Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    hlavne, ze pri zadnym tom "hackerskem utoku" nedojde k odcizeni udajum o kartach...
  • Alex81
    Dokud budou delat rozdilne ceny, budu hledat zpusob, jak koupit nejlevneji. Samozrejme nemluvim o kradeni kreditek ale o nakupech z jinych regionu.
    • Pak se ale nediv ;-)

      Není rozumnější počkat na "oficiální" slevy?
      • Alex81
        Ja se ale nedivim.
  • Já teda nevím co tím UBI získal. Kódy jsou nakoupeny z kradených kreditních karet a po dalších několika přeprodejích hráčům teprve zablokovány. Proč ten kód nebyl deaktivován hned a dalo se s ním obchodovat. Zaplaceno to bylo tak jako tak a UBI banuje koncového zákazníka, místo aby potrestal a stíhal viníky. Tak tohle mi hlava nebere. Jenom se snaží svůj krok dát do lepšího světla.
    • Skutečnost je taková (a bylo to i v podcastu řečeno), že Ubisoft prokázané nákupy z odcizených karet poškozeným vrátil a tedy o tržbu za vydané klíče opravdu přišel, proto je ruší.
      Dál v tom řetězu bude muset koncový zákazník nárokovat svou škodu na prodejci klíče.

      Když si o tom člověk (pokud možno s chladnou hlavou) přečte, neodehrálo se nic, co by bylo nějak proti zdravému rozumu.

      Našel se holt nějakej xindl, kterej prodal legální klíče UBI z prostředků, o který okradl někoho jiného a poškodil tím především ty koncový zákazníky a TEN by měl bejt ugrilovanej a hejtovanej .. *5*
      • palver
        To, že Ubisoft nákupy poškozeným vrátil je hezké, avšak v důsledcích velmi alibistické gesto. Ubisoft si zadarmo udělá marketing a ještě přes koncové klienty očerní přeprodejce, které nemá rád. Dvě mouchy jednou ranou.

        Slušnost a zdravý rozum by velel najít viníka (zloděje karet) a náhradu vymáhat po něm. To ovšem není tak pohodlné...
        • UBi nicnevraci, a vracet nemuze, protoze nemuze ani vedet, kdo a cim plati. Kecy a lzi.
        • Přepodejce (já říkám šmelinář) si má hlídat, od koho nakupuje. Jestli od obchodníka "kot packovy, fazole jantarove, lizaki malinove" (zdravím Trojana ze zakázané reklamy), tak dobře mu tak.

          Nakupujte kde máte, nespekulujte a nebudete mít problém.
          • palver
            Obchodníci (šmelináři, chcete-li) napravují nesmyslná pokřivení trhu a distribuují zboží od výrobce koncovému zákazníkovi.

            "Nakupujte kde máte.. nespekulujte., plaťte daně, držte hubu... a hlavně nepřemejšlejte a nevyčujute", že? *3*

            Předpokládám, že do obchodů taky nechodíte (protože to jsou Ti fuj obchodníci) a všechno ze zásady nakupujete dráž u výrobce, že? *15* Až si pojede příště pro Kafe do brazílie, vemte mi taky kilčo...
            • Pro kafe si klidně do normálního obchodu zajdu. Ale třeba na tržnici, kde je "pravá" pytlovaná káva spolu s trpaslíky, vodkou a čtyřproužkovými adidasky, tam bych tedy váhal.
      • ugrilovani by melo byt tiscali za kydani hnoje za ubisoft, ja rikal že v tom jsou nevine
  • Lotr
    Ou tak tohle je kec až to bolí.
    Stačí si projet reddit. Uživatelé z Mexika a pohraničních států tam dokonce dokazují že klíče které obratem prodali Kinguin a spol.nejsou kradené a přesto je Ubisoft zakázal. Klíče které byli za zlomek evropské ceny odkoupeny od oficiálních distributorů v Mexiku a dalších "levných státech".
    Neříkám že 100% všech prodaných klíčů od neoficiální distributorů byli získány legální cestou. To by bylo naivní. Ale tvrzení že všechny byli kradené je prostě lež.
    Ubisoft prostě neodhadl jakou nevoli krok který udělali vyvolá. A tímto tvrzením se snaží vše zamést pod koberec.
  • Hnisavec
    Zlodeji vytrestali zlodejov....aké úsmevné a paradoxné *3* *4* *5*
  • to moze mat dalsi dopad. nemiesto toho, aby sa niektori aspon snazili kupovat original, hoci mierne neisteho povodu, aj ked v drivej vacsine bez problemov, to povedie akurat k tomu, ze si dalsi ludia povedia, ze sa to teda vobec neoplati ani len takto a rovno to stiahnu piratsky.
    • pro par blaznu to samozrejme bude hlavni oduvodneni, proc neplatit za nic nikomu, ale mozna se z toho nekteri lide pouci i pro ostatni eshopy....
    • Dopad to může mít na šmelináře. Normální člověk bude kupovat tam kde má (za plnou cenu, když to nemůže vydržet) nebo si počká na slevu (Steam, Origin, HB atd.). Příznivci adrenalinu budou dál aktivovat via VPN z Ruska či Burkina Faso, hry jim budou odebírány a budou pak tady brblat.
      • No G2A nemusíš aktivovat VPN na ruské kopie. Ten prodává hry určený i pro evropský trh včetně ČR. Ale je pravda že tam jsem nakoupil skoro 80% her a ani jedna nebyla zablokovaná. G2A se osvědčilo a tisíce ušetřeny *3* Tak pořád není důvod platit plné ceny u obchodníků. Protože úspora už jde opravdu do tisíců.
  • No já nevím, ale G2A stále zůstává na prvním místě v prodeji. Ale tam se prodávají hry určené pro evropský trh včetně ČR. Úspory jsou stále v tisících. Pořád jasná volba a čekání na víkendové akce *3*
  • Je to jen můj omyl ,nebo se hry od Ubisoftu na Originu nikdy neprodávaly ?
    • Uz nejaku dobu tam maju aj hry od ubisoftu. Postupne rozsiruju sortiment. Dokonca tam zacali davat aj stare hry, aj ked tie radsej kupujem z gogu:)
      • Toho jsem si ani nevšiml *3*
        • Ja len vdaka tomu, ze tam sem tam daju nejaku tu starsiu hru zadarmo:)
    • Já mám třeba na Originu nějaký díl Assassin's Creed.
  • tomocz
    Taky mi to blokli - koupeno na keys4you... :(
    • Key4You nevěřte. Jednou jsem si na ně stěžoval v komentářích na jejich facebookové stránce a okamžitý ban... Nikdo se mnou nehádal, koment samosebou smazán. Navíc, když si počkáte na slevy na Steamu, tak je to mnohem výhodnější.
      • flash789
        z K4U mam par her, a v pohode...mimochodem, ja byt prodejce neceho a videl bych id*ota co se jde ublizene vyrvat na facebook, místo toho aby problém resil v klidu primo z prodejcem tak ho bloknu taky..
        • Pěkné.
          Takže i d i o t (prý zakázané slovo!) je ten, kterého ty (šmelinář) podvedeš. Ty asi budeš taky slušný oddíl..
    • wtf?!? já to tam taky koupil, zatím mi to jde ... to je bordel na netu... hale myslím, že zrovna keys4you by mohl vrátít peníze v rámci reklamace.
      • tomocz
        Jo, už jsem jim napsal a okamžitě odpověděli, že to dají do pořádku, takže za mě zatím palec nahoru, že se k tomu staví čelem.
        • ucho
          jestli ty obchody nechtějí skončit v propadlišti dějin, tak jim nic jiného nezbývá...
        • JJ čelem, hlavně bacha at ti to semeno, nestříknou do očí
  • a ja mam zase kradenej FC4, trojka me bavila, u 4 sem nevydrzel ani půl hodiny.. Jeste, ze sem to nekoupil *2*
    • Ale nedělej se. Kdyby tě to bavilo, tak bysto stejně nekoupil, když se tu dokážeš takhle chlubit. Proti srsti by ti to teda nebylo.
      • firebug
        Taky občas použiji "pirátská dema", hlavně tedy abych otestoval, jak to schroustá můj postarší HW (optimalizace je poslední dobou sprosté slovo). Naposled jsem takto zkoušel AC: Unity (asi hoďku a půl) a tedy děkuji všem šamanům, že jsem do toho nevrazil prachy.
        Taky je tu stále častější možnost, zakoupenu hru třeba do týdne vrátit. Paradoxně ale stáhnout, nainstalovat a následně smazat pirátskou hru je stále mnohem jednoduší, než to samé činit oficiální cestou.
        Nejsem s takovou situací spokojený, ale já vydavatelům her nadbíhat nebudu. To oni by se měli snažit, předcházet si své zákazníky...
        Jo a ještě než mi začnete nadávat do zlodějů. Tak bych chtěl jen podotknout, že mé svědomí je čisté!
    • SnakePlisken
      To jsi teda borec... *bravo*
      • Proc jsem borec? Ze jsem si hru prvne zkusil, nebavila, tak sem si ji nekoupil a usetril prachy, ktery dam radeji nekomu, od koho me bude jeho produkt bavit? Jo mas pravdu, mam z toho radost a jsem borec. Dekuji.
        • Cosi
          Uvědomuješ si, že se tu veřejně hlásíš ke kradení a tvá IP adresa je velmi snadno dohledatelná?
          • *1* *1* *1*
          • za prvne tohle nikdo neresi, za druhe to neni kradez a za treti ip adresa zase tak lehko dohledatelna neni, jeste pokud ma neverejnou...
            • Jack1947
              No ale dá se pomocí freeware/share prográmků určit alespon přibližná poloha.
            • Jinak tu trojka, která ho dle jeho slov bavila, tu samozřejmě také ukradl.
            • To ovšem nic nemění na tom, že je to blbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit