nebo poslechu stažené hudby, je hraní pirátské kopie hry porušení zákona?
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                A nestydíš se aspoň trochu? Nehryže tě svědomí?
            • A čím se živíš, že máš na nákupy nových her? Člověk nemusí být fanda, aby si všiml těch keců, které tady pravidelně píšeš.
  • Jjo, klasiccky PC hraci, kdyz neukradnou primo hru, tak aspon penize na jeji nakup...
  • jindra.veliky
    hlavne, ze pri zadnym tom "hackerskem utoku" nedojde k odcizeni udajum o kartach...
  • a ja mam zase kradenej FC4, trojka me bavila, u 4 sem nevydrzel ani půl hodiny.. Jeste, ze sem to nekoupil *2*
    • Ale nedělej se. Kdyby tě to bavilo, tak bysto stejně nekoupil, když se tu dokážeš takhle chlubit. Proti srsti by ti to teda nebylo.
      • firebug
        Taky občas použiji "pirátská dema", hlavně tedy abych otestoval, jak to schroustá můj postarší HW (optimalizace je poslední dobou sprosté slovo). Naposled jsem takto zkoušel AC: Unity (asi hoďku a půl) a tedy děkuji všem šamanům, že jsem do toho nevrazil prachy.
        Taky je tu stále častější možnost, zakoupenu hru třeba do týdne vrátit. Paradoxně ale stáhnout, nainstalovat a následně smazat pirátskou hru je stále mnohem jednoduší, než to samé činit oficiální cestou.
        Nejsem s takovou situací spokojený, ale já vydavatelům her nadbíhat nebudu. To oni by se měli snažit, předcházet si své zákazníky...
        Jo a ještě než mi začnete nadávat do zlodějů. Tak bych chtěl jen podotknout, že mé svědomí je čisté!
    • SnakePlisken
      To jsi teda borec... *bravo*
      • Proc jsem borec? Ze jsem si hru prvne zkusil, nebavila, tak sem si ji nekoupil a usetril prachy, ktery dam radeji nekomu, od koho me bude jeho produkt bavit? Jo mas pravdu, mam z toho radost a jsem borec. Dekuji.
        • Cosi
          Uvědomuješ si, že se tu veřejně hlásíš ke kradení a tvá IP adresa je velmi snadno dohledatelná?
          • *1* *1* *1*
          • za prvne tohle nikdo neresi, za druhe to neni kradez a za treti ip adresa zase tak lehko dohledatelna neni, jeste pokud ma neverejnou...
            • Jack1947
              No ale dá se pomocí freeware/share prográmků určit alespon přibližná poloha.
            • Jinak tu trojka, která ho dle jeho slov bavila, tu samozřejmě také ukradl.
            • To ovšem nic nemění na tom, že je to blbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit